Skocz do zawartości


druss

Rejestracja: 25 maj 2012
Poza forum Ostatnio: dziś, 14:21
*****

Moje posty

W temacie: Podanie o admina kяopla

11 styczeń 2021 - 14:07

Przemek, jesteś ogarnięty, nie sprawiasz problemów, aktywnie grasz na serwerach, czemu nie dać szansy, masz moje Tak.
Pozdrawiam

W temacie: Teambalance na tym serwerze to żart

30 grudzień 2020 - 16:55

Wyłączenie TB spowoduje chaos, to już robiliśmy wiele lat temu, ta opcja nie wchodzi w grę, zobaczymy czy będziemy modyfikować, jeszcze i szukać, ale ja się w tym temacie wypowiedziałem i nadal wracam do tego, że nie ma idealnego TB i nigdy się takiego nie uda zrobić, bo są czynniki zmiennie, jak chwilowa utrata internetu, afk, wyjście z gry, przejście na spect i setki innych zmiennych. Niestety to co piszecie, to jakbyśmy założyli, że 32 osoby zaczynają grać mapę, nic się nie dzieje i dogrywają w tym samym składzie mapę, nikt nie wychodzi z gry, nikt nie dochodzi do gry, nikt nie idzie na spect, itd. to jest niemożliwe.  Zgodzę się, że nie jest on idealny, ale tylko w idealnej sytuacji jaka nigdy w życiu nie będzie mieć miejsca można zrobić idealny TB.

 

Gram dużo, mnie też przerzuca, ale naprawdę ja nie mam z tym najmniejszego problemu???.

 

Zobaczymy czy można coś jeszcze bardziej dopasować? na podstawie waszych uwag i sugestii.


W temacie: Teambalance na tym serwerze to żart

30 grudzień 2020 - 10:02

ostatni mój screen z wczorajszej gry, gdzie grają TOP gracze, jakoś nie widzę, aby było katowanie jednych przez drugich?.

https://steamcommuni.../?id=2341290605

 

oczywiście zawsze można coś poprawić, ale jak Zbój Pedro pisał, jest ogrom zmiennych, coś co się wydaje dobre nie zawsze się przekłada potem na dobry balans, jak pisałem wiele różnych opcji testowaliśmy jak wiecie ostatnio kilka miesięcy temu też, ten obecny jest naprawdę dość optymalny, gdyż nie kreuje zależności, gdyż to właśnie zależności i zmienność w danym czasie są największymi wrogami balansu.

 

druss.jpg


W temacie: Teambalance na tym serwerze to żart

30 grudzień 2020 - 00:59

12:7 to jest dobra mapka :) standard, nie jest to katowanie jednej ekipy przez drugą?


W temacie: Teambalance na tym serwerze to żart

26 grudzień 2020 - 16:22

Przez lata testowaliśmy wiele team balance, obecny jest od kilku lat i jest prosty i optymalny, a to, że komuś może nie pasować, to nikt jeszcze nie wymyślił takiego gdzie 100% osób pasuje :).

Obecnie nie przewidujemy zmiany w tym zakresie, gdyż przy testach innych ustawień gracze kilka miesięcy temu strasznie narzekali na inne wersje.

 

Pozdrawiam,