Skocz do zawartości

Zdjęcie

SMOKE - Błąd gry.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tyczka

Tyczka

Moderator/Admin CS:S

• Moderator
  • 196 postów
  • Miasto:Cieszyn
77
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 11d 15h 39m 30s

Napisano 14 sierpień 2021 - 19:23

Od jakiegoś czasu zauważyłem problem z rzucaniem granatu dymnego a raczej z jego wybuchem.
Zdarzają się przypadki, dosyć często, że po rzuceniu granatu, dymu wgl nie ma lub jest ale odrobinę.

Czy problem leży bo mojej stronie? Czy wy również macie z tym kłopot?
Co mi z granatu który mnie wgl nie zasłoni?.

Tylko jedna odpowiedź mi tutaj pasuje. Po prostu mocniej wieje na dd2... Ale czy w tym właśnie tkwi problem?.
  • 0
FFA
361157_601.png
DD2
372075_601.png

#2 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 10154 postów
  • Miasto:Warszawa
595
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 422d 17h 9m 19s

Napisano 14 sierpień 2021 - 19:25

Tyczka, powaga nie mam tego problemu, ale wiem, że niektóre karty graficzne, szczególnie Radeony miały z tym problem kiedyś.

• 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#3 kropla

kropla

[CS:S] Admin FFA/DD2

• Admin CS:S
  • 90 postów
50
Silver III  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 1h 34m 26s

Napisano 14 sierpień 2021 - 19:33

Zdarza się czasami, a głownie w tych kupionych od ruskich

• 0

#4 DRAGON

DRAGON

• 36 postów
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 21h 1m 41s

Napisano 14 sierpień 2021 - 19:49

no nie powiem ale u mnie się już tak zdarzyło kilka razy ale jakoś nie skupiam się na tym  i gram dalej....lecz Tyczka objawy masz prawidłowe  :P

• 0

#5 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 10154 postów
595

Napisano 14 sierpień 2021 - 20:00

Gram dużo i nie widzę tego problemu? nie miałem takiej sytuacji, nie wiem nawet jak to dokładnie wygląda? że nie ma smoke w ogóle?

• 0

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#6 ecko

ecko

Head Admin

• Head Admin
  • 494 postów
  • Miasto:Mińsk Mazowiecki
204
Master Guardian I  Member Reputation
  • Czas na forum: 70d 17h 5m 55s

Napisano 14 sierpień 2021 - 20:09

Postaram się to nagrać OBSem, bo też mam czasem ten problem na D2
  • 0

#7 zbój pedro

zbój pedro

ProGamer

• Frager
  • 67 postów
  • Miasto:Lublin / Warszawa
53
Silver III  Member Reputation
  • Czas na forum: 11d 17h 8m 38s

Napisano 14 sierpień 2021 - 23:08

mam to czasem na gali, na francuskim dd2 też się zdarzało
być może to wina pluginów, a być może gra jest po prostu zjebana
rzucasz smołka i go po prostu nie ma
  • 0

Nie jestem zupą pomidorową żeby mnie każdy lubił.

v1.png 49239.png?1599812393

#8 Tyczka

Tyczka

• Moderator
  • 196 postów
77

Napisano 14 sierpień 2021 - 23:10

Czyli czekajcie bo chyba nie rozumiem.
Czyli jeśli to ja mam problem, np z kartą graficzną, rzucając taki granat mam przewagę nad przeciwnikiem ponieważ ja przeciwnika widzę (dla niego mój SMOKE może być widoczny)

Nie chce mi się w to wierzyć. Chociaż być może to wyjaśnia sytuację zabijania przez SMOKE'a.
Raczej problem leży na serwerze. Dzieje się tak przeważnie jak SMOKE odbije się od ściany i potem wybuchnie.
  • 0
FFA
361157_601.png
DD2
372075_601.png

#9 Tyczka

Tyczka

• Moderator
  • 196 postów
77

Napisano 14 sierpień 2021 - 23:12

Dokładnie Pedro, gala to jest prawie zawsze.. To samo w górnym trupie przy wejściu na B.

Np rzadko to się dzieje jak lecisz długą w Terro i chcesz zasłonić środek by wbić na A.
  • 0
FFA
361157_601.png
DD2
372075_601.png

#10 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 10154 postów
595

Napisano 14 sierpień 2021 - 23:28

Nie mam problemu ze smoke, nigdy nie miałem sytuacji, aby rzucony smoke nie był widoczny, a gram w tą grę długo, nie wiem naprawdę w czym jest problem, dobrze jakby były jakieś konkretne przykłady?.

Trudno jest mi ocenić, nie znając problemu?.

• 0

Ogólne:

Administracyjne:

#11 Tyczka

Tyczka

• Moderator
  • 196 postów
77

Napisano 14 sierpień 2021 - 23:55

Następnym razem pogram z odpalonym nagrywaniem. Jak się trafi taka sytuacja to wrzucę.
  • 0
FFA
361157_601.png
DD2
372075_601.png

#12 Siara S

Siara S

Weteran

• Weteran
  • 137 postów
24
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 23d 15h 42m 56s

Napisano 15 sierpień 2021 - 00:55

Mam tak samo i te same miejsca: gala, długa przed środkiem i w trupie przed B. Dym jest czasem częściowy albo wcale. Ale jak podchodze w miejsce gdzie wybuchł to się pojawia i jak normalnu smoke.
  • 0

#13 ecko

ecko

Head Admin

• Head Admin
  • 494 postów
  • Miasto:Mińsk Mazowiecki
204
Master Guardian I  Member Reputation
  • Czas na forum: 70d 17h 5m 55s

Napisano 15 sierpień 2021 - 09:50

Jest tak jak pisze Siara. Czasem gdy rzuci się smoke, będąc poza nim jest on niewidoczny, natomiast wchodząc w jego środek ma się ograniczone widzenie, tak jakby normalnie był. 

• 0

#14 Taribo

Taribo

• 79 postów
15
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 6d 12h 6m 53s

Napisano 17 sierpień 2021 - 22:16

Tak jak piszecie, ale działa to dla obu stron, nie raz widziałem jak przeciwnik rzucał smoki które nie do konca zadziałały, także dla obu stron widać takie "niepełne" działanie. Karta graficzna nie ma tu nic do rzeczy, także to nie jest błąd tylko jednoski która użyła granatu.

Te puste smoki są od dawien dawna, no przynajmniej te 5 lat

Czy szukać fixa?, jak komuś to bardzo przeszkadza to niech szuka, dla mnie to żaden problem.

• 0
The One who slayed them all.

#15 Tyczka

Tyczka

• Moderator
  • 196 postów
77

Napisano 20 sierpień 2021 - 20:17

Czyli problem leży po stronie serwera lub po prostu samej gry. Zależało mi, by się tego dowiedzieć, nie wiem czy druss chce naprawiać ten błąd. 

Wiesz, granat dymny powinien spełniać swoje zadanie. co Ci z granatu który nie do końca działa  :lol:

Mi to nie przeszkadza aż tak bardzo, ale komuś innemu być może tak. 

• 0
FFA
361157_601.png
DD2
372075_601.png

#16 PAWEL_NH

PAWEL_NH

ProGamer

• Frager
  • 78 postów
  • Miasto:Kraków
-51
Spamer
  • Czas na forum: 1d 8h 43m 26s

Napisano 20 sierpień 2021 - 20:32

kurde czytam i oczom nie wierze człowiek pisze w temacie że ma problem z DYMANIEM a Wy zamiast pomóc to mu o smokach i kartach graficznych piszecie - chodź karta już bliższa problemowi bo jakby nie było to sprzęt a tu pewnie ewidentnie o sprzęt chodzi ;) może niech mu ktoś tablety jakieś poleci albo coś a nie o grafice mu piszcie :D ja trzymam kciuki mam nadzieje że jeszcze kiedyś przestaniesz mieć problem z DYMANIEM :) 

Pozdro na weekend dla wszystkich :) 

• -3

#17 Guest_wpe_*

Guest_wpe_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2021 - 23:22

Sprawdzałem kiedyś na lokalnym serwerze smołki i jest to "wina" gry. Za którymśtam rzuconym smoke, przestają się pojawiać. Dwudziesty czy piętnasty smoke i potem ich nie widać, chociaż jak wejdziesz w miejsce, gdzie powinien być, to będziesz miał szary ekran. Możliwe, że jest to też zależne od tego, jak bardzo masz ustawione detale i inne bardziej zaawansowane duperele, których nie ma w menu opcji grafiki. Jednakowoż rezultat jest taki sam - za którymś rzuconym smokiem w jednej rundzie przestają być widoczne.

• 1

#18 Tyczka

Tyczka

• Moderator
  • 196 postów
77

Napisano 22 sierpień 2021 - 12:34

Temat się wyjaśnił.