Skocz do zawartości


Zdjęcie

hm


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrCool

MrCool

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
  • Miasto:Barcelona
-8
Spamer
  • Czas na forum: 1d 6h 25m 57s

Napisano 25 październik 2023 - 13:03

► Twój nick: i join wrong match or im silver
► Nick gracza: Blindman
► Steam ID gracza: 76561197998639192
► Powód skargi: Blindman mnie banuje jak mu sie podoba 
► Mapa: de_dust2
► Data i godzina: 

10-25-23 13:51

 
► Tick/screen z gry:
► Rodzaj kary według Ciebie?: kary za co? za to że ten stary ramol ma coś z deklem i się wyżywa?

 

Witam, a więc tak ostatnio temat edytowałem bo mi się niechciało tego drążyć bo myśle co będę się użerał, ale dzisiaj to już zostawie, bo dostałem 3 raz bana za nic w ciągu miesiąca na tydzień od pana lewego Blindmana, a więc tak sytuacja wyglądała tak żę pan admin blindman jak zwykle prowokował i coś tam mruczał nie dorobieniec pod nosem, a więc napisałem mu tylko 2 zdania bez żadnych wyzwisk i jak zwykle dostałem bana bo pan co nie lubi przegrywać daje bana jak chce i kiedy, bo to jedyna jego władza, nawet nie chcę się nic odzywać ale ręcę mi opadają jak słyszę tego nie dorobionego prowokatora. Załączam screen za co dzisiaj dostałem bana na tydzień ponownie, od razu za nic, śmieszne to już jest naprawdę. Bo to już chyba lekka przesada, może pan Blindman powinien dostać bana na tydzień to się nauczy przestać prowokować innych użytkowników serwera i zamknie to swoją nie wyparzoną buźke na troche.  Blindman zachowuję sie tak jakby był bratem tego człowieka co opłaca i ma ten serwer albo niewiem co, robi sobie co chcę, co to jest jakaś nadwładza, chłopie niewiem czy to czytasz ale bycie adminem nie polega na tym ze jak dostajesz ostre mucki to prowokujesz zeby lepszego od siebie z serwera sie pozbyć ale powiem Ci ze dzisiaj juz jest chyba haczyk na Ciebie, bo nie masz prawa mnie banowac za to co napisalem. Dostałem spamera za ostatni temat który był podobny ale edytowałem i zostawiłem kropki, bo niechciałem się użerać ale po dzisiejszym ponownym banie zostawiam to. Moze zaczac nagrywac jak Ty prowokujesz? Nie jestem taki jebniety hahah...

 

 

10-25-23 13:51

Załączone pliki

  • Załączony plik  ah.JPG   62,26 KB   0 Ilość pobrań

  • -2

#2 blindMan

blindMan

    [CS:S] Admin DD2/DFFA

  • Admin CS:S
  • 89 postów
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 12h 23m 51s

Napisano 25 październik 2023 - 18:00

inaczej się nie da...

Nie tak dawno temu, był sobie chłopiec, który nie miał kolegów, a przychodził na serwer; i nie rozumiał, choć mu to się tłumaczyło, że jak się używa słów, ogólnie uważanych za obraźliwe, w stosunku do inny graczy, to raczej nie zjedna sobie sympatii. Mało tego, w związku z tym, że słowa ogólnie uważane za obraźliwe, przez tego małego chłopca były nader często używane, został poproszony o nieużywanie ich. I wiecie co? Osoba, która poprosiła tego małego chłopca o to, żeby przestał, została pouczona przez tego chłopca, że skoro ona sama nie jest wyzywana to na chuj się wpierdala? I się zaczęło....

Biorąc pod uwagę fakt, że próba szargania mojej bliskiej rodziny absolutnie nie przejdzie, powinien wystarczyć.

O ile dobrze pamiętam, to Mr Cool już wcześniej, i to nie ode mnie, dostał bana za wyzywanie. Nie chce mi się przytaczać cytatów z jego wypocin, lecz taka postawa, jaką on prezentuje, nie będzie przeze mnie tolerowana.


  • 2

#3 MrCool

MrCool

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
  • Miasto:Barcelona
-8
Spamer
  • Czas na forum: 1d 6h 25m 57s

Napisano 25 październik 2023 - 18:36

Panie blindman co Ty tam wymyslasz i udajesz inteligenta? Debilem jestes jakims? Gadamy o dzisiaj bo nie bede juz pisal o 2 banach wczesniej w ciagu miesiaca przez tydzien przez twoj okres na tej samej zasadzie?? Powod bana dzisiaj wyzwisko podaj??? Czy napisz niechce juz wpierdolu od MrCoola to naduzywam swojej smiesznej nad wladzy? Kim Ty jestes?? Powod bana i wyzwisko co ma dzisiaj do rzeczy to ze mieszkasz z matka bo Ci robi zupki i chwalisz sie na serwerze?? To jest powod????????
  • 0

#4 MrCool

MrCool

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
  • Miasto:Barcelona
-8
Spamer
  • Czas na forum: 1d 6h 25m 57s

Napisano 25 październik 2023 - 18:57

Czy mam zaczac Cie nagrywac jak stekasz pod nosem i prowokujesz?? Chlopie za takie cos gdzie sam prowokujesz to sie daje mute nawet na tydzien a nie bana i nie wymyslaj, mam nadzieje ze Ty adminem juz nie bedziesz bo bog nie dal Ci rozumu
  • 0

#5 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10770 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 513d 10h 5m 9s

Napisano 25 październik 2023 - 18:59

MrCool,

 

Zaprzestań używać na forum tekstów, ubliżających, to po pierwsze, po drugie miałeś już 8 banów od 4 różnych Adminów(nie licząc mute)? zapewne za nic.

 

Oświadczam, że po tym tygodniu, jeżeli jeszcze raz usłyszę od Ciebie na serwerze tego rodzaju teksty, obrażające innych graczy, itd, czy Admin nada Ci karę krótszą niż ban Perm to osobiście ją zmienię na Perm Ban.

 

Temat uważam, za zakończony, jeżeli jeszcze masz coś do powiedzenia, czyli dalsze ubliżanie na forum, to karę zmienię na perm Ban przed upływem tych 7dni.

 

Decyzja należy do Ciebie, a ja naprawdę nie mam zamiaru słuchać tutaj jak jesteś poszkodowany etc, bo widzę banicję i nie potrzebuję tych wypocin czytać.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#6 MrCool

MrCool

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
  • Miasto:Barcelona
-8
Spamer
  • Czas na forum: 1d 6h 25m 57s

Napisano 25 październik 2023 - 19:11

To Ja napisze tak wielki drussie, wole perma wiesz, bo pytalem o powod bana dzisiaj, ale widze ze ten blindman chyba robi wam laske i Tobie i ma wyjebane wole perma z honorem niz takich frajerow jak Ty i reszta
  • 0

#7 MrCool

MrCool

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
  • Miasto:Barcelona
-8
Spamer
  • Czas na forum: 1d 6h 25m 57s

Napisano 25 październik 2023 - 19:12

I wypierdalaj tez stary niedorobie robcie sobie laski nawzajem a ja sobie kupie swoj serwer stare bo ty jebane
  • 0

#8 MrCool

MrCool

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
  • Miasto:Barcelona
-8
Spamer
  • Czas na forum: 1d 6h 25m 57s

Napisano 25 październik 2023 - 19:14

I pamietaj jedno zdrussowany glupcze pytalem o dzisiaj a nie o 20 lat temu
  • 0

#9 MrCool

MrCool

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
  • Miasto:Barcelona
-8
Spamer
  • Czas na forum: 1d 6h 25m 57s

Napisano 25 październik 2023 - 19:15

I nie usuwaj bo mam screeny chce zeby to widzial kazdy gracz
  • 0

#10 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10770 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 513d 10h 5m 9s

Napisano 25 październik 2023 - 19:17

Perm Ustawiony.


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.