Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie na admina Wielki Papiak

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wielki Papiak

Wielki Papiak

[CS:S] Admin FFA/DD2

• Admin CS:S
  • 42 postów
  • Miasto:Osiecznica
-3
Spamer
  • Czas na forum: 1d 14h 45m 59s

Napisano 24 lipiec 2022 - 18:15

► Imię:Kacper
► Wiek:24
► Nick:Wielki Papiak
► Steam ID:STEAM_0:0:59068172
► Składka(Tak/Nie):tak
► Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie):tak
► Miejscowość:Osiecznica
► Kontakt (gg):nie
► Doświadczenie w administracji serwerem:kilka miesiecy
► Dlaczego chcesz mieć admina?:By pomagac
► Główny serwer na którym grasz?:DD2
► O sobie:Kto ze mną gra ten mnie zna, kto chce poznać musi szukać

• -3

#2 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 10462 postów
  • Miasto:Warszawa
634
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 472d 20h 18m 13s

Napisano 24 lipiec 2022 - 18:40

Witaj Kacper,

Powróciłeś ostatnio do gry i widać, że starasz się być widoczną osobą na serwerze, w pozytywnym aspekcie a to się ceni.

Masz moje Tak i liczę, że jako gracz być może i Admin dalej będziesz tworzył pozytywną atmosferę i przyciągniesz jeszcze więcej graczy na serwer.

• -1

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#3 Tyczka

Tyczka

Weteran

• Weteran
  • 366 postów
99
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 24d 8h 58m 59s

Napisano 24 lipiec 2022 - 21:09

A ja jestem na NIE.

Jako weteran mój głos również powinien się liczyć, a w końcu sam pilnowałem porządku. 

Dlaczego? 

Cóż, serwery umarły, mamy okres wakacyjny gdzie ludzie wolą spędzać czas na świeżym powietrzu. Przyjdzie jesień to ludzie zaczną wracać, sam planuje wrócić w tym okresie :)

To podanie nie przeszłoby gdyby serwery były zapełnione a aktualni admini jak i weterani grali i byli tu na forum aktywni.

Składanie podań w takich okresach powinno być zamknięte ponieważ możesz przyjąć każdego kto zaoferuje Ci, druss, pomoc w rozkręcaniu serwerów bez opinii Adminów i weteranów. 

Nie, nie grałem z Tobą teraz. Od 3 miesięcy jestem wyłączony. Ale to niczego nie zmienia. 

• 1

#4 Polski Kangur

Polski Kangur

• 31 postów
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19h 25m 26s

Napisano 24 lipiec 2022 - 22:23

Jestem na tak, doświadczony, aktywny gracz używający mikrofonu. No i pije to też dodatkowy plus.

tyczka nie wydaje mi się, szukać dobrych adminów trzeba zawsze bez względu czy upały czy piździawa, serwer FFA upadł i nie ma co się oszukiwać, mało aktywnych adminów = mało graczy. 
Weterani mogą mieć głos ale jak będą grać, rozmawiać, nawet vipa free dałbym im, a jak pijący to dodatkowy atut. 
Podsumowując im nas więcej tym lepiej w budowie nowego FFA 

• 2

#5 Wielki Papiak

Wielki Papiak

• 42 postów
-3
Spamer

Napisano 25 lipiec 2022 - 09:41

Haha kangur nie rób ze mnie pijaka😂
Czasem się zdarzy wypić piwko czy 2😎😂
  • 0

#6 Kabi

Kabi

• 410 postów
  • Miasto:Wrocław/London
66
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 13d 14h 31m 7s

Napisano 25 lipiec 2022 - 13:56

widze ze to drugie podejscie do adminowania. i szanowny pan Kangur jak i Tyczka maja tu racje, mimo ze maja odmienne zdania ( dziwne )..jednak decyzja zawsze nalezala tylko do administracji a nie weteranow czy graczy.
Ja mam podzielone zdanie... osobiscie jestem na nie bo gosciu mnie wkurw... wczesniej ale dla dobra gry dalbym kredyt zaufania i jestem Na Tak...
  • 0
Dołączona grafika

#7 Goss

Goss

Weteran

• Weteran
  • 42 postów
  • Miasto:Kraków
26
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 16h 18m 3s

Napisano 25 lipiec 2022 - 16:40

oj NIE.

Tyczka +1

• 2

#8 Tyczka

Tyczka

Weteran

• Weteran
  • 366 postów
99

Napisano 25 lipiec 2022 - 21:20

Jestem na tak, doświadczony, aktywny gracz używający mikrofonu. No i pije to też dodatkowy plus.

tyczka nie wydaje mi się, szukać dobrych adminów trzeba zawsze bez względu czy upały czy piździawa, serwer FFA upadł i nie ma co się oszukiwać, mało aktywnych adminów = mało graczy. 
Weterani mogą mieć głos ale jak będą grać, rozmawiać, nawet vipa free dałbym im, a jak pijący to dodatkowy atut. 
Podsumowując im nas więcej tym lepiej w budowie nowego FFA 

Kangurek, z całym szacunkiem. Jesteś dobrym adminem ale tu akurat się z Tobą nie zgodzę.

Adminów trzeba szukać gdy na serwerach panuje duży ścisk, dużo nowych i starych graczy. Admin w dużej mierze jest od utrzymania porządku na serwerze. 

Teraz wygrała konkurencja, która notuje dość dobre wyniki frekwencyjne na serwerze. Ale spokojnie, Oni maja dwa miesiące, potem duża część graczy wróci. Weźmiemy się za FFA i DD2. 

Branie do grona administracji kogokolwiek by tylko rozkręcił serwer jest dość ryzykowne i może przynieść w późniejszym czasie przykre sytuacje. 

widze ze to drugie podejscie do adminowania. i szanowny pan Kangur jak i Tyczka maja tu racje, mimo ze maja odmienne zdania ( dziwne )..jednak decyzja zawsze nalezala tylko do administracji a nie weteranow czy graczy.
Ja mam podzielone zdanie... osobiscie jestem na nie bo gosciu mnie wkurw... wczesniej ale dla dobra gry dalbym kredyt zaufania i jestem Na Tak...

Tu mamy idealną sytuacje, gdzie Kabi nie jest zainteresowany kandydaturą, jednak przy tej sytuacji na serwerze akceptuje podanie. 

Decyzje Kabi należą do HA i Drussa, opinie może każdy napisać, tym bardziej weteran. 

Jeśli Papiak ma dostać admina i dzięki temu rozkręcicie serwer to na prawdę łapiecie się brzytwy. Gdyby to był Baki, Marylka, Vendetta, a nawet andrew.. To jeszcze bym w to wierzył. Nie oszukujmy się, Papiak, nie przyciągnie połowy od konkurencji bo będzie adminem ;) 

Tylko wam doradzam, przyjdą [email protected] to zadecydują. 

• 1

#9 Wielki Papiak

Wielki Papiak

• 42 postów
-3
Spamer

Napisano 25 lipiec 2022 - 22:49

A ty myślisz że jako admin miałbym przyciągnąć wiecej osób niż jako gracz? Masz błędne myślenie. Głównie dla czego gracze graja na danym serwerze to nie grono administracji a grono graczy tym bardziej wyjadaczy jak ja. Zna mnie dość sporo osób z różnych stron.  Wspominasz graczy którzy siedzą głównie na FFA i to właśnie ich znasz. Nie oszukujumy się tyczka nie znasz mnie zbyt dobrze, nie przegrałeś ze mną dziesiątek godzin, a  Gracze z FFA których wspominasz i myślisz że by przyciągneli innych. 

Apropo szukania admina to ja sie z toba Tyczka nie zgodze. Ile osób tyle opini i ja wyraże swoją. Adminów nie należy szukać w ścisku gdzie jest po 30 graczy a wtedy gdy ktoś pasuje do grona administracji i podołał by zadaniu. Co z tego jak wieczorami będziesz miał po 30 osób i chcesz wyłonić admina. Rozglądaj się w godzinach gdy nie ma zbyt wielu graczy ale widząc gracza którego wiele osób lubi bądź się z nim dobrze dogaduje i tym właśnie przyciągnie ludzi. z tych kilku taka osoba jest w stanie zrobić 30

Może wypadało by podać przyczynę wypowiedzi dla czego jesteś na nie, a nie bazować że NIE bo jest martwy sezon a przecież chyba o to w tym chodzi by podać przyczynę albo co należało by poprawić by owy gracz według ciebie był na TAK

Kangurek, z całym szacunkiem. Jesteś dobrym adminem ale tu akurat się z Tobą nie zgodzę.

Adminów trzeba szukać gdy na serwerach panuje duży ścisk, dużo nowych i starych graczy. Admin w dużej mierze jest od utrzymania porządku na serwerze. 

Teraz wygrała konkurencja, która notuje dość dobre wyniki frekwencyjne na serwerze. Ale spokojnie, Oni maja dwa miesiące, potem duża część graczy wróci. Weźmiemy się za FFA i DD2. 

Branie do grona administracji kogokolwiek by tylko rozkręcił serwer jest dość ryzykowne i może przynieść w późniejszym czasie przykre sytuacje. 

Tu mamy idealną sytuacje, gdzie Kabi nie jest zainteresowany kandydaturą, jednak przy tej sytuacji na serwerze akceptuje podanie. 

Decyzje Kabi należą do HA i Drussa, opinie może każdy napisać, tym bardziej weteran. 

Jeśli Papiak ma dostać admina i dzięki temu rozkręcicie serwer to na prawdę łapiecie się brzytwy. Gdyby to był Baki, Marylka, Vendetta, a nawet andrew.. To jeszcze bym w to wierzył. Nie oszukujmy się, Papiak, nie przyciągnie połowy od konkurencji bo będzie adminem ;)

Tylko wam doradzam, przyjdą [email protected] to zadecydują. 

• -1

#10 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 10462 postów
634

Napisano 26 lipiec 2022 - 06:56

Kacper, takim podejściem utwierdzasz mnie w przekonaniu, że rozumiesz co jest ważne w tej roli i jakie są oczekiwania od Admina.

• -1

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#11 Veni =D

Veni =D

[CS:S] Admin DD2/DFFA

• Frager
  • 20 postów
  • Miasto:Torun
7
  • Czas na forum: 6d 14h 38m 50s

Napisano 26 lipiec 2022 - 08:43

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem

• 1
Dołączona grafika

#12 Kabi

Kabi

• 410 postów
  • Miasto:Wrocław/London
66
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 13d 14h 31m 7s

Napisano 26 lipiec 2022 - 15:58

z podania robi sie niepotrzebna dyskusja. Tyczka- decyzja nie nalezy do Drussa czy HA nalezy ona do administracji chyba ze cos sie zmienilo. owszem ich zdanie jest najwazniejsze, wypowiedziec moze sie kazdy lecz twoje NIE, nie jest brane pod uwage gdyz nie jestes adminem... to tak w kwestii wyjasnienia.
dalej...
skoro kolo chce pomoc to czemu nie dac mu szansy... gorzej juz chyba byc nie moze.
i to nie jest chwytanie sie brzytwy tylko szukanie wyjscia z sytuacja ktora ma miejsce... rok temu bylo duzo wiecej graczy u Nas na serwerach niz teraz to o czyms swiadczy...
moj czas tez sie juz konczy ale obiecalem pomoc ile moge i slowa chce dotrzymac...nie gram czesto prawie nic ale adminem jestem i zostane do konca ten co wie ocb to wie
  • 1
Dołączona grafika

#13 kropla

kropla

Weteran

• Weteran
  • 176 postów
123
Gold Nova I  Member Reputation
  • Czas na forum: 10d 14h 51m 30s

Napisano 26 lipiec 2022 - 18:11

W obecnej sytuacji jak na serwerach nic się nie dzieje, to można tam przecież byle kogo wstawić. Wystarczy żeby go nauczyć jak się binduje komendy na slaya. Liczby graczy to nie zwiększy, atmosfery nie poprawi. Byłbym na tak, skoro to i tak nic nie zmieni XD

• 1

#14 Tyczka

Tyczka

Weteran

• Weteran
  • 366 postów
99

Napisano 28 lipiec 2022 - 04:02

Każdy głos powinien się liczyć. Tym bardziej osób, które były administratorami rok, czyli takie które mają jakieś pojęcie o graczach ale nie o tym..

Na pewno druss jak i cała reszta drużyny chce reaktywacji serwerów dlatego tak, łapiecie się brzytwy. Siłą napędową nie będzie Papiak, siłą napędową byłby Taribo czy kropla. To na ich powrocie skupiłbym się najbardziej. Na ten czas najbardziej rozpoznawalną osoba na DD2 to dragon. I myślę, że Dragon aktualnie jest "wodzem DD2" i to aktualnie jest napędem serwera.

Jeśli chodzi o FFA to skupiałbym się na powrotach przede wszystkim klanu 30XXX. Wielu z was nie doceniało tego klanu, a dużej mierze to oni napędzali serwer, dawali jakiś próg.. Ty Kabi oczywiście też, ale pomyślcie.. Powrót Ecko na pewno już by polepszył sytuację.

Zmierzam do tego, aby bardziej zająć się powrotami bo zbliża się okres końca wakacji, jesieni więc lepiej może zagwarantować sobie twardy powrót niż zajmować się nowymi, niesprawdzonymi adminami którzy w okresach reaktywacji mogą sporo namieszać.

To tyle ode mnie. Już się wyciszam.
  • 0

#15 Wielki Papiak

Wielki Papiak

• 42 postów
-3
Spamer

Napisano 28 lipiec 2022 - 17:42

Tyczka skończ marudzić to nie ten dział. Dragon? Haha dobre. Przestań wspominacz graczy z którymi ci się dobrze grało, nie mówię że mi nie ale każdy ma swój ulubiony zespół i uwierz ja mam także swoich zajebistych graczy jak i inni gracze także. Wspominasz tzw. Elite według ciebie. Jeśli nadal chcesz marudzić o rekatywacji serwerów, kto będzie Bogiem i ściągnie tu miliony idz gdzie indziej. Ten temat jest poświęcony rekrutacji nowych adminów oraz ich ocenie. Skoro już nim nie jesteś pozostaw to im.
Zbyt mało mnie znasz ale był okres w którym grałem wiele godzin tygodniowo i ściągnąłem wielu graczy. Teraz nie liczę na to że ściągnę wszystkich nieobecnych bo każdy ma swoje życie ale chciałbym zapanować nad serwerem gdy są inni gracze niż wspomniani przez ciebie. Na tym trzeba się skupić a ludzie jeśli zauważa że jest wszystko ok na serwerze to wrócą
Pozdro
  • 2

#16 Tyczka

Tyczka

Weteran

• Weteran
  • 366 postów
99

Napisano 28 lipiec 2022 - 20:15

Tyczka skończ marudzić to nie ten dział. Dragon? Haha dobre. Przestań wspominacz graczy z którymi ci się dobrze grało, nie mówię że mi nie ale każdy ma swój ulubiony zespół i uwierz ja mam także swoich zajebistych graczy jak i inni gracze także. Wspominasz tzw. Elite według ciebie. Jeśli nadal chcesz marudzić o rekatywacji serwerów, kto będzie Bogiem i ściągnie tu miliony idz gdzie indziej. Ten temat jest poświęcony rekrutacji nowych adminów oraz ich ocenie. Skoro już nim nie jesteś pozostaw to im.

Te zdania idealnie pokazują że jeszcze wielu rzeczy musisz się nauczyć, przede wszystkich przyjmowania krytyki i interpretacji wypowiedzi :)

A tak poza tym

peta.png

Złożyłeś podanie o admina a po 6 minutach zacząłeś wyzywać kogoś na serwerze XD Szacun. 

• 1

#17 Wielki Papiak

Wielki Papiak

• 42 postów
-3
Spamer

Napisano 28 lipiec 2022 - 20:46

Oczywiście nie masz pojęcia w jakiej sytuacji zostały napisane te słowa. Miejsce to miało na dd2 a słowa były kierowane do Vege Geja. Czemu akurat jego podobnych tekstów nie wstawiłeś? Czy obrazą jest się droczyć z graczem z którym się zabijamy nawzajem co runde? Jeśli chcesz mi coś udowodnić proszę podrzuć całą konwersację którą z nim toczyłem

Jak dobrze pamiętam Vege Gej zaczął pisać że mnie zgasił i wiesz co? Nie obraziłem się. WOW! Papiak się nie obraża jak go zabiją a odpowiada podobnie jak się odwdzięczy. A wiesz mój kolego dla czego? By się pośmiać. Po to też tu przychodzę. Jeśli ty nie potrafisz rozpoznać kto w jakiej sytuacji przytacza takie słowa to mi przykro że byłeś adminem i widzisz tylko obraźliwe słowa.

Co do przyjmowania krytyki. Jaką krytyką mnie obdażyłeś? Tym że nie potrafisz się wysłowić dla czego się nie nadaje? Próbujesz mnie w jakiś sposób poniżyć gdyż napisałem że nie miejsce tutaj jest pisanie na temat tego co się dzieje na serwerach? Tak to nie jest miejsce a jest to podanie o admina. Jeśli nie podrzucisz pozostałej części konwersacji z Gejem to odpuść sobie i już się nie wypowiadaj. A jeszcze jedno rzadko używam pisamnej konwersacji na serwerze a raczej częsciej rozmawiam niż pisze. Zrozum aluzje pisząc to do niego

Pozdro kolego

• 0

#18 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 10462 postów
634

Napisano 28 lipiec 2022 - 21:43

Kacper,

Admini 3xtak

Admini 1xnie

Tym samym zostajesz przyjęty do grona Administracyjnego, chciałbym, abyś pokazał, że stanowisko Admina jest czymś w czym się bardzo dobrze odnajdziesz i tego Ci życzę, a głosy sprzeciwu zawsze będą, bo to trudna rola, trzeba potrafić znaleźć balans między pilnowaniem porządku a grą a to nie zawsze jest proste.

Z chęcią pomogę Tobie we wdrożeniu, ale wiem, że nie tylko ja to zrobię :)

Powodzenia byku!

• -2

Ogólne:

Administracyjne:

#19 Veni =D

Veni =D

[CS:S] Admin DD2/DFFA

• Frager
  • 20 postów
  • Miasto:Torun
7
  • Czas na forum: 6d 14h 38m 50s

Napisano 28 lipiec 2022 - 22:06

Gratulacje papiak zasłużyłeś.

• 0