Skocz do zawartości


Zdjęcie

Turniej CS:S 2021 vol.1 - pytania, propozycje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ecko

ecko

    Weteran

  • Weteran
  • 568 postów
  • Miasto:Mińsk Mazowiecki
246
Master Guardian Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 82d 13h 24m 37s

Napisano 16 kwiecień 2021 - 19:59

W tym temacie proszę o zadawanie pytań i pisanie propozycji w kwestii turnieju. Ostatnio pierwsze dni odpowiadałem na priv Wasze pytania, tym razem zmiana taktyki i wszelkie pytania/sugestie proszę zgłaszać tutaj  :D


  • 0

#2 Baki

Baki

    ProGamer

  • Frager
  • 83 postów
27
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 6d 8h 34m 24s

Napisano 18 kwiecień 2021 - 19:21

Prosiłbym by wszyscy admini zbindowali sobie informacje o turnieju i wrzucali je często na serwerze..Spędzając weekend na grze niestety w sobotę jak i niedzielę ani razu nie zauważyłem takiej informacji, a niektórzy gracze byli wręcz w szoku, że rusza jakiś turniej ;)
  • 0

#3 szekelekelele

szekelekelele

    Weteran

  • Weteran
  • 492 postów
  • Miasto:Skierniewice/Wawa
169
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 31d 53m 42s

Napisano 18 kwiecień 2021 - 21:13

Kilka technicznych kwesti:
Tickrate serwera,
matchround,

czas rundy, buytime i ile czasu będzie przed rozpoczęciem rundy,

czy będą rundy nożowe o wybranie strony?,

+ podstawa block na spect danej drużyny,

ile będzie trwać deathcam? (oby nie dłużej jak 2 sek)
 


  • 0

#4 ecko

ecko

    Weteran

  • Weteran
  • 568 postów
  • Miasto:Mińsk Mazowiecki
246
Master Guardian Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 82d 13h 24m 37s

Napisano 19 kwiecień 2021 - 13:54

Config będzie wgrany taki sam jak ostatnio. Serwer zostanie postawiony nieco wcześniej, aby przed pierwszymi meczami ewentualnie poprawić jakieś niedociągnięcia. Jeśli chodzi o Twoje pytania, to wg mnie:

 

Tickrate serwera -  Raczej 100, ale Druss musiałby potwierdzić 
matchround -  Po 15 rund na stronę. Mapę wygra drużyna, która jako pierwsza ugra 16 rund. Możliwe zakończenie remisem 15:15 

czas rundy, buytime i ile czasu będzie przed rozpoczęciem rundy - Nie pamiętam ile było ostatnio, 1min 45 sek? Buytime 10 sek. 

czy będą rundy nożowe o wybranie strony? - Tak, będą

+ podstawa block na spect danej drużyny - Oczywiście nie będzie można podglądać przeciwników po śmierci. Drużyny również nie będą się słyszały, chociaż zalecam komunikację poza grą (TeamSpeak / Discord). Gdy będzie odpalony stream, gracze będą słyszeli Wasze rozmowy, w przypadku komunikacji w grze.

ile będzie trwać deathcam? (oby nie dłużej jak 2 sek) -  Tak ustawimy  ;)


  • 0

#5 szekelekelele

szekelekelele

    Weteran

  • Weteran
  • 492 postów
  • Miasto:Skierniewice/Wawa
169
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 31d 53m 42s

Napisano 19 kwiecień 2021 - 16:29

Dziękuję i życzę smacznej kawusi


  • 0

#6 szekelekelele

szekelekelele

    Weteran

  • Weteran
  • 492 postów
  • Miasto:Skierniewice/Wawa
169
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 31d 53m 42s

Napisano 23 kwiecień 2021 - 10:49

+plugin, który pokazuję liczbę $$$ każdej osoby z teamu na czacie na początku rundy


  • 0

#7 Polski Kangur

Polski Kangur

    Weteran

  • Weteran
  • 34 postów
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19h 53m 30s

Napisano 02 maj 2021 - 09:45

Witam, chętnie bym się podjoł zrobienia demka z turnieju, czyli jakieś fajne akcję, hedshoty, jakieś śmieszne komentarze komentatorów, wszystko co związane z turniejem.. Moja prośba po grudniowym turnieju było sporo fajnych momentów, jednak obejzenie całego materiału zajmowało w h.. Czasu, nie możliwe do ogarnięcia, więc fajnie by było gdyby każdy gdzieś tam zapisywał (widz czy gracz) i mi przesył, mapa-runda-i krótką info co kto zrobił (no. dust2-12-Kabi morduję całą drużynę) będę wiedział czego szukać. Druga sprawa ściąganie filmów z twich jest dosyć problematyczne jak dla mnie nie, jako użytkownikowi, który nie prowadzi transmisji, parę godzin ściągania w średniej wersji - więc może zapytam jakies propozycję jak to przyspieszyć? :)
Pozdrawiam
  • 0

#8 zbój pedro

zbój pedro

    ProGamer

  • Frager
  • 87 postów
  • Miasto:Lublin / Warszawa
68
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 14d 23h 24m 20s

Napisano 02 maj 2021 - 09:55

Jeśli robić taki film to lepiej chyba jednak z demek montować. Trzeba będzie poświęcić więcej czasu, ale na pewno wyjdzie o wiele lepiej niż wycinanie i sklejanie fragmentów transmisji z twitcha. Dźwięk komentatorów zawsze można podłożyć. Robiąc film z demek możesz wgrać specjalną paczkę textur, żeby wideo docelowe wyglądało lepiej, możesz samemu kontrolować kamerę, pełna dowolność. Natomiast tnąc i łącząc ze sobą "shoty" z twitcha to sporo akcji Cię ominie, bo niemożliwym jest żeby komentator zawsze miał kamerę tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. No i fpsy zależne od sprzętu osoby streamującej.


  • 0

Nie jestem zupą pomidorową żeby mnie każdy lubił.

 

v1.png 49239.png?1599812393


#9 PAWEL_NH

PAWEL_NH

    Frager

  • Frager
  • 119 postów
-160
Spamer
  • Czas na forum: 2d 13h 7m 52s

Napisano 02 maj 2021 - 22:12

czy mogę prosić na info dotyczące zebranej kwoty :D przepraszam że pytam ale chciałbym wiedzieć ile jest bo może ktoś dorzuci do jakieś równej kwoty :) POZDRÓWKI ALL i jednocześnie chcę życzyć wszystkim powodzenia w turnieju :D bawmy się dobrze :) 


  • -1

#10 ecko

ecko

    Weteran

  • Weteran
  • 568 postów
  • Miasto:Mińsk Mazowiecki
246
Master Guardian Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 82d 13h 24m 37s

Napisano 02 maj 2021 - 23:10

Sorki, zapomniałem w piątek wrzucić info :) Suma wpłat na piątek to 1810,12 PLN. Nie wszyscy uczestnicy co prawda wpłacili, ale z każdym mam kontakt i wpłaty są w drodze lub zostaną uregulowane w nieco późniejszym terminie. W każdym razie wszystko pod kontrolą ;)


  • 0