Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podanie Mazurashi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 xMazurashi

xMazurashi

    Weteran

  • Weteran
  • 47 postów
  • Miasto:Lublin
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 8h 39m 26s

Napisano 09 styczeń 2023 - 19:53

► Imię: Konrad
► Wiek: 23
► Nick: Mazurashi
► Steam ID: STEAM_0:1:42204285
► Składka(Tak/Nie): Tak
► Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie): Tak
► Miejscowość: Lublin
► Kontakt (gg): 3285836
► Doświadczenie w administracji serwerem: Tak, byłem administratorem na kilku serwerach - głównie w Counter-Strike 1.6
► Dlaczego chcesz mieć admina?: Przede wszystkim dlatego, że głównie administracja jest wieczorem (oczywiście rozumiem to jak najbardziej praca, rodzina i inne sprawy na głowie). Czasem 100procent wchodzi w godzinach popołudniowych. Ogólnie jak nie ma admina na serwerze to jest taki młyn. Cheaterzy, kamperzy na respie terro, nie wykonywania cel mapy, lagerzy, ruskie którzy krzyczą przez ten mikrofon. Jak jest nas przykładowo 10-14 bez admina i ktoś łamie regulamin to mu napisze na czacie, że tego nie można robić, a jak dalej regulamin jest łamany to motywuje graczy do votowania (mówie w momencie kiedy naprawde jest łamany regulamin, a nie przez swoje widzimisie.) 
► Główny serwer na którym grasz?: DD2
► O sobie: Wróciłem do CSS po jakiś 5-6 latach jak i również do Polski przez co mam więcej czasu. Na serwerze widać mnie praktycznie ciągle, ludzie mnie już kojarzą, jak i kilku administratorów na piaskownicy. Nie sprawiam problemów, postrzelam, pośmieje się, pogadam. Może nie jestem starym wyjadaczem na tej sieci, ale od jakiegoś czasu stałym bywalcem i nigdzie nie zamierzam uciekać :) 

 

Pozdrawiam MAZURASHI


  • 0
Dołączona grafika

#2 کcorpio

کcorpio

    [CS:S] Admin FDD2/FFA

  • Admin CS:S
  • 18 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 15h 22m 28s

Napisano 10 styczeń 2023 - 22:11

Jestem na Tak, ziomek prawie ciągle siedzi na serwerze, jest do dyspozycji, pracuje w domu, więc przede wszystkim pomoże w godzinach dziennych kiedy nas nie ma :D


  • 0

#3 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 11 styczeń 2023 - 22:18

Jestem na TAK, ogarnięty gracz z Ciebie Konrad!


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#4 Kabi

Kabi

    Weteran

  • Weteran
  • 415 postów
  • Miasto:Wrocław/London
69
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 13d 15h 51m 4s

Napisano 12 styczeń 2023 - 18:03

nie znam. wiec nie mam zdania
  • 0
Dołączona grafika

#5 Polski Kangur

Polski Kangur

    Weteran

  • Weteran
  • 34 postów
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19h 53m 30s

Napisano 12 styczeń 2023 - 21:44

jestem na TAK, aktywny gracz do tańca i różańca.


  • 0

#6 khmok

khmok

    [CS:S] Admin FDD2/FFA

  • Admin CS:S
  • 27 postów
7
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 16m 35s

Napisano 13 styczeń 2023 - 00:10

Jestem na tak. Spokojny, opanowany i jest często na serwerze. 


  • 0

#7 DRAGON

DRAGON

    [CS:S] Admin FFA/DD2

  • Admin CS:S
  • 111 postów
  • Miasto:Warszawa
12
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 61d 7h 35m 16s

Napisano 13 styczeń 2023 - 15:21

no to kończymy jestem na Tak  .. :)


  • 0

#8 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 13 styczeń 2023 - 18:42

Konrad,

 

Gratuluję decyzją Administracji z dniem dzisiejszym zostałeś adminem serwera CS:S Iracka Piaskownica DD2.
Podejdź do tej funkcji pozytywnie, masz doświadczenie to na pewno pomoże w sprawowaniu tej funkcji, nie dawaj się prowokować!.
Otrzymałeś dostęp administracyjny na forum i Clan Tag, zapoznaj się z regulaminami: forum, serwera, admina, a także materiałami szkoleniowymi dla admina, które mogą okazać się pomocne.

Witamy w @FMTeamie!.


Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#9 xMazurashi

xMazurashi

    Weteran

  • Weteran
  • 47 postów
  • Miasto:Lublin
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 8h 39m 26s

Napisano 13 styczeń 2023 - 18:52

Thx panowie!


  • 0
Dołączona grafika

#10 Script for a Jesters Tear

Script for a Jesters Tear

    Świeżak

  • Frager
  • 5 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8h 36m 57s

Napisano 16 styczeń 2023 - 22:58

Thx panowie!

Graty ;)


  • 1

#11 xMazurashi

xMazurashi

    Weteran

  • Weteran
  • 47 postów
  • Miasto:Lublin
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 8h 39m 26s

Napisano 18 styczeń 2023 - 02:14

Graty ;)

 

Thank you  :wub:


  • 0
Dołączona grafika