Skocz do zawartości


Zdjęcie

Azzaro


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azzaro

Azzaro

    Zbanowany

  • Zbanowany
  • 100 postów
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 9d 17h 33m 38s

Napisano 12 lipiec 2014 - 15:02

Azzaro
GRAM NA WH
STEAM_0:1:80680193
Kampienie na respie, nie wykonywanie celow mapy
de_dust2
12.07.2014r, 12-13


Kolega GRAM NA WH, chyba zapomnial, ze nie rzuca sie kamieniem, jesli samemu nie jest sie czystym. Owszem, w cs go, te banie przez drzwi da rade wsadzic, ale nie raz sam udowonil, ze z poprawnym i kulturalnym zachowaniem bardzo sie mija. Sam ma gaga i muta na miesiac. Oczywiscie to w zaden sposob nie tlumaczy gracza l33tboy, jednak proponuje zastanowic sie nad przyczyna takiego slownictwa. Moim zdaniem gracz na ktorego skladam skarge kompletnie przegina z czasem spedzonym na respie. Wielokrotnie spotykalem sie z rozbrojona paka, bo laskawy kolega nie raczyl opuscic respa. Takie zachowanie narusza regulamin:

Twoim Obowiązkiem jest wykonywanie celów mapy i gra Fair Play.
Zabrania się kampienia w celu zdobycia większej ilości zabójstw(chyba, że ma to na celu zachowanie broni w sytuacji bez wyjścia).


Bardzo rzadko uda mu sie wykonac cele mapy, jesli ma pake, terro musi czekac na to az padnie, paki nie odda, a sam nie pofatyguje sie z nia nigdzie. Zachowanie GRAM NA WH kompletnie mija sie z zabawa i dobra rozrywka. Czy trzeba to tolerowac??


EDIT:Skoro spam zostal rozpoczety, to ja go skoncze. Po pierwsze, nie zamierzam dyskutowac z Toba na temat czy kampisz, wykonujesz cele mape czy nie, bo sprawa poszla juz do wyzszej instancji. Nie podoba mi sie Twoj sposob gry i mowie o tym glosno. Gdybym chcial jakiegokolwiek dialogu, bylby on na serwerze, niestety masz gaga i muta, wiec nie zdziwilbym sie, gdybys nawet i tutaj polecial z miesem... Do calosci moge dorzucic jeszcze dwie mapki
de_dust2 2014-07-08 15:03 2014-07-08 15:31 23M de_dust2 2014-07-10 18:18 2014-07-10 18:50

Napisalem skarge dlatego, bo Cie nie lubie? Chlopcze, nawet nie potrafilbys okreslic nicku, pod jakim jestem na serwerze. To po pierwsze, a po drugie powod skargi jest wyraznie opisany w pierwszym zdaniu po szablonie. Gdybym pisal farmazony,skad wzieloby sie slownictwo gracza l33tboy, mimo wulgaryzmow jego przekaz jest bardzo jasny, do tego Toy, bez wulgarow, ale jednak racje przyznaje mi. Z grubsza ode mnie tyle...


Aha. Jeszcze jedno, mam nadzieje, ze @ wykaza sie i zrobia porzadek z kolorystyka i "wyrazem" calego posta kolegi...

Pozdrawiam:D

PS: Bardzo lubie uderzac w stol... Chyba nie musze mowic, co dalej sie dzieje??
  • 0
Dołączona grafika

Fajeczka

#2 ruhh_niGGa

ruhh_niGGa

    VIP

  • Vip
  • 192 postów
  • Miasto:Górny Śląsk
9
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 2h 35m 36s

Napisano 12 lipiec 2014 - 20:29

Witam, zgodnie z regulaminem skarga zostanie rozpatrzona w 48h.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 Toy

Toy

    Kobieta ♀

  • Kobieta
  • 162 postów
  • Miasto:Bolesławiec
25
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 29m 29s

Napisano 13 lipiec 2014 - 00:13

Popieram Azzaro, ilość jego fragów bierze się w głównej mierze z tego, że siedzi na respie bądź mid'zie z awp, praktycznie całą rundę i trafia każdego kto biegnie z bs'a A bądź B, środkiem, w okolicach dolnego trupa czy gali:)
  • 0
Dołączona grafika

#4 Gram na wh

Gram na wh

    Użytkownik

  • Frager
  • 27 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4d 18h 3m 4s

Napisano 13 lipiec 2014 - 00:56

Farmazony piszesz. Oczywiście że stoję na środku z awp bo tam najłatwiej mi zdejmować ct czy tt, jednak zawsze później przemieszczam się w stronę gali lub dolnego trupa. Jestem w sytuacjach 1vs5 a i tak ruszam w stronę paki, podaj mi mapę i czas kiedy olałem pakę gdzie miałem realną szansę na zrobienie czegokolwiek. To, że mnie nie lubicie bo was biję na każdej mapie (jesteście po prostu słabi, co tu ukrywać) nie znaczy, że możecie oczekiwać bana wobec mnie. Płaczecie obojętnie czy gram w CT czy TT, szukacie głupich powodów aby się mnie pozbyć z serwera jak ten teraz.

Podaj dokładny czas i link do mapy bo narazie to żadnych konkretów tutaj nie ma.


Edit:
Przejrzałem obie mapy z ciekawości z godzin 12-13. Jedyny moment na tych dwóch mapach gdzie można się do mnie przypieprzyć na siłę to czas 21:40 (mapa grana o 12:39).
Tylko że jest tutaj jeden problem - TO NIE JA NIOSŁEM PAKĘ, RZUCONO MI JĄ POD NOGI POD KONIEC RUNDY.
21:05 - Wats wyrzuca pakę na gali, ja ją nieświadomie zbieram. Gdybym ją niósł od początku to miałbym to w bani a tak cały czas grałem w przekonaniu że ja mam oczyścić bs'a reszcie drużyny wyposażonej w ak 47 i c4.
Po tej sytuacji zostałem oczywiście pociśnięty przez watahę niepokornej gimbazy z serwa(co słychać na demie), że to niby ja nie chce podkładać paki, a na demie widać wyraźnie jak było.

Nie ma momentów na obu mapach, że nie idę do paki, że z premedytacją olewam cele mapy itp, wystarczy przejrzeć dema.

Pozdrawiam
  • 0
Dołączona grafika

#5 Peruwiańska Lama Bojowa

Peruwiańska Lama Bojowa

    Warn do 23 Kwietnia

  • Vip
  • 443 postów
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 13h 25m 22s

Napisano 13 lipiec 2014 - 12:39

Gram na WH

Nie zmienia to faktu że na Irackiej DD2 kampisz na respie ponad 30 sek a nawet minutę nie raz byłes upominany ale tobie to nie pomaga jak chcesz dowodów to ja tobie je znajdę i do paki też nie chodzisz tak było nawet wczoraj i jak chcesz to ja tobie to udowodnie ale dla ciebie zakonczy się to banem.
  • 0

#6 Gram na wh

Gram na wh

    Użytkownik

  • Frager
  • 27 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4d 18h 3m 4s

Napisano 13 lipiec 2014 - 13:05

Peruwiańska Lama Bojowa

Runda trwa 2 minuty i co ja robię przez pierwszą to nie powinno cię to obchodzić. Poza tym to jest tzw. "gra z mózgiem", CT rashuje (z b, z długiej, środkiem) a ja powstrzymuje te rashe, więc nie rozumiem o co w ogóle macie pretensje bo inaczej byście w plecy dostawali. Dawaj, szukaj mi tutaj dem kiedy nie chodzę do paki.

Azzaro

Po pierwsze, nie zamierzam dyskutowac z Toba na temat czy kampisz, wykonujesz cele mape czy nie, bo sprawa poszla juz do wyzszej instancji. Nie podoba mi sie Twoj sposob gry i mowie o tym glosno.


Aha, czyli ja mam dostać bana bo ci się nie podoba jak gram, propsy za logiczne myślenie

Napisalem skarge dlatego, bo Cie nie lubie? Chlopcze, nawet nie potrafilbys okreslic nicku, pod jakim jestem na serwerze.

Znając życie to jestem starszy od ciebie wiec z chłopcem mi tutaj nie wyjeżdzaj, po drugie co mnie obchodzi twój nick? Jesteś kolejnym typem z bólem dupy, tak jak ten toy czy leetboy, bo was bije na serwerze.

PS: Bardzo lubie uderzac w stol... Chyba nie musze mowic, co dalej sie dzieje??


Kolejny raz propsuje twoje "logiczne" myslenie, zakładasz o mnie temat na forum i mam siedzieć cicho? :) Widać internet wygrał z systemem edukacji w tym przypadku :)

Rozpisz demo i sytuacje w których według ciebie zrobiłem coś nie tak, bo konkretów cały czas tutaj brak
  • 0
Dołączona grafika

#7 Peruwiańska Lama Bojowa

Peruwiańska Lama Bojowa

    Warn do 23 Kwietnia

  • Vip
  • 443 postów
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 13h 25m 22s

Napisano 13 lipiec 2014 - 13:36

Gram na WH

Własnie ze powinno mnie to obchodzic bo na irackiej DD2 masz 30 sek na zejscie z respa a ct nie moze raszowac bo są linie raszu a interesuje mnie to co robisz przez minutę na respie i to czemu nie chodzisz do paki bo jestem odpowiedzialny za ten serwer i koniec dyskusji i spamowania zaruwno Azzaro jak i Gram na WH czekac na rozpatrzenie skargi.
Proszę sie do tego dostosować

Pozdrawiam
  • 0

#8 Gram na wh

Gram na wh

    Użytkownik

  • Frager
  • 27 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4d 18h 3m 4s

Napisano 13 lipiec 2014 - 13:55

Inaczej. Ja nie stoję po 30 sekund na respie patrząc na bramę na środku bo nie miałoby to sensu. Po około 10-15 sekundach przemieszczam się w zależności ile osób pójdzie od nas na b i ile od przeciwnika. Dłużej nie wyczekuje z reguły ponieważ każdy kto miał to już przebiegł na b.
Drugą sprawą jest to, że dla większości płaczących graczy resp to również zielona na środku, wyjście z długiej czy też pochylnia przed trupem na b i obojętnie z którego tych miejsc ich zabije to i tak według nich - bije ich z respa :) co jest śmieszne.
  • 0
Dołączona grafika

#9 Tatuś_stalin

Tatuś_stalin

    Zbanowany

  • Zbanowany
  • 207 postów
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 17d 6h 5m 25s

Napisano 13 lipiec 2014 - 14:09

Gram na WH
http://fragmastersi....efa-raszurespa/
Wiesz że przy mnie nie będziesz przebywał w tych strefach w czasie zabronionym i proszę trzymaj się tego.
Pozdrawiam Marcin
  • 1

#10 Gram na wh

Gram na wh

    Użytkownik

  • Frager
  • 27 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4d 18h 3m 4s

Napisano 13 lipiec 2014 - 14:52

Marcin i to jest normalny dialog :) Nie wiedziałem że sami ogarnęliście sobie takie strefy. Ok teraz wiem co robiłem nie tak, nie można tak było od razu?
Postaram się teraz grać według tych stref, co prawda z awp ciężko bić inaczej niż na daleko ale jakoś to ogarnę.

Pozdrawiam i dzięki za Twój post.
  • 0
Dołączona grafika

#11 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10770 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 513d 10h 8m 43s

Napisano 13 lipiec 2014 - 16:18

PLB,

Czy czasem nie zauważyłeś, że gracz "Gram na wh" gra tylko na serwerze Iracka Piaskownica DD2 CS:GO:
http://fragmastersi....ayerinfo/119445

Nie grał u nas na CS:S gdzie masz strefy raszu i respa?
Tym samym nie ma 30sec. nie ma stref, respa, kampienia, raszu!
Serwer jest to typowym FFA czytając inaczej wszystko wolno, ale grając Fair Play i żeby gra była płynna jest warunek wykonywania celów mapy.
Nie ma nie było i nie będzie stref raszu respa na CS:GO.

Jeżeli prawdą jest to co napisał gracz "gram na wh" to ja nie widzę tu nic co by wychodziło poza zasady gry na naszych wszystkich serwerach CS:GO, ale to pokaże demko.
Jak najbardziej, można save-ować broń, jak jest sytuacja bez wyjścia, można kampić, jak np. inni gracze działają w celu podłożenia paki.

Kolejny raz powtarzam nie ma zasad na serwerach CS:GO jest tylko zasada Fair Play czyli gry takiej która nie utrudnia innym i jest to gra Fair i wykonywanie celów mapy żeby gra była płynna.
Jest regulamin którego trzeba przestrzegać, ale nie stref, respa, raszu, kampienia.

PS. PLB mam prośbę najpierw zobacz o jaki serwer chodzi, czy CS:S czy CS:GO bo tak to wygląda mało profesjonalnie jak admin wypowiada się w temacie nie wiedząc czy chodzi o serwer CS:S czy CS:GO.

Azzaro, dostałeś ultimatum, nie będziemy tolerować tej policyjnej nagonki na graczy, albo zaczniesz grać tak jak każdy gracz dla przyjemności albo dalej będziesz szukał Haków na innych graczy.
Decyzja należy do Ciebie, pamiętaj więcej nie będę pisał, po prostu podejmiemy decyzję co do twojej osoby i twojej dalszej obecności na naszej sieci.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#12 Tatuś_stalin

Tatuś_stalin

    Zbanowany

  • Zbanowany
  • 207 postów
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 17d 6h 5m 25s

Napisano 13 lipiec 2014 - 16:23

omg
CS:GO, nie zwróciłem uwagi, sugerowałem się wypowiedziami admina sieciowego PLB.
Mój błąd przepraszam będe baczniej patrzył w jakim dziale jest umieszczony post.
Pozdrawiam. Marcin
  • 0

#13 Toy

Toy

    Kobieta ♀

  • Kobieta
  • 162 postów
  • Miasto:Bolesławiec
25
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 29m 29s

Napisano 13 lipiec 2014 - 16:38

Wtrącę jeszcze kwestie Twojej kultury, zaimki osobowe pisze się z dużej litery, okazując w ten sposób szacunek drugiej osobie. "ten toy" - Ty wiesz w ogóle z kim grasz na serwie, gdzie jesteś nr1? A nie sorry, zapomniałam że my jesteśmy dla Ciebie za słabi, więc nie warto nas jako tako poznać albo dać się poznać nam Gram na Wh. Więcej pokory.
  • 0
Dołączona grafika

#14 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10770 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 513d 10h 8m 43s

Napisano 13 lipiec 2014 - 16:49

Demko zostanie sprawdzone i wydamy decyzje, co do tego zajścia.
Przypominam w tematach skarg może udzielać się tylko administracja, FMTeam.
Toy jeżeli występują sytuację obrazy, czy zachowań niekulturalnych to proszę napisz skargę i daj informację tak żebyśmy mogli sprawdzić i ewentualnie tego gracza ukarać.
Temat dotyczy innej sprawy i nie mieszajmy.

Temat zamykam bo zrobił się spam a zostanie otwarty po wydaniu decyzji.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#15 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10770 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 513d 10h 8m 43s

Napisano 16 lipiec 2014 - 18:11

Gracz gram na wh nie złamał regulaminu serwera
Skarga nie jest zasadna.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.