Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bruski


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bruski

Bruski

    VIP

  • Vip
  • 10 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3h 58m 34s

Napisano 03 luty 2014 - 15:03

- Twój nick na serwerze: Bruski
- Nick Admina: druss
- Powód bana: Wallhack
- Twój STEAM_ID: STEAM_0:0:69255258
- Opis sytuacji: Wysokie statystyki, około 40:12; Gra AWP; Snajper
- Screen/demo(zawsze pomocne): Nie ma problemu o demo, zrzuty ekranu w każdej chwilii.

Sz. Administracjo,
Zwracam się z prośbą o cofnięcie wyroku w postacii bana permanentnego na serwerze Fragmastersi.pl: DD2 / Counter Strike: Source. Nigdy nie korzystałem na serwerze z nieuczciwych narzędzi ułatwiających rozgrywkę typu: wallhack, wh, aim, aimbot. Zawsze gram AWP i mój styl rozgrywki polega na trzymaniu celownika w miejscu i szybkim naciśnięciu spustu w momencie jakiegokolwiek mignięcia. Jest to po prostu refleks, a nie jak zarzucono mi: widzenie przez ściany. Podczas rozgrywki, gdy zostałem zbanowany udało mi się zastrzelić innego gracza przez zasłonę dymną, co mogło wzbudzić podejrzenia administracji. Z pewnością nie pomogło też osądzanie jednego gracza, którego nicku nie pamiętam, o "czitowanie" i dolewanie oliwy do ognia. Często skanuje przez drzwi na środku i strzelam na początku rundy (Frakcja terrorystów) przez dym celem szczęśliwego trafienia gracza. Jest to zwyczajnie mój styl gry, który się nie zmieni, ponieważ podkreślam NIE UŻYWAM żadnego rodzaju modyfikacji czy kodów. Serdecznie proszę o ewaluację wyroku lub przynajmniej danie szansy zagrania tymczasowego i przypatrzenie się dokładnie mojej grze. Nie mogę zmienić swojego stylu gry, gdyż byłoby absurdalnym, sztuczne obniżanie poziomu celowania i znajomości mapy. Chcę, żeby Państwo również to zauwarzyli, gdyż w przyszłości może to uchronić innych graczy przed, jeśli nie bezpodstawnym, to przynajmniej nienależytym banem na serwerze Fragmastersów. Zależy mi na graniu na Państwa serwerze i zrobię wszystko, co w mojej mocy by udowodnić swoją niewinność, stąd moje pytanie: czy pomogłoby państwu, gdybym grał z włączonym frapsem/inny program uchwytujący video, bądź jak wspomniałem wcześniej, by dokładnie ktoś przespectował moją postać. Jestem starym bywalcem serwera, jak i osobą dorosłą, więc nie mam w zwyczaju tak usilnie starać się o rozpatrzenie sprawy, kiedy nie mówię prawdy. Leży to jednak tylko w Państwa kompetencji, aby rozpatrzyć moją prośbę i wydać stosowny osąd. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź Administracji.

Z poważaniem,
Bruski
  • 0

#2 Kropka.

Kropka.

    frager

  • Frager
  • 670 postów
  • Miasto:Sucha Beskidzka
22
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 28d 7h 1m 56s

Napisano 03 luty 2014 - 15:24

Skoro druss ci dał to musiał mieć powody ;]
  • 0

Dzięki zgodzie małe rzeczy rosną, przez niezgodę - wielkie upadają .

 

183476_1002.png


#3 JuhuhuhuAndzia

JuhuhuhuAndzia

    frager

  • Frager
  • 678 postów
  • Miasto:Grudziądz
22
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 29d 17h 4m 47s

Napisano 03 luty 2014 - 15:45

W ciągu 48h będzie decyzja co do twojej prośby
  • 0

Cham­stwo jest do­meną ludzi in­te­ligen­tnych, głupiec może co naj­wyżej up­ra­wiać prostactwo.







Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika


#4 Bruski

Bruski

    VIP

  • Vip
  • 10 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3h 58m 34s

Napisano 03 luty 2014 - 15:52

Dziękuję za odpowiedź, andzia.
  • 0

#5 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10765 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 16h 2m 28s

Napisano 03 luty 2014 - 16:48

Bruski,

Demko zostanie sprawdzone w ciągu 48H zostanie wydana decyzja.
Proszę o odblokowanie profilu STEAM: obecny status Private(warunek wydania decyzji).
Link do demek: http://fragmastersi....demka-sourcetv/

Pozdrawiam,
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#6 Bruski

Bruski

    VIP

  • Vip
  • 10 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3h 58m 34s

Napisano 03 luty 2014 - 20:39

Dziękuję za odpowiedź. Profil odblokowano,

-bruski
  • 0

#7 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10765 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 16h 2m 28s

Napisano 04 luty 2014 - 21:18

Nick: Ciura Cmentarna
Steam: STEAM_0:0:69255258

Ban: druss
Reason: WH
Decission: do sprawdzenia
-------------------------------------------
Final Decission: Unban warunkowy:


Warunkowy, ponieważ, Twoja gra momentami jest mocno kontrowersyjna, jest kilka ciekawych momentów, ale damy Ci szansę, żebyś udowodnił, że to tylko momenty.

Zapraszamy do gry.

Pozdrawiam,
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.