Skocz do zawartości


lucky25

Rejestracja: 30 gru 2012
Poza forum Ostatnio: gru 21 2024 20:31
*****

Moje posty

W temacie: podanie ChrupeK

17 sierpień 2015 - 21:28

Chrupek gratulacje.
Mam nadzieje że to nie tylko wakacje

W temacie: [Negatywne] Podanie

17 sierpień 2015 - 21:11

Ja nie chce sprawy w sądzie więc krótko NIE

W temacie: [Negatywne] Kowalski

02 maj 2015 - 20:29

Na razie 3 na Nie i dwa na Tak
Czy ktoś jeszcze pomoże nam w decyzji?

W temacie: [Negatywne] Kowalski

30 kwiecień 2015 - 21:10

Ja nie wchodzę na inne Serwery Więc nie patrzę na Kowalskiego przez pryzmat serwerowni na której nigdy nie byłem.

Kowalski był u Nas nie raz Adminem i ostatnio pisząc dostał odmowę. Teraz napisał ponowne podanie i ja teraz dałem mu małe Tak.

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie więc Pan Kowalski nie spamuje a inni wyrażają swoje Nie lub Tak


W temacie: [Negatywne] Kowalski

30 kwiecień 2015 - 17:53

Wiesz co Kowalski miałeś u Nas nie jedną szansę daną.Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

No my wdeptaliśmy dwa razy i cosik Ci się nie udało.

Ale wiesz co ja bym spróbował jeszcze raz dać Ci szansę więc masz moje małe i ciche tak