Skocz do zawartości


Zdjęcie

BogdaN™ .


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 BogdaN

BogdaN

    Świeżak

  • Frager
  • 3 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5h 3m 8s

Napisano 08 kwiecień 2015 - 22:26

BogdaN™ .

Ban poprzez "Votebana" ( cheatowanie )

Cheatowanie

STEAM_0:0:10597162

Witam . Bodajże grając na mapie de_piramid , graliśmy jak graliśmy . Dobra mapka, zgrany team, nawet szło nie powiem ( co jest różne, raz idzie, raz nie idzie ) . Po chwili czasu niejaki Pan " Cichy " wpisał votebana . Po ,co następnej rundzie gdy dostawali , on powtarzał się( voteban ) . Nie pamiętam dokładnie jak to było bo skupiałem się na grze , a nie na czacie . Wyraźnie dało się zauważyć ,że robi to więcej osób z drużyny przeciwnej, padło nawet pytanie z naszego teamu " za co Cię banują ? " - Nie wiem :D .

Moim zdaniem, jest to po prostu nie wiem jak to nazwać, że akurat ktoś jest lepszy od Ciebie ? To damy mu bana bo nas bije ... I tak to mnięj więcej wyglądało. Nie grałem jakieś 2 lata na swoim koncie , co wychodzi na to , że posłużyła ta przerwa ;)

Przeglądam właśnie demko i dodaje cytaty " To jest Aim 100% ", " Banujcie tego pajaca " . Po skończeniu de_piramid przeszliśmy na de_train. Oglądnełem też demko, po 2 rundach wyszedłem z serwera a jak pamiętam dobrze to z gry (miałem trochę pracy ) . Cichy po namowie , większości graczy, odetchnął z ulgą po 11 rundzie, wtedy był ban przez votebana. Został przedłużony do premanenta . Nie wiem , czy od razu z woli własnej bez oglądniecia demka , czy być może po oglądnieciu i stwierdzeniu , że mam Aim'a o.O . Sprawę pozostawiam wam , mam nadzieję , że rozpatrzycie ją z pomyślnym skutkiem , bo banować za nic można ?

Ps. Kiedyś jeszcze przed przerwą , takżę adminowałem na najlepszym serwerze w Polsce, właśnie po to aby ganiać ludzi , którzy próbują bądź właśnie cheatują ...

Pozdrawiam :)


  • 0

#2 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 09 kwiecień 2015 - 07:40

Witam!
Twoja prośba zostanie rozpatrzona w ciągu 48 godzin.

 

Otwórz swój steam bo jest prywatny


  • 1
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#3 lucky25

lucky25

    Progamer

  • Weteran
  • 3977 postów
  • Miasto:Szczecin
222
Master Guardian II  Member Reputation
  • Czas na forum: 191d 15h 42m 26s

Napisano 09 kwiecień 2015 - 18:25

Twoja prośba została rozpatrzona pozytywnie

A sprawę z graczem który podjudza załatwimy osobno :)

Zapraszam na serwery :)


  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika






Hej, mam prawo być chamski w stosunku do ludzi, z którymi nie spałem.Jestem szlachetny. Dr Gregory House


Są tacy którzy czekając na swoje 5 minut, tracą całe życie.

#4 BogdaN

BogdaN

    Świeżak

  • Frager
  • 3 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5h 3m 8s

Napisano 09 kwiecień 2015 - 18:56

Witam. Nie wiem czy jest za co dziękować ( właściwie to tak :) )bo ban był na free, ale chodzi tutaj też o sprawiedliwość wobec graczy . Chciałbym się dowiedzieć , także na jakiej podstawie dany był mi permanent ( może to był czas dla Was ? Oglądniecie demka, abym dalej nie latał na haxah ? ). W każdym bądź razie , jeżeli nie to proszę o zamknięcie tematu .

Dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :)
Pozdrawiam serdecznie i do spotkania na serwerze :)


  • 0

#5 lucky25

lucky25

    Progamer

  • Weteran
  • 3977 postów
  • Miasto:Szczecin
222
Master Guardian II  Member Reputation
  • Czas na forum: 191d 15h 42m 26s

Napisano 09 kwiecień 2015 - 19:39

Perma dali gracze bo dla nich byłeś za dobry.(przynajmniej dla jednego z nich) Admini oczywiście sprawdzili demko ale jak widzisz najprawdopodobniej sprawiedliwie. Możesz jedynie im podziękować że tak szybko znaleźli swój drogocenny czas by sprawiedliwość mogła zagościć.
Pozdrawiam
  • 2
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika






Hej, mam prawo być chamski w stosunku do ludzi, z którymi nie spałem.Jestem szlachetny. Dr Gregory House


Są tacy którzy czekając na swoje 5 minut, tracą całe życie.

#6 BogdaN

BogdaN

    Świeżak

  • Frager
  • 3 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5h 3m 8s

Napisano 11 kwiecień 2015 - 13:45

Oczywiśćie dziękuję całej administracji , która się zaangażowała w tą sprawę . Dość szybko to poszło wszystko a wiadmo nie zawsze jest czas . Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam . Do zobaczenia :)


  • 0