Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przekazanie środków turniejowych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ecko

ecko

Head Admin

• Head Admin
  • 477 postów
  • Miasto:Mińsk Mazowiecki
187
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 67d 16h 55m 2s

Napisano 01 lipiec 2021 - 19:26

Siemka, niestety nie udało się dograć turnieju, nie ukrywam, że czuję lekki zawód. Kosztowało mnie to trochę pracy i poświęcenia wolnego czasu, aby to zorganizować, ale niektórzy podeszli do tematu totalnie olewczo, psując całą zabawę. No cóż, wypada podziękować tym, którzy się zaangażowali, pomagali, wzięli udział, grali i wpłacili co nieco. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że organizacji podobnych akcji więcej się nie podejmuję. Mogę pomóc, podpowiedzieć, doradzić, ale organizację odpuszczam.

Zostało zebrane 2520 PLN. Nie ma zwycięzcy, więc trzeba jakoś wybrać cel, na który ma pójść kasa. Trochę gadałem z ludźmi, część proponuje przelać na dzieci, cześć na zwierzaki. Proszę Was o zasugerowanie placówek typu dom dziecka, schronisko, fundacja, które może nie są zbyt popularne medialnie i skala pomocy dla nich nie jest zbyt duża. Takie, dla których ta kwota będzie faktyczną pomocą. W mojej okolicy wiem, że domy dziecka radzą sobie naprawdę dobrze, schroniska też. Tymczasem może są miejsca, które ledwo wiążą koniec z końcem, o których ja nie wiem, a Wy tak. Proszę o ich wskazanie i wybierzemy jakieś 2 placówki.
  • 1

#2 szekelekelele

szekelekelele

Weteran

• Weteran
  • 450 postów
  • Miasto:Skierniewice/Wawa
138
Gold Nova I  Member Reputation
  • Czas na forum: 28d 19h 4m 40s

Napisano 02 lipiec 2021 - 09:03

A może by tak pulę z tego turnieju przeznaczyć na kolejny? :D

Jako, że jestem ze Skierniewic, zaproponuje lokalne wsparcie schroniska: https://schroniskoskierniewice.pl/ (jeżeli ta placówka zostanie wybrana, to biorę na siebie kontakt i załatwianie wszystkiego)

• 0
Dołączona grafika

#3 kropla

kropla

[CS:S] Admin FFA/DD2

• Admin CS:S
  • 62 postów
21
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 3d 22h 27m 51s

Napisano 02 lipiec 2021 - 18:29

Bardzo dobry pomysł Szeke :D można rozpocząć zapisy na nowy turniej vol 2,a ten który trwa teraz dokończymy później. 

Co do kasy na schronisko to jestem za.

• 2

#4 Tyczka

Tyczka

Moderator/Admin CS:S

• Moderator
  • 145 postów
  • Miasto:Cieszyn
73
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 8d 21h 16m 58s

Napisano 08 lipiec 2021 - 15:22

Jestem za schroniskiem.
  • 0
Dołączona grafika

#5 Kabi

Kabi

[CS:S] Admin FFA/DD2

• Admin CS:S
  • 312 postów
  • Miasto:Wrocław/London
36
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 10d 4h 27m 2s

Napisano 08 lipiec 2021 - 17:04

A moze by tak, z każdego teamu zgłosili sie po 1-2 osoby i rozegrali mixa na 2 mapkach ( chyba ze bedzie potrzebna 3 ) i wtedy wygrana drużyna decyduje na co przeznaczy kasę.
  • 1
Dołączona grafika

#6 KILLERRRRRR

KILLERRRRRR

Świeżak

• Frager
  • 8 postów
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4h 56m 56s

Napisano 18 lipiec 2021 - 00:18

Szkoda że wszystko padło,ale myślę że to wina braku czasu po powrocie z lockdownu do jako takiej normalności. I co z pulą się stało? Gdzie zostały przekazane zebrane środki?       PS. Ecko jak było na krecie? :D A tak poważnie to polecasz ten kierunek czy lepiej inny region Grecji?

• 0