Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie na admina "Wielki Papiak"

• Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wielki Papiak

Wielki Papiak

Świeżak

• Frager
  • 7 postów
-1
Spamer
  • Czas na forum: 3h 35m 30s

Napisano 03 maj 2021 - 19:31

► Imię:Kacper
► Wiek:22
► Nick:Wielki Papiak
► Steam ID: STEAM_0:0:59068172

► Składka(Tak/Nie):Tak
► Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie):Tak
► Miejscowość: Osiecznica 
► Kontakt (gg):
► Doświadczenie w administracji serwerem: Kilka miesięcy na serwerze uwujka.pl
► Dlaczego chcesz mieć admina?:Gram często w różnych godzinach oraz jestem z polecenia Barii. Chcę pomóc jak mogę
► Główny serwer na którym grasz?:DD2
► O sobie: Cześć. W CSS gram około 10 lat głównie na stałych serwerach. Zna mnie wiele osób z różnych stron i głównie kojarzą mnie z DD2. Prywatnie prowadzę firmę "PosejdonDetailing" oraz jestem Strażakiem.

Często spędzam czas na serwerze zwłaszcza w godzinach wieczornych choć zdarzają mi się godziny ranne bądź południowe. Dla mnie CSS jest sposobem na relaks a czasem na rywalizację   :D

• -1

#2 zbój pedro

zbój pedro

ProGamer

• Frager
  • 53 postów
  • Miasto:Lublin / Warszawa
38
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 8d 22h 13m 54s

Napisano 03 maj 2021 - 19:44

Trochę offtop, ale ciekawość mnie zżera. Czym się firma zajmuje? Bo w google ani w KRSie nie mogę niczego takiego znaleźć.

• 0

Nie jestem zupą pomidorową żeby mnie każdy lubił.

v1.png 49239.png?1599812393

#3 Wielki Papiak

Wielki Papiak

Świeżak

• Frager
  • 7 postów
-1
Spamer

Napisano 03 maj 2021 - 19:49

Na tą chwilę posiadam strone na FB. Głównie autodetailing, pranie tapicerki meblowej
https://www.facebook...ejdonDetailing/

• 0

#4 Tyczka

Tyczka

[CS:S] Admin FFA/DD2

• Admin CS:S
  • 111 postów
  • Miasto:Cieszyn
50
Silver III  Member Reputation
  • Czas na forum: 6d 15h 18m 25s

Napisano 03 maj 2021 - 20:30

Nie znam Cię za bardzo, mało co z Tobą grałem, ale patrząc na Twój czat i opinię innych adminów o Tobie jestem na NIE.

• 2

361157_101.png

#5 Wielki Papiak

Wielki Papiak

Świeżak

• Frager
  • 7 postów
-1
Spamer

Napisano 03 maj 2021 - 20:38

Nie znam Cię za bardzo, mało co z Tobą grałem, ale patrząc na Twój czat i opinię innych adminów o Tobie jestem na NIE.

Opinie jakich adminów?

• 0

#6 endoc.

endoc.

Świeżak

• Frager
  • 2 postów
-1
Spamer
  • Czas na forum: 19m 43s

Napisano 03 maj 2021 - 20:38

Ziomeczek, często na sewerze(dd2), totalnie nie mam zastrzerzeń. Jak trzeba to stanowczy, empatyczny. Przyadłby sie taki na serwerze jako admin.

• -1

#7 kropla

kropla

• 54 postów
11
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3d 6h 19m 31s

Napisano 03 maj 2021 - 20:41

Też jestem na NIE. Zwróciłem Ci raz uwagę, że nie latasz do paki, a Ty zacząłeś się agresywnie do mnie rzucać. 

• 0

#8 Tyczka

Tyczka

• 111 postów
  • Miasto:Cieszyn
50
Silver III  Member Reputation
  • Czas na forum: 6d 15h 18m 25s

Napisano 03 maj 2021 - 20:47

Opinie jakich adminów?

Takich do których mam zaufanie czyli do wszystkich. Skoro oni mówią o Tobie niezbyt pozytywne komentarze to raczej coś jest na rzeczy :)

• 0

361157_101.png

#9 Natka

Natka

• 806 postów
86
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 21h 12m 5s

Napisano 03 maj 2021 - 20:59

Rowniez jestem na nie
  • 0

#10 ecko

ecko

Head Admin

• Head Admin
  • 422 postów
  • Miasto:Mińsk Mazowiecki
159
Gold Nova II  Member Reputation
  • Czas na forum: 59d 16h 57m 20s

Napisano 03 maj 2021 - 21:13

Nie znam Cię osobiście, ale bazując na negatywnych opiniach jakie dostałem od innych adminów jestem na nie.
  • 0

#11 Wielki Papiak

Wielki Papiak

Świeżak

• Frager
  • 7 postów
-1
Spamer

Napisano 03 maj 2021 - 21:16

Też jestem na NIE. Zwróciłem Ci raz uwagę, że nie latasz do paki, a Ty zacząłeś się agresywnie do mnie rzucać. 

Nie zwróciłeś mi uwagi tylko mnie wyrzuciłeś z serwa. Stąd moje oburzenie. Ledwo wszedłeś i coś takiego nawet nie obserwując mojej gry. z tego co pamietam miałem 20s do wybuchu więc mogłeś poczekać i obserwowć, poza tym na serwerze było jeszcze 2 adminów którzy nie zwrócili mi uwagi a tym bardziej jak by to zrobili nie wyrzucili by mnie tylko napisali na czacie

• 0

#12 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 10037 postów
  • Miasto:Warszawa
603
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 404d 23h 10m 7s

Napisano 03 maj 2021 - 21:27

Sam też nie potrafię ocenić Ciebie Kacper, widać Administracja jest na nie, więc pograj dłużej i daj się poznać i wtedy będziemy w stanie coś więcej powiedzieć?.

Jeżeli teraz się nie uda, to nie znaczy, że później będzie tak samo, potrzeba czasami czasu, aby kogoś ocenić w danej roli.

• 1

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#13 kropla

kropla

• 54 postów
11
  • Czas na forum: 3d 6h 19m 31s

Napisano 03 maj 2021 - 21:32

Grasz tu już jakiś czas i dobrze znasz zasady,więc nie będę Ci ich przypominał po każdej Twojej akcji. Gracze zwracali Ci uwagę wcześniej, a ja byłem na spect i to słyszałem. To, że inni admini nic z tym nie robili to nie mój problem. Paka była na B,a Ty 15 sek od podłożenia kucałeś za skrzynką na długiej,więc dostałeś kicka i jak wróciłeś to Ci powiedziałem,że jeszcze raz taka akcja to ban czasowy. Ty się odpaliłeś i zacząłeś być nieprzyjemny.
Tyle w temacie. Ja na razie swojego zdania nie zmienię i jestem na nie.
  • 0

#14 Wielki Papiak

Wielki Papiak

Świeżak

• Frager
  • 7 postów
-1
Spamer

Napisano 03 maj 2021 - 21:47

Grasz tu już jakiś czas i dobrze znasz zasady,więc nie będę Ci ich przypominał po każdej Twojej akcji. Gracze zwracali Ci uwagę wcześniej, a ja byłem na spect i to słyszałem. To, że inni admini nic z tym nie robili to nie mój problem. Paka była na B,a Ty 15 sek od podłożenia kucałeś za skrzynką na długiej,więc dostałeś kicka i jak wróciłeś to Ci powiedziałem,że jeszcze raz taka akcja to ban czasowy. Ty się odpaliłeś i zacząłeś być nieprzyjemny.
Tyle w temacie. Ja na razie swojego zdania nie zmienię i jestem na nie.

Paka była na A a ja faktycznie za skrzynką. byłem sam na 8 i postanowiłem poczekać pare s by kilku graczy sie ulotniło. Co nie zmienia faktu ze mogłeś napisać na czacie bądź pożniej powiedzieć. Co zrobiłeś??? Wyrzuciłeś tyle w temacie Pozdro

• 0

#15 Wielki Papiak

Wielki Papiak

Świeżak

• Frager
  • 7 postów
-1
Spamer

Napisano 03 maj 2021 - 21:49

Sam też nie potrafię ocenić Ciebie Kacper, widać Administracja jest na nie, więc pograj dłużej i daj się poznać i wtedy będziemy w stanie coś więcej powiedzieć?.

Jeżeli teraz się nie uda, to nie znaczy, że później będzie tak samo, potrzeba czasami czasu, aby kogoś ocenić w danej roli.

Dzięki. Grałem chwilę z tobą na FFA ale tam jestem rzadko. Zapraszam na DD2 to się poznamy :D

Na tą chwilę chcę zamknąć temat i zobaczymy za jakiś czas. Dzięki za opinie ale zapraszam na serwer DD2 byście mnie poznali bo większość osób komentujących prócz kropli nie grało ze mną

Dzięki 

• 0

#16 polandN0iSE

polandN0iSE

Świeżak

• Frager
  • 7 postów
  • Miasto:Świnoujście
2
  • Czas na forum: 10h 1m 2s

Napisano 03 maj 2021 - 23:03

Zagraliśmy parę gierek i było spoko. Odnośnie kultury to nawet adminom czasem się zdarzy rzucić mięsem jak każdemu. Ale może lepiej żebyś teraz poczekał i dał się poznać. Do zoba na serwie
  • 1
391205_101.png

#17 Taribo

Taribo

• 65 postów
11
  • Czas na forum: 4d 10h 16m 26s

Napisano 04 maj 2021 - 00:04

Ja ogólnie nie jestem na nie, tylko trochę słabo Cie znam, szkoda tego zatargu z Kroplą, pograj z nami trochę dłużej, jesteśmy tu wszyscy dorośli, sprawy z czasem się wyprostują.

Gdyby nie to to byłbym na TAK.

• 0
The One who slayed them all.

#18 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 10037 postów
  • Miasto:Warszawa
603
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 404d 23h 10m 7s

Napisano 04 maj 2021 - 09:13

Gram na obu serwerach FFA i DD2 podobnie, kolejna nieprawda z Twoich ust? ale widać taką masz wolę, albo nie wiesz?.

Podanie odrzucone, brak poparcia ze strony Administracji.

edit: Dodam, że oglądałem demko, i widać, że byłeś wielokrotnie upominany, przeklinasz i jeszcze mówisz do Admina Kropla, cyt. "pamiętaj Kropla nie Ty jestem tutaj, aby mówić co ja mam robić"? to są słowa niedopuszczalne w kierunku do Admina, jeżeli masz problem to od rozwiązania tego problemu jest forum. Admin właśnie jest od tego, aby pilnować porządku, więc chyba nie wiesz jakie Admin ma obowiązki?.

Przyłapałem, Ciebie na dwóch kłamstwach(o Kropli i mnie) i osobiście nie potrafiłbym takiej osobie zaufać, ale ja to ja :).

Temat zamykam,

• 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.