Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie na admina "polandN0iSE"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 polandN0iSE

polandN0iSE

[CS:S] Admin DD2/FFA

• Admin CS:S
  • 18 postów
  • Miasto:Świnoujście
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 8h 30m 5s

Napisano 19 maj 2021 - 20:37

► Imię: Łukasz
► Wiek:26
► Nick:polandN0iSE
► Steam ID: STEAM_0:0:54535551

► Składka(Tak/Nie):Tak
► Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie):Tak
► Miejscowość: Świnoujście (ZACHODNIOPOMORSKIE)
► Kontakt (gg): 73537949
► Doświadczenie w administracji serwerem: Kiedyś admin na cs-blackzone
► Dlaczego chcesz mieć admina?:Gram często w różnych godzinach. Bywają momenty, że potrzebny jest admin i chciałbym w tych momentach móc pomagać i utrzymywać porządek na serwerze.
► Główny serwer na którym grasz?:DD2
► O sobie: Cześć. W CSS gram około 5 lat. Wcześniej oczywiście 1.6 od 2005r. Póżniej dużo fpsów:

CrossFire(tutaj reprezentowałem Polskę w turniejach ESL/WCG), Arctic Combat, AVA, SKILL, Black Shot  CS:GO WARZONE.  W większość tych gier mocno angażowałem się w Polską scenę. Prowadziłem różnego rodzaju ligi, prowadziłem fora/portale, grałem w "semi-pro" drużynach. Ogólnie esport to mój konik zaraz za Piłką nożną. Prowadziłem/pomagałem też organizacje esportowe (vatGaming/31337gaming/noMercy/Black Zone/Gameburg/SkillFactor,evitas gaming/proskilled/webkiller).
Poza graniem uwielbiam grafikę komputerową/wektorową. Tworzyłem też różnego rodzaju projekty, współpracowałem z organizacjami lub portalami. 
CSS to dla mnie czas na luz. Serwerownia mocno przypadła mi do gustu, szczególnie atmosfera. Znajdzie się tu coś dla każdego. Chciałbym uczestniczyć w rozwoju tej serwerowni oraz stać się częścią "rodziny" :)
Pozdrawiam i w razie pytań jestem do dyspozycji.
Łukasz

• 0

391205_101.png

76561198069336830.png

#2 Tyczka

Tyczka

Moderator/Admin CS:S

• Moderator
  • 133 postów
  • Miasto:Cieszyn
27
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 21h 4m 27s

Napisano 19 maj 2021 - 21:16

Jestem za.
  • -1
Dołączona grafika

#3 ecko

ecko

Head Admin

• Head Admin
  • 462 postów
  • Miasto:Mińsk Mazowiecki
186
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 64d 12h 56m 59s

Napisano 19 maj 2021 - 21:29

Tak

• 0

#4 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 10073 postów
  • Miasto:Warszawa
594
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 410d 11h 50m 39s

Napisano 19 maj 2021 - 21:35

Jestem na tak, masz doświadczenie to na pewno na plus.

• 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#5 .RaVeN0103

.RaVeN0103

Świeżak

• Frager
  • 1 postów
0
  • Czas na forum: 23h 59m

Napisano 19 maj 2021 - 22:21

Jestem na TAK  :D

• 0

#6 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 10073 postów
594

Napisano 20 maj 2021 - 06:24

Jestem na TAK  :D

Raven, tylko Administracja się wypowiada, prośba o uszanowanie.

• -5

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#7 Kabi

Kabi

[CS:S] Admin FFA/DD2

• 299 postów
  • Miasto:Wrocław/London
34
  • Czas na forum: 9d 7h 33m 32s

Napisano 20 maj 2021 - 10:45

Doświadczenie jest spoko, a jak u Ciebie wyglada sytuacja ze sprawdzeniem demek?
  • 0
Dołączona grafika

#8 kropla

kropla

• 57 postów
13
  • Czas na forum: 3d 15h 35m 37s

Napisano 20 maj 2021 - 14:49

Piękne esportowe CV. Podobno to on zapodał pomysł na IEM w Kato,a także był rezerwowym w drużynie virtus.pro xD każdy szanujący się gracz polskiej sceny CS powinien znać tego gracza. Ja nie znam,więc się nie wypowiem ;)
  • 1

#9 polandN0iSE

polandN0iSE

• 18 postów
5

Napisano 20 maj 2021 - 19:19

Doświadczenie jest spoko, a jak u Ciebie wyglada sytuacja ze sprawdzeniem demek?

Pytasz czy potrafię je odpalić czy wyczaić oszusta?
W każdym fpsie ludzie czitowali więc, w większości potrafię dojrzeć od razu oszusta.

Piękne esportowe CV. Podobno to on zapodał pomysł na IEM w Kato,a także był rezerwowym w drużynie virtus.pro xD każdy szanujący się gracz polskiej sceny CS powinien znać tego gracza. Ja nie znam,więc się nie wypowiem ;)

Tak to ja. Dziękuję dziękuję 😂
  • 0

391205_101.png

76561198069336830.png

#10 Siara S

Siara S

Weteran

• Weteran
  • 136 postów
24
  • Czas na forum: 22d 23h 27s

Napisano 20 maj 2021 - 22:49

Świetnie , że na DD2 znowu jest mnóstwo graczy i to o różnych porach dlatego kolejny, tak doświadczony admin będzie bardzo pomocny moim skromnym zdaniem.
  • 0

#11 Taribo

Taribo

• 69 postów
13
  • Czas na forum: 4d 19h 53m 52s

Napisano 21 maj 2021 - 00:30

fiu fiu, jestem na Tak

• 0
The One who slayed them all.

#12 phantom.

phantom.

• 43 postów
  • Miasto:Opole
26
  • Czas na forum: 7d 15h 21m 57s

Napisano 21 maj 2021 - 13:30

Pomimo, że nie znam, dlatego się nie chciałem wypowiadać to po jednej sytuacji zmieniłem zdanie i dodam od siebie Tak :)

• 0

#13 Teo2010

Teo2010

[CSS] Admin FFA/DD2

• 92 postów
9
  • Czas na forum: 3d 8h 2m 48s

Napisano 21 maj 2021 - 16:48

Jak najbardziej TAK !!

• 0

#14 DRAGON

DRAGON

• 28 postów
3
  • Czas na forum: 14d 10h 36m 18s

Napisano 21 maj 2021 - 17:08

mało cię widzę lecz to może nie ta zmiana   ale dam szanse i powiem Tak ;)

• 0

#15 polandN0iSE

polandN0iSE

• 18 postów
5

Napisano 21 maj 2021 - 19:17

mało cię widzę lecz to może nie ta zmiana   ale dam szanse i powiem Tak ;)

Może jeszcze mnie nie kojarzysz tak jak resztę. Ja dobrze Cie pamiętam bo mnie raz tak trafiłeś w łeb na dd2 przez smoka ze spadłem z krzesła

Dzięki za zaufanie!
  • 0

391205_101.png

76561198069336830.png

#16 Szoszon

Szoszon

• 73 postów
6
  • Czas na forum: 14h 42m 2s

Napisano 21 maj 2021 - 23:03

Wszędzie jest jakiś odmieniec więc masz moje NIE 😀
  • 1

#17 Veni =D

Veni =D

Świeżak

• Frager
  • 2 postów
0
  • Czas na forum: 2h 1m 29s

Napisano 22 maj 2021 - 02:46

Znam ogarnięta osoba, jak najbardziej ZA

• 0

#18 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 10073 postów
594

Napisano 23 maj 2021 - 10:28

Łukasz

Gratuluję decyzją Administracji z dniem dzisiejszym zostałeś adminem serwera CS:S Iracka Piaskownica DD2 wraz z FFA uprawnieniami do pomocy na serwerze FFA, jeżeli będzie taka potrzeba.
Podejdź do tej funkcji pozytywnie, masz doświadczenie w adminowaniu, więc powinno być ok. Bądź fer w stosunku do wszystkich graczy serwera i nie faworyzuj kolegów itd. to jest zakazane.
Otrzymałeś dostęp administracyjny na forum i Clan Tag(po dodaniu mnie na steam), zapoznaj się z regulaminami: forum, serwera, admina, a także materiałami szkoleniowymi dla admina, które mogą okazać się pomocne.

Dodaj mnie na steam w wolnej chwili, aby dodać Ciebie do naszej grupy Administracyjnej.

Witamy w @FMTeamie!.

Pozdrawiam,

• 0

Ogólne:

Administracyjne:

#19 Barii

Barii

• 18 postów
-1
Spamer
  • Czas na forum: 9h 46m 35s

Napisano 23 maj 2021 - 19:10

Tak

• 0

#20 polandN0iSE