Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podanie o admina " Barii"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Barii

Barii

    [CS:S] Admin FFA/DD2

  • Admin CS:S
  • 40 postów
4
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 13h 16m 39s

Napisano 24 styczeń 2021 - 00:02

► Imię: Jan
► Wiek:49
► Nick:Barii
► Steam ID:
► Składka(Tak/Nie):Tak
► Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie):Tak
► Miejscowość:Hamburg
► Kontakt (gg):
► Doświadczenie w administracji serwerem:Tak
► Dlaczego chcesz mieć admina?:jestem na serwie codziennie i mysle ze bylbym dobrym adminem
► Główny serwer na którym grasz?:DD2
► O sobie:Jestem ok


  • 0

#2 DRAGON

DRAGON

    [CS:S] Admin FFA/DD2

  • Admin CS:S
  • 109 postów
  • Miasto:Warszawa
12
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 61d 6h 29s

Napisano 24 styczeń 2021 - 00:37

no powiem tak ze ma potencjał i racrcji ze brak adminow  na tym serverku jestm na TAK..


  • 0

#3 Taribo

Taribo

    Weteran

  • Frager
  • 96 postów
21
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 10d 13h 37m 44s

Napisano 24 styczeń 2021 - 01:15

To pan zaśpiewa czy zatańczy? 


  • 0

Caught somewhere in time.


#4 Siara S

Siara S

    Weteran

  • Weteran
  • 173 postów
  • Miasto:Warszawa
42
Silver III  Member Reputation
  • Czas na forum: 26d 18h 2m 13s

Napisano 24 styczeń 2021 - 11:00

Zaskoczyłeś mnie bardzo pozytywnie Barii tym podaniem. Pozytywny, prawie zrównoważony człowiek ze starej gwardii :) Jestem bardzo na TAK. Powodzenia !


  • 0

#5 Tyczka

Tyczka

    Weteran

  • Weteran
  • 385 postów
103
Silver Elite Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 25d 10h 53m 2s

Napisano 24 styczeń 2021 - 11:29

Jestem na tak, pozytywny gość 🙂
  • 0

#6 ecko

ecko

    Weteran

  • Weteran
  • 568 postów
  • Miasto:Mińsk Mazowiecki
246
Master Guardian Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 82d 13h 21m 48s

Napisano 24 styczeń 2021 - 12:25

A jak u Ciebie kwestia sprawdzania demek? Potrafisz i będziesz chciał je sprawdzać gdy pojawi się potrzeba?
  • 0

#7 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10753 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 56m 58s

Napisano 24 styczeń 2021 - 15:36

Bari, znamy się dość długo, nie miałem nigdy z Twojej strony jakiś nieporozumień i widać jesteś pozytywnym graczem, tym bardziej masz moje Tak.

Sprawa demek, jest też częścią naszej pracy, myślę, że jak coś możesz liczyć na naszą pomoc, a i z mojej strony też. nie raz uczyłem graczy którzy mieli 2 lewe ręce do spraw technicznych i można było ich nauczyć.


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#8 Blu

Blu

    [CS:S] Admin FFA/DD2

  • Admin CS:S
  • 108 postów
8
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3d 16h 44m 3s

Napisano 24 styczeń 2021 - 16:29

Jeszcze on xD Jak najbardziej ZA!


  • 0

444910_101.png


#9 kropla

kropla

    Weteran

  • Weteran
  • 200 postów
124
Gold Nova I  Member Reputation
  • Czas na forum: 11d 5h 43m 28s

Napisano 24 styczeń 2021 - 20:43

Stały bywalec serwera, a do tego pozytywnie rozkręca serwer. Jestem na Tak :D


  • 0

#10 Monia

Monia

    ♀Kobieta

  • Kobieta
  • 9 postów
  • Miasto:Mysłowice
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3d 17h 43m 26s

Napisano 25 styczeń 2021 - 20:53

No to ja się też wypowiem skoro mogę :P Jestem na tak. Bari jest miły, fajnie sie z nim gra jest na serwerze codziennie. Napisał że ma doświadczenie w prowadzeniu serwera dlatego myślę, że razem z Dragonikiem będą pilnować porządku na dd2  :D  


  • 1

#11 Natka

Natka

    [CS:S] Admin DD2/FFA

  • Moderator
  • 865 postów
95
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 20d 17h 45m 51s

Napisano 25 styczeń 2021 - 23:10

Yes si
  • 0

#12 Kabi

Kabi

    Weteran

  • Weteran
  • 415 postów
  • Miasto:Wrocław/London
69
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 13d 15h 51m 4s

Napisano 26 styczeń 2021 - 12:14

chyba wszystko zostalo juz napisane :) dodam ze gracz przestrzega regulamin i wymaga tego od innych graczy.

mam nadzieje ze nowi admini na serwerze dd2, również , gdy bedzie potrzeba pomogą na serwerze FFA
  • 0
Dołączona grafika

#13 Kabi

Kabi

    Weteran

  • Weteran
  • 415 postów
  • Miasto:Wrocław/London
69
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 13d 15h 51m 4s

Napisano 27 styczeń 2021 - 18:17

Jan
Decyzją Administracji z dniem dzisiejszym zostałeś adminem serwera CS:S Iracka Piaskownica DD2

Podejdź do tej funkcji profesjonalnie i z uśmiechem.

Pamiętaj nie dawaj się prowokować i bądź fair w stosunku do wszystkich graczy serwera, ale to już pewnie wiesz :)
Za chwilę dostaniesz dostęp do forum administracyjnego, zapoznaj się z regulaminami: forum, serwera, admina- ale na pewno to znasz

Niedługo dostaniesz uprawnienia Admina na serwerze, comiesięczna składka dopiero od lutego, do 10 każdego miesiąca. Na forum administracyjnym jest info co do wpłat, zapoznaj się z działami Admina, oraz krótkim poradnikiem, o ile go potrzebujesz.
Gdybyś miał pytania pisz do Ecko, Kabiego lub Drussa.

Powodzenia
  • 0
Dołączona grafika

#14 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10753 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 56m 58s

Napisano 27 styczeń 2021 - 18:31

Gratuluję! masz doświadczenie jako Admin, myślę, że dasz radę :) powodzenia w nowej roli!


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#15 Barii

Barii

    [CS:S] Admin FFA/DD2

  • Admin CS:S
  • 40 postów
4
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 13h 16m 39s

Napisano 27 styczeń 2021 - 19:42

Dziekuje Wam wszyszkim za pozytywna opinie,i mam nadzieje ze sie nie zawiedziecie :wub:


  • -1

#16 Taribo

Taribo

    Weteran

  • Frager
  • 96 postów
21
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 10d 13h 37m 44s

Napisano 28 styczeń 2021 - 19:23

Gratuluje Bari, cieszę się że dołączyłeś do teamu.


  • 0

Caught somewhere in time.


#17 boguś

boguś

    Świeżak

  • Frager
  • 8 postów
  • Miasto:moskwa
-2
Spamer
  • Czas na forum: 4h 52m 48s

Napisano 03 kwiecień 2021 - 15:47

na tak ale nie dostań zawału gdy ktos krzyknie elo


  • 0