Skocz do zawartości


druss

Rejestracja: 25 maj 2012
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 23:53
****-

#57938 Podanie na admina "polandN0iSE"

Napisane przez druss w 20 maj 2021 - 06:24

Jestem na TAK  :D

Raven, tylko Administracja się wypowiada, prośba o uszanowanie.


 • -5


#57787 Podanie na admina "Wielki Papiak"

Napisane przez druss w 03 maj 2021 - 21:27

Sam też nie potrafię ocenić Ciebie Kacper, widać Administracja jest na nie, więc pograj dłużej i daj się poznać i wtedy będziemy w stanie coś więcej powiedzieć?.

Jeżeli teraz się nie uda, to nie znaczy, że później będzie tak samo, potrzeba czasami czasu, aby kogoś ocenić w danej roli.


 • 1


#57548 Turniej CS:S 2021 vol. 1 zbliża się wielkimi krokami ...

Napisane przez druss w 15 kwiecień 2021 - 20:21

Drodzy Gracze

 

Zachęcam abyście odwiedzali powyższe forum, gdyż wszelkie nowości i informacje dotyczące zbliżającego się wielkimi krokami Turnieju CS:S 2021 vol.1 będą dostępne w tym dziale

"Turniej CS:S 2021 vol.1"

 

Zachęcamy do komentowania i reklamowania nowego Turnieju CS:S 2021 w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiamy sieć Fragmastersi.pl

 


 • 1


#57248 "Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz"

Napisane przez druss w 25 marzec 2021 - 19:35

Sto lat Paweł, udanego świętowania 30++++++ :)


 • 2


#57158 Do Administracji i Lubka

Napisane przez druss w 23 marzec 2021 - 21:11

Paweł, też Ciebie lubię, często gramy ponownie proszę o poszanowanie języka i abyś zrozumiał, że ot tak nie można namawiać do banowania gracza a zrobiłeś to, jak było kilka osób na serwerze, więc zastanów się nad tym.

Masz do niego problem, to wyjaśniajcie go sobie poza grą?, ban był bezpodstawny, co widać na demku.

 

kilka punktów:

Obrażanie, Pomawianie i wyzywanie innych graczy.

Zabrania się utrudniania w rozgrywce innym graczom.

Zabrania się przeszkadzania w grze innym graczom.

 

Obrażałeś gracza, spowodowałeś, że gracz nie mógł dalej grać na serwerze, namawiałeś innych do zbanowania tego gracza i tym samym zakończyła się jego gra na serwerze.

 

Pisałem, nie jestem zwolennikiem kar, ale Twoje zachowanie jest po prostu nie na miejscu, dlatego na spokojnie przemyśl sprawę.

 

Pozdrawiam,


 • 1


#57149 kolejna skarga na gracza

Napisane przez druss w 23 marzec 2021 - 20:15

Decyzja:

 

PawełNH w sposób perfidny namówiłeś 4 graczy do zbanowania Lubka, nie będę tych graczy tutaj wymieniał, pozostawię tą sytuację ich sumieniu.

Paweł oprócz namawiania do zbanowania gracza na dzień, zwyzywałeś go od parówek i nie tylko, czy takie zachowanie jest fer w stosunku do drugiej osoby ...?

 

Paweł kara:

Ban taki jaki wymierzyłeś Lubkowi 1 dzień

Mute na 7 dni, na to abyś mógł przemyśleć swoje zachowanie i się zastanowić?.

 

Osobiście ustawanie kar, nie sprawia mi przyjemności, ale nie zostawiłeś nam wyboru, abyśmy mogli postąpić inaczej i jest mi po prostu przykro, że takie zachowanie ma miejsce na serwerze FFA

 

Pozdrawiam,


 • 1


#57087 Quo Vadis, Iracka?

Napisane przez druss w 21 marzec 2021 - 16:37

Paweł widzisz nie zrozumiałeś tego co napisał Ecko, bo uważasz Administrację za gorszych, sortując na lepszych i gorszych(w tym graczy, to nie jest dobre), bo Admini mogą więcej, to jest właśnie, Twój podstawowy błąd logiczny jaki popełniasz. Ecko napisał, że my obrywamy od niektórych z Was, bo mamy władzę, obrywamy pro bono, za nic, bo po prostu wejdzie jeden, czy drugi gracz i napisze, że cyt. Admin nic nie robi, albo robi chuja na serwerze, to są wasze słowa, niektórych z Was, są osoby, które na to tylko czekają, aby podgrzewać dalej atmosferę, co powoduje właśnie konflikt, który w ogóle nie powinien powstać, przy minimum dobrej woli.

 

Nasza praca jest ciężka, musimy podejmować decyzję, dbać o serwery, pilnować porządku, dbać o dobro ogółu, co dostajemy od niektórych z Was?, obelgi, obrazy, pomawianie, brak szacunku, itd. Uważasz, że wystarczy cofnąć się o kilka dni i jak to za pomocą złotej różdżki, nagle wszystko będzie pięknie? otóż nie będzie, będą, gracze, którym sprawia przyjemność nie gra a to że mogą ubliżyć Adminowi, albo zrobić syf, tylko to im sprawia przyjemność, to są osoby niedowartościowane, które w życiu według nich nic nie znaczą i tutaj przychodzą wylewać swoje żale, za chujowe życie, takich graczy jest promil, ale zawsze i tacy gracze będą i będą się cieszyć, jak mogą podgrzać atmosferę i poczuć się że znaczą dużo, bo to im to sprawia przyjemność, a wystarczy dobre słowo od graczy w takich sytuacjach, że kolego chyba przeginasz, bo najlepiej temperują się gracze między sobą, bo takim napinaczom serwerowym, zabierają inni gracze argumenty i to chciałbym abyście zrozumieli.

 

Oczywiście jest wielu z Was, którzy zgłaszają nam różne sytuację albo wstawią się za Adminem na serwerze i za to dziękuję, powinno być takich sytuacji więcej i więcej i jeszcze raz więcej, aby grało nam wszystkim się dobrze.

 

Kończąc, serwer to ludzie na nim grający i ich różnorodność, dlatego apeluję o poszanowanie i zrozumienie, że grają na nim różne osoby, z różnymi poglądami i mają prawo grać, jak każdy, inny gracz. Mają prawo wymagać szacunku, aby przychodzić z uśmiechem na serwer a nie z trwogą, jeżeli tylko to minimum zostanie zachowane, przez osoby, które szukają zwady i się napinają, zamiast miło spędzić czas na serwerze, to dalsze tego rodzaju sytuacje przestaną mieć miejsce.

 

Pozdrawiam,


 • -1


#57082 Patologia ze strony toksycznego gracza i admina

Napisane przez druss w 21 marzec 2021 - 15:07

Ponieważ oboje przenieśliście swój konflikt z innego serwera, nie naszego do nas, nie potrafiliście tego sobie prywatnie wyjaśnić, jak prosiłem, tym samym zasłużyliście oboje na taką samą karę.

 

Przeprosiny NerO przyjmuję, bo nie ja zawiniłem, ale skoro temat został tutaj poruszony to też musi być decyzja z naszej strony.

 

STEAM_0:1:75944886 Szeke ban 3 dni - kolejna taka sytuacja będzie się wiązała z banem na 30 dni, czyli otrzymaliście 10% kary przewidzianej.

STEAM_0:0:30296300 NerO ban 3 dni - kolejna taka sytuacja będzie się wiązała z banem na 30 dni, czyli otrzymaliście 10% kary przewidzianej.

 

Decyzja o Ban jest najlepszą, da Wam to do przemyślenia i wyjaśnienia sobie wszystkiego, jeżeli nie da to patrz wyżej, ban na 30dni.

 

Myślę, że dalsza rozmowa w tej sprawie u nas się zakończyła, jeżeli chcecie dalej to ciągnąć to już na forum tamtego serwera.

 

Pozdrawiam,


 • 2


#57051 Patologia ze strony toksycznego gracza i admina

Napisane przez druss w 21 marzec 2021 - 12:05

Nero,

 

Admini uciszali was obu w tym ja też, powiedziałem, że jak się nie uspokoicie, to was usunę z gry, sprawy prywatne załatwiajcie prywatnie, taką informację dałem, po czym sprawa się uspokoiła i przestaliście siebie atakować.

 

Proszę abyście swoje sprawy prywatne załatwiali poza serwerem, bo tutaj gracze przychodzą pograć a nie słuchać waszych docinek miedzy sobą, poza tym Szeke informował, że się wygłupicie, więc tym bardziej, wygłupiajcie się poza serwerem.

 

Stanąłem po środku z informacją, że was oboje usunę z serwera jak się nie uspokoicie, temat został rozwiązany, gdyż gra toczyła się dalej przynajmniej nie słyszałem dalszych uwag.

Zastanawiam się teraz czy faktycznie rozmowa i prośba i staranie się załagodzić konflikt między graczami to dobra metoda, bo wydawało się, że temat został zamknięty po czym widzę, że jednak nie?.

 

Masz prawo mieć uwagi do pracy każdego Admina i przyjmuję, że się nie zgadzasz, zważ na to, że staramy się łagodzić konflikty a nie od razu karać graczy, bo to nie zawsze rozwiąże konflikt w przyszłości.


 • 1


#56924 donos

Napisane przez druss w 18 marzec 2021 - 21:26

Panowie, czytam skargę i nie wierzę? bo jak to jest możliwe, że Baki czy inni gracze wyzywają kogoś za to, że używa dozwolonych elementów gry? proponuję zrobić wstecz 2 kroki pomyśleć i potem coś napisać, bo zrobiło się w tym temacie po prostu nisko, blisko podłogi a ja nie lubię sprzątać, bo jak to robię to robię to aż za dokładnie, kto mnie zna to wie o czym mówię.

 

Zachowajmy spokój i obiektywnie podejdźmy do sprawy. Baki do Ciebie, pomyśl na spokojnie i zastanów, czy wyzywanie kogoś za coś co jest dozwolone jest fer i czy namawianie innych graczy do tego jest na miejscu?.

Atakujesz też Ecko? za co, bo to jakieś lakoniczne słowa, które nic nie wnoszą do sprawy a jak masz dowody że Ecko źle się zachowuje to proszę o dowody, bo tak to można obrazić każdą osobę bezpodstawnie, to jest po prostu słabe.

 

Baki proszę, abyś jednak zrozumiał, że są granice i przekraczanie ich jest ze szkodą dla serwera i graczy na nim grających, czy tego chcesz, aby zrobić syf na serwerze? chyba nie, więc trochę refleksji poproszę i słowo przepraszam, czasem pomaga oczyszcza atmosferę, więc przemyśl, bo ja jestem daleki od karania kogokolwiek i naprawdę nie chciałbym w tej sytuacji, aby poszły kary a zrozumienie po obu stronach konfliktu.

 

Sprawa zostanie omówiona w gronie Administracyjnym i podjęte zostaną decyzje co do tej sytuacji, dlatego proszę o zachowanie spokoju i kultury języka.


 • 2


#56844 Wyłączenie wyświetlania commend na chacie.

Napisane przez druss w 12 marzec 2021 - 19:18

Zostały ukryte testowo komendy:

!nb
!rank
!rs


 • 6


#56824 Ułatwienia na serwerze | pluginy source mod

Napisane przez druss w 11 marzec 2021 - 18:29

Nawet nie znam Ciebie z serwera? robisz ankiety co powinno być zmienione?, jesteś nowym graczem jak piszesz, pograj trochę, sugeruję trochę pokory.

Piszesz o serwerze FFA jakby to był surowy serwer TP czy typowy MIX u nas na serwerze FFA jest jedna zasada, dobra zabawa.

 

Nie przewidujemy modyfikacji w tym zakresie o którym piszesz, bo to by wyludniło serwer w znacznym stopniu, ale dziękuje za sugestie.

 

Pozdrawiam,


 • 0


#56443 podanie o admina DRAGON

Napisane przez druss w 22 styczeń 2021 - 12:11

Myślę, że to chwila słabości, ale mogę się mylić :)


 • 1


#56065 Mecz numer 4

Napisane przez druss w 14 grudzień 2020 - 21:41

Amazing, wszystko jest regulaminie, ale myślę, że wszystko jest już wyjaśnione, dlatego porozmawiaj z kapitanem.


 • 1


#56047 Stream na Twitch Turniej

Napisane przez druss w 13 grudzień 2020 - 00:49

Stream z 2 meczu na Turnieju Charytatywnym CS:S Team 4 vs Team 7

 

Nuke

 

Mirage


 • 3