Skocz do zawartości


Zdjęcie

:(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Al3czek

Al3czek

    Świeżak

  • Frager
  • 2 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2h 46m 27s

Napisano 11 marzec 2024 - 01:42

► Twój nick: Al3czek
► Nick gracza:30XXX lubek
► Steam ID gracza(możesz uzyskać wpisując w console sm_users ewentualnie status):
► Powód skargi: Używanie bunnyhopa prawdopodobnie na skryptach, ponieważ zdaniem gracza jest to dozwolone na serwerze. Jest to uciążliwe dla wielu graczy, gdyż gracz(w tym przypadku lubek) znajduje się o wiele szybciej w danych miejscach co zazwyczaj kończy się oczekiwaniem na kolejną rundę w przypadku jego przeciwnika. Nie jestem pewny co do tego, czy takie wspomagania są legalne, więc wolę się upewnić u tych, którzy znają się na regulaminie jak nikt inny:)
► Mapa:de_dust 2 dd2
► Data i godzina:11.03.2024
► Tick/screen z gry:
► Rodzaj kary według Ciebie?:Perm, gdyż uważam, że powinno to być traktowane tak samo jak wspomaganie celowania oraz widzenia 

 

Liczę na to, że temat zostanie wzięty pod uwagę :)))


  • 0

#2 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10770 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 513d 10h 8m 43s

Napisano 11 marzec 2024 - 10:11

Aleczek,

 

Link do regulaminu: https://fragmastersi...iaskownica-dd2/

Używanie skryptów jest niedozwolone, ale trzeba mieć dowody, nie podałeś nawet demka, to co mamy sprawdzić(może korzysta z scrolla, a to nie jest niedozwolone, przynajmniej do czasu, kiedy nie zmienimy regulaminu a do tego musiałbyś napisać swoją propozycję i inni gracze powinni się wypowiedzieć)?

Pomysły graczy: https://fragmastersi...pomysły-graczy/

 

Uzupełnij skargę i wróć z tematem.


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#3 Lub3k

Lub3k

    Użytkownik

  • Frager
  • 15 postów
15
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 23h 59m 6s

Napisano 11 marzec 2024 - 12:21

Bhopa robie bez skryptow, ale tlumaczenie takim asom jak ty i dino nic to nie daje. Wielokrotnie proponowalem w przypadku jakichs podejrzen co do mnie handcama, nagrywke uruchomionych procesow, czy nawet nagranie jak to na moim ekranie wyglada, bo wiem, ze demo zazwyczaj nie odzwierciedla tego, jak cos wyglada ze strony clienta. Poza tym zastanawia mnie, jaki tok myslenia (a raczej jego brak) zachodzi u graczy twojego pokroju, ze jak wejdzie ktos, kto gra lepiej i sprawia ci to problem, to zamiast przyznac, ze faktycznie ktos moze byc lepszy to od razu rozpoczynacie rynsztok i namawianie innych graczy do votebana.

 

PS: Polecam jednego weekendu pocwiczyc aima a nie zerowanie puchy harnasia na czas.

 

Pozdro pocwicz ;pp


  • 2

#4 Natka

Natka

    [CS:S] Admin DD2/FFA

  • Moderator
  • 871 postów
95
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 20d 18h 26m 51s

Napisano 11 marzec 2024 - 17:18

Spokojnie bez nerwow.
  • 0

#5 Kac Morderca

Kac Morderca

    [CS:S] Admin DD2/FFA

  • Admin CS:S
  • 161 postów
15
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 15h 7m 38s

Napisano 11 marzec 2024 - 19:27

Ja nie widzę podstaw do sprawdzania gracza, gra tu długoooo i nigdy nie było z nim problemów. Podpisuje się pod Lubkiem abyś poćwiczył skila a nie co chwilę jakiś post " bo ktoś jest lepszy ode mnie " i trzeba mu dopie..... Lubek nie przejmuj się nim jemu najlepiej wychodzi wpisywanie !rs 🤣🤣🤣
  • 0

#6 Tyczka

Tyczka

    Weteran

  • Weteran
  • 385 postów
103
Silver Elite Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 25d 11h 12m 20s

Napisano 12 marzec 2024 - 23:41

Możemy również wprowadzić ograniczenia na skakanie w rundzie. Tak jak z AWP. 

Każdy na rundę może skoczyć 5 razy, potem blokada. 

 

I temat załatwiony.


  • -2

#7 Lub3k

Lub3k

    Użytkownik

  • Frager
  • 15 postów
15
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 23h 59m 6s

Napisano 13 marzec 2024 - 13:30

Możemy również wprowadzić ograniczenia na skakanie w rundzie. Tak jak z AWP. 

Każdy na rundę może skoczyć 5 razy, potem blokada. 

 

I temat załatwiony.

Jak wylaczysz kompletnie awki i p90 z serwera to spoko  :D.


  • 0

#8 Tyczka

Tyczka

    Weteran

  • Weteran
  • 385 postów
103
Silver Elite Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 25d 11h 12m 20s

Napisano 13 marzec 2024 - 23:27

pół serwera przestanie grać :D 


  • 2

#9 DRAGON

DRAGON

    [CS:S] Admin FFA/DD2

  • Admin CS:S
  • 111 postów
  • Miasto:Warszawa
12
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 61d 7h 51m 47s

Napisano 15 marzec 2024 - 22:46

to już mieliśmy i jak mówi TYCZKA ODPADŁO KUPE GRACZY  także ten temat odpada 


  • 0