Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wytypuj Wynik Meczu Polska-Andora !! KONKURS !! TYPEREK !!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kabi

Kabi

    Weteran

  • Weteran
  • 415 postów
  • Miasto:Wrocław/London
69
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 13d 15h 51m 4s

Napisano 26 marzec 2021 - 07:38

Już w najbliższą niedziele o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zmierzy się z Andorą w swoim drugim meczu El. Mistrzostw Świata Katar 2022 


Z tej okazji mamy dla Was kolejnego typerka.


Zasady są proste, należy dokładnie wytypować wynik meczu Polska - Andora. Swoje typy można podawać do rozpoczęcia pierwszej połowy Niedziela 20:45

Gracze którzy wytypują dokładny wynik otrzymają od nas darmowego vipa na tydzień. W przypadku podania dobrego wyniku przez Admina, może on podarować vipa dowolnej wybranej przez Siebie osobie.
Swoje wyniki zgłaszamy w tym temacie ( wyniki mogą się powtarzać )



Szablon zgloszenia:
Nick z gry-
Steam ID-
Swój typ-


POWODZENIA !


  • 0
Dołączona grafika

#2 szekelekelele

szekelekelele

    Weteran

  • Weteran
  • 492 postów
  • Miasto:Skierniewice/Wawa
169
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 31d 53m 20s

Napisano 26 marzec 2021 - 11:54

szeke

STEAM_0:1:75944886

2:0 polska
  • 0

#3 kamyk

kamyk

    Użytkownik

  • Frager
  • 16 postów
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 13h 32m

Napisano 26 marzec 2021 - 14:29

Kamyk
STEAM_0:1:20415644
3:1 dla Polski


  • 0

#4 Jahael

Jahael

    Weteran

  • Weteran
  • 120 postów
23
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 13d 8h 28m 11s

Napisano 26 marzec 2021 - 16:25

Jahael

 

STEAM_0:0:430682268

 

4:1 dla Polski


  • 0

#5 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 26 marzec 2021 - 19:15

Druss

STEAM_0:0:43287809

4:1 dla Polski


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#6 ecko

ecko

    Weteran

  • Weteran
  • 568 postów
  • Miasto:Mińsk Mazowiecki
246
Master Guardian Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 82d 13h 21m 48s

Napisano 26 marzec 2021 - 21:17

ecko
STEAM_0:0:457124805
Polska 4:0 Andora
  • 0

#7 Natka

Natka

    [CS:S] Admin DD2/FFA

  • Moderator
  • 865 postów
95
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 20d 17h 45m 51s

Napisano 27 marzec 2021 - 17:59

3-2 Polska :D
  • 0

#8 Polski Kangur

Polski Kangur

    Weteran

  • Weteran
  • 34 postów
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19h 53m 30s

Napisano 28 marzec 2021 - 12:56

!PL!Kangur
STEAM_0:0:25949477

5:0 dla Polski
  • 0

#9 kropla

kropla

    Weteran

  • Weteran
  • 200 postów
124
Gold Nova I  Member Reputation
  • Czas na forum: 11d 5h 43m 28s

Napisano 28 marzec 2021 - 13:05

3:0 dla Polski ;)
  • 0

#10 bot

bot

    Użytkownik

  • Frager
  • 11 postów
  • Miasto:Malbork
-1
Spamer
  • Czas na forum: 15h 28m 55s

Napisano 28 marzec 2021 - 18:41

pro bot ak saro
STEAM_0:0:14676843
6:0 dla Polski
w tym Lewandowski 3 


  • 0

#11 Polski Kangur

Polski Kangur

    Weteran

  • Weteran
  • 34 postów
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19h 53m 30s

Napisano 28 marzec 2021 - 21:36

Kropla wygrywa :P 3:0
  • 0

#12 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 29 marzec 2021 - 16:48

Kropla gratulacje! jak chcesz możesz przekazać VIP-a na 14 dni osobie która go niema, napisz komu jakbyś chciał przekazać?


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#13 kropla

kropla

    Weteran

  • Weteran
  • 200 postów
124
Gold Nova I  Member Reputation
  • Czas na forum: 11d 5h 43m 28s

Napisano 29 marzec 2021 - 19:48

Przekazuje vipa dla

STEAM_0:0:122624718

7's endoc.® 


  • 0

#14 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 29 marzec 2021 - 19:58

VIP ustawiony Kropla! przekaż graczowi :)


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.