Skocz do zawartości

Zdjęcie

Runda Pistoletowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Veni =D

Veni =D

Świeżak

• Frager
  • 2 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2h 1m 29s

Napisano 16 maj 2021 - 20:10

Siemanko

Wiadomo że runda pistoletowa jest bardzo ważna, fajnie by bylo jak by każdy zaczynał standardowo niezależnie od VIPA po 800 dolarów, bez deagla i bez armoru, zauważyłem ze duzo osób jest za, dlatego pisze POZDRO ! :D

• 0

#2 Tyczka

Tyczka

Moderator/Admin CS:S

• Moderator
  • 133 postów
  • Miasto:Cieszyn
27
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 21h 4m 27s

Napisano 16 maj 2021 - 21:24

Według mnie:
1. VIP to również ułatwienie dla tych słabszych właśnie w takich rundach. Mają większe szanse z armorem i zestawem granatów.
2. Nie możemy decydować za wszystkich którzy wykupili sobie VIP'a, jeśli znajdzie się choć jedna osoba która jest z tym sprzeczna, pomysł według mnie do kosza.
3. To nie TP, tylko FFA. Gramy dla zabawy, bez spiny. Jedni grają dla znajomych, drudzy dla fragów.
4. Jest serwer do mixow (zbój Pedro prowadzi takowy), tam możesz walczyć w rundach pistoletowych.

Czasem słabszy gracz właśnie w takich rundach potrzebuje "pomocy" gdyż dużo odstaje od reszty. Dzięki systemowi VIP, jest w stanie coś ugrać.

Dostajesz na Start 800 dolców. Możesz kupić sobie jakikolwiek pistolet. Przeciez nikt nie powiedział że Deagle jest najlepszym pistoletem. Jest mocny i dobry na OneTap. Mi lepiej strzela się z P250 np :) jest szybszy i jeśli przeciwnik słabo celuje, jest duża szansa zabicia go szybciej.

Nie jestem za zmianą.
Pozdrawiam.
  • 0
Dołączona grafika

#3 Sasha Banks

Sasha Banks

ProGamer

• Frager
  • 65 postów
27
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 9d 44m 42s

Napisano 17 maj 2021 - 15:30

te deagle są w sumie spoko. Trochę oddaje klimacik CSGO, gdzie jednym strzałem w banie jesteś w stanie zabić z USP i niekiedy z Glocka tak samo, fajne uczucie jest kiedy zabijasz jednym strzałem, a nie jak wylatujesz z ziomkami długą, strzelasz banie i kolega dobija :D

• 0

Zostaw minuska, nie bądź obojętny :(

#4 Barii

Barii

[CS:S] Admin FFA/DD2

• Admin CS:S
  • 18 postów
-1
Spamer
  • Czas na forum: 9h 46m 35s

Napisano 17 maj 2021 - 20:16

Dostajesz na Start 800 dolców. Możesz kupić sobie jakikolwiek pistolet. Przeciez nikt nie powiedział że Deagle jest najlepszym pistoletem. Jest mocny i dobry na OneTap. Mi lepiej strzela się z P250 np :) jest szybszy i jeśli przeciwnik słabo celuje, jest duża szansa zabicia go szybciej.

I tu z ta odpowiedzia bym sie zgadzal.

Aczkolwiek to jest tylko pierwsza runda i niewiem czy to wjakikolwiek wplywa na wnik slabszych lub lepszych graczy.

• 0

#5 Szoszon

Szoszon

[CS:S] Admin FFA/DD2

• Admin CS:S
  • 73 postów
6
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 14h 42m 2s

Napisano 18 maj 2021 - 08:34

Jestem tego samego zdania co tyczka
  • 0