Skocz do zawartości


Zdjęcie

kolejna skarga na gracza


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lub3k

Lub3k

    Użytkownik

  • Frager
  • 15 postów
15
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 23h 56m 17s

Napisano 23 marzec 2021 - 17:21

Twój nick:Lubek
Nick gracza: Pawel_nh aka Paweł_BK
Steam ID gracza(możesz uzyskać wpisując w console sm_users ewentualnie status): STEAM_0:0:8920170
Powód skargi: wyzwiska, bezpodstawne oskarżanie o cheatowanie (za to przynajmniej dostałem votebana), nawoływanie do votebana.

Mapa: 3mc_training
Data i godzina: 16:20 około
Tick/screen z gry: http://786.sourcetv....raining.dem.zip
Rodzaj kary według Ciebie?: mute na 30 dni jak jego poprzednicy

 

Widzę, że po Bakim się nie nauczyłeś i dalej lecisz w swoje. Nazywasz mnie płaczkiem i konfidentem bo co? myślisz, że po miesiącach twojego wylewania szamba na głosowym na mój temat nic nie zrobię? Dorośnij i w końcu się naucz z tą swoją grupką koleżków co wpisują za tobą votebana. Zrozum, że nic tym nie osiągniesz bezpodstawnie oskarżając wszystkich graczy grających o wiele lepiej od ciebie o cheaty. Nie pozdrawiam.


  • 3

#2 Natka

Natka

    [CS:S] Admin DD2/FFA

  • Moderator
  • 868 postów
95
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 20d 18h 13m 32s

Napisano 23 marzec 2021 - 17:31

Moment moment. Tak wyglada skarga? Taka tresc wiadomosci to chyba nie jest kierowana do adminow?
Nawet nie bede tego komentowac.
  • 0

#3 Lub3k

Lub3k

    Użytkownik

  • Frager
  • 15 postów
15
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 23h 56m 17s

Napisano 23 marzec 2021 - 17:35

Wiadomość pod zgłoszeniem była bardziej skierowana do gracza a z tego co mi się wydaje to co powinno się znaleźć w skardze jest oznaczone strzałkami i podane jest tam wszystko co administracja powinna wykorzystać do analizy sytuacji.


  • 0

#4 Natka

Natka

    [CS:S] Admin DD2/FFA

  • Moderator
  • 868 postów
95
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 20d 18h 13m 32s

Napisano 23 marzec 2021 - 17:36

Skarge oficjalnie piszesz do adminów moj drogi kolego. Nawet nie bede tracic swojego czasu. Pozostawiam to innym adminom.
  • 0

#5 PAWEL_NH

PAWEL_NH

    Frager

  • Frager
  • 119 postów
-160
Spamer
  • Czas na forum: 2d 13h 7m 52s

Napisano 23 marzec 2021 - 17:39

Twój nick:Lubek
Nick gracza: Pawel_nh aka Paweł_BK
Steam ID gracza(możesz uzyskać wpisując w console sm_users ewentualnie status): STEAM_0:0:8920170
Powód skargi: wyzwiska, bezpodstawne oskarżanie o cheatowanie (za to przynajmniej dostałem votebana), nawoływanie do votebana.

Mapa: 3mc_training
Data i godzina: 16:20 około
Tick/screen z gry: http://786.sourcetv....raining.dem.zip
Rodzaj kary według Ciebie?: mute na 30 dni jak jego poprzednicy

 

Widzę, że po Bakim się nie nauczyłeś i dalej lecisz w swoje. Nazywasz mnie płaczkiem i konfidentem bo co? myślisz, że po miesiącach twojego wylewania szamba na głosowym na mój temat nic nie zrobię? Dorośnij i w końcu się naucz z tą swoją grupką koleżków co wpisują za tobą votebana. Zrozum, że nic tym nie osiągniesz bezpodstawnie oskarżając wszystkich graczy grających o wiele lepiej od ciebie o cheaty. Nie pozdrawiam.

 

 

Teraz Cię nazwę po imieniu jesteś dla mnie zwykłą PARÓWĄ ! 

 

nie wyzywałem cie dziś, ani nie namawiałem do voteban PARÓWO ! nic nie robiłem nie zgodnego z regulaminem :)

 

Parówo jakim ty uważasz że graczem jesteś lepszym ode mnie hahahahaha :) jedno czego ci nie mogę odmówić to poczucia humoru ! 

 

jest mnóstwo ludzi grających lepiej ode mnie ale ty nie sięgasz jak widzę pod żadnym względem nawet do pięt mojej osobie. 

 

Napisz jeszcze ze trzy skargi, dostałeś bana bo jesteś zwykła PARÓWĄ i ludzie nie chcą cie tu widzieć i z tobą grać ... 

 

tyle w temacie, nie zrobiłem nic niezgodnego z regulaminem wpisałem voteban i ilekroć będę cie PARÓWO widział na serwie będę wpisywał. 

 

Dziś nawet gracze wpisywali, których nawet dobrze nie znam grali może parę razy w tym samym czasie co ja. O czymś to świadczy ! w większości nie jesteś mile widziany ! zrozum i ty dorośnij bo nie pcha się tam gdzie cię nie chcą ! 

 

podkreślę na koniec jesteś zwykłą PARÓWĄ !!! 


  • -4

#6 Blu

Blu

    Weteran

  • Weteran
  • 108 postów
8
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3d 16h 44m 3s

Napisano 23 marzec 2021 - 17:41

Weźcie wy się lepiej za jakieś hobby, a nie piszecie skargi co 5 minut..


  • 2
Dołączona grafika

#7 Sasha Banks

Sasha Banks

    ProGamer

  • Frager
  • 76 postów
37
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 11d 4h 22m 8s

Napisano 23 marzec 2021 - 17:45

Weźcie wy się lepiej za jakieś hobby, a nie piszecie skargi co 5 minut..

stary, FFA to stan umysłu, zapraszamy też tam xD pograsz dwie/trzy mapki zobaczysz jaka dzicz. Tu chłop skacze na BH - ludzie go wyzywają, chłop biega z p90 - ludzie go wyzywają, chłop ma ponad 30 killi - ludzie go wyzywają, a triple killa to nawet nie próbuj zdobyć, z miejsca 3+ votebany XD


  • 0

:(


#8 Blu

Blu

    Weteran

  • Weteran
  • 108 postów
8
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3d 16h 44m 3s

Napisano 23 marzec 2021 - 17:48

Grywam czasami na ffa i wiem jak tam jest ;D. Dlatego wole dd2. Cisza, spokój..


  • 0
Dołączona grafika

#9 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 23 marzec 2021 - 17:51

Proszę o spokój i poszanowanie w stosunku do innych osób, nie chcę więcej wyzwisk i obrażania innych graczy.

Paweł ostatnie ostrzeżenie, co do skargi to Administracja się nią zajmie i wyda decyzję, do tego czasu dalszy spam spowoduje zablokowanie tematu.


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#10 Baki

Baki

    ProGamer

  • Frager
  • 83 postów
27
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 6d 8h 34m 24s

Napisano 23 marzec 2021 - 17:56

Normalnie aż chce się coś napisać, ale w sumie czy jest sens? ....
  • 2

#11 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 23 marzec 2021 - 17:59

Baki prosiłem, ale widać nic to nie daje?, szkoda, że nauka poszła w las nie w nas.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#12 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 23 marzec 2021 - 20:15

Decyzja:

 

PawełNH w sposób perfidny namówiłeś 4 graczy do zbanowania Lubka, nie będę tych graczy tutaj wymieniał, pozostawię tą sytuację ich sumieniu.

Paweł oprócz namawiania do zbanowania gracza na dzień, zwyzywałeś go od parówek i nie tylko, czy takie zachowanie jest fer w stosunku do drugiej osoby ...?

 

Paweł kara:

Ban taki jaki wymierzyłeś Lubkowi 1 dzień

Mute na 7 dni, na to abyś mógł przemyśleć swoje zachowanie i się zastanowić?.

 

Osobiście ustawanie kar, nie sprawia mi przyjemności, ale nie zostawiłeś nam wyboru, abyśmy mogli postąpić inaczej i jest mi po prostu przykro, że takie zachowanie ma miejsce na serwerze FFA

 

Pozdrawiam,


  • 1

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#13 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 24 marzec 2021 - 19:22

Paweł, ponieważ wykazałeś skruchę, to Administracja skróciła Tobie mute z 7 dni do 1 dnia, wierzę, że to docenisz.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.