Skocz do zawartości


Zdjęcie

pro koks ak poteżny saro


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sasha Banks

Sasha Banks

    ProGamer

  • Frager
  • 76 postów
37
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 11d 4h 22m 8s

Napisano 20 marzec 2021 - 15:52

► Twój nick: Sasha Banks
► Nick gracza: pro bot ak saro
► Steam ID gracza(możesz uzyskać wpisując w console sm_users ewentualnie status): STEAM_0:0:14676843
► Powód skargi: Mnożność wyzwisk, omijanie regulaminu z własnej woli, sugerując że ma to gdzieś.
► Mapa: Kilka mapek, nie pamiętam już nawet.
► Data i godzina: Akta zbierane przez 2 tygodnie.
► Tick/screen z gry: https://workupload.c...ile/fv44ujpDYuF
► Rodzaj kary według Ciebie?: A nie wiem, nic wielkiego, dajmy mu szansę.


  • -1

:(


#2 Remi

Remi

    [CS:S] Admin DD2/FFA

  • Admin CS:S
  • 55 postów
30
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 6h 53m 47s

Napisano 20 marzec 2021 - 16:11

Miesiąc zbierałaś na kogoś tematy, zamiast mu powiedzieć od razu, albo napisać na forum od razu?
Dobrze rozumiem? Bo jeśli tak było, to jest to kpina i Tobie należą się "nagrody".


  • 0

#3 Sasha Banks

Sasha Banks

    ProGamer

  • Frager
  • 76 postów
37
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 11d 4h 22m 8s

Napisano 20 marzec 2021 - 16:17

Miesiąc zbierałaś na kogoś tematy, zamiast mu powiedzieć od razu, albo napisać na forum od razu?
Dobrze rozumiem? Bo jeśli tak było, to jest to kpina i Tobie należą się "nagrody".

Kiedyś wspominałam o jednym demku administracji, utemperowali go, tak samo jak AQQ co napisałam w sugerowanej karze. I zarówno tak samo jak AQQ robił to dalej, pisałam o tym dalej do administracji to powiedzieli mi bym nie wysyłała im tego, bo oskarżeni się poskarżyli dlaczego tego nie wysyłam na forum, tylko do administracji, więc puściłam temat, ot cała historia.


  • 0

:(


#4 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 20 marzec 2021 - 16:24

Sasha, a nie myślisz, że warto byłoby z nim porozmawiać? powiedzieć że jest skarga, że jak się uspokoi to ją wycofasz, że masz dowody na jego zachowanie? bo kara powinna być ostatecznością.

 

Pomyśl nad tym co napisałem? jeżeli uznasz, że chcesz dalej ciągnąć ten temat i karać, to będziemy musieli się zająć sprawą i napisz co robić dalej?.


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#5 Sasha Banks

Sasha Banks

    ProGamer

  • Frager
  • 76 postów
37
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 11d 4h 22m 8s

Napisano 20 marzec 2021 - 16:28

Sasha, a nie myślisz, że warto byłoby z nim porozmawiać? powiedzieć że jest skarga, że jak się uspokoi to ją wycofasz, że masz dowody na jego zachowanie? bo kara powinna być ostatecznością.

 

Pomyśl nad tym co napisałem? jeżeli uznasz, że chcesz dalej ciągnąć ten temat i karać, to będziemy musieli się zająć sprawą i napisz co robić dalej?.

No tak jak wytłumaczyłam Remiemu. Pierw wysłałam jakieś demko jak obrażał mnie do administracji, utemperowali go i tyle. Minął tydzień, znowu zaczął mnie wyzywać więc ponownie napisałam do administracji, że dzieje się to samo. Administracja ponownie pogadała z nim i wtedy poskarżył się, że dlaczego wysyłam takie sytuacje do administracji, a nie na forum. No to piszę w końcu ten temat, bo zebrały się kolejne wyzwiska. A ja z nim rozmawiać nie będę jak stosuje do mnie formę - ono.


  • 0

:(


#6 Remi

Remi

    [CS:S] Admin DD2/FFA

  • Admin CS:S
  • 55 postów
30
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 6h 53m 47s

Napisano 20 marzec 2021 - 16:38

No tak jak wytłumaczyłam Remiemu. Pierw wysłałam jakieś demko jak obrażał mnie do administracji, utemperowali go i tyle. Minął tydzień, znowu zaczął mnie wyzywać więc ponownie napisałam do administracji, że dzieje się to samo. Administracja ponownie pogadała z nim i wtedy poskarżył się, że dlaczego wysyłam takie sytuacje do administracji, a nie na forum. No to piszę w końcu ten temat, bo zebrały się kolejne wyzwiska. A ja z nim rozmawiać nie będę jak stosuje do mnie formę - ono.

Posłuchaj, Twoje skargi są u mnie na cenzurowanym, bo kiedyś za jeden mój tekst, za który przeprosiłem, też pisałaś skargę na forum, a był to banał. Nawet nie pofatygowałaś się na odpisanie na PW, jak Ci wysłałem w tej sprawie na forum.
Reasumując dla mnie temat jest z dupy, tak jak wszystkie Twoje skargi, bo sprowadzają się one do dwóch możliwości:

1. Szukasz kija na psa, a jak chce się komuś przyjebać, to kij zawsze się znajdzie.
2. Masz zbyt wybujałe ego i mniemanie o sobie i każdy tekst w Twoją stronę powoduje skargi do administracji.

Twój temat był wielokrotnie poruszany w gronie adminów i gdyby ode mnie zależała sprawa to miałabyś perma na tym serwerze po to, aby uniknąć takich skarg i ciągłych gównoburz z Twoim udziałem.

Kończę swoje wypowiedzi w Twoim temacie, niech inni się nad tym głowią.


  • 1

#7 Sasha Banks

Sasha Banks

    ProGamer

  • Frager
  • 76 postów
37
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 11d 4h 22m 8s

Napisano 20 marzec 2021 - 16:46

Posłuchaj, Twoje skargi są u mnie na cenzurowanym, bo kiedyś za jeden mój tekst, za który przeprosiłem

Co? Co zrobiłeś? XD


  • 0

:(


#8 bot

bot

    Użytkownik

  • Frager
  • 11 postów
  • Miasto:Malbork
-1
Spamer
  • Czas na forum: 15h 28m 55s

Napisano 20 marzec 2021 - 16:48

O wielki saszo, nie zmienię na twój temat zdania, dostane bana to dostanę, biorę to na klatę.
Raz zostałem upomniany z tego co pamiętam chyba przez gibkiego i zamknąłem ryjek. 
Przyjmę każdą karę i tyle.


pozdro bot 

 


  • 0

#9 Natka

Natka

    [CS:S] Admin DD2/FFA

  • Moderator
  • 868 postów
95
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 20d 18h 13m 32s

Napisano 20 marzec 2021 - 16:54

Bot czemu Ty nie odpuscisz?
  • 0

#10 PAWEL_NH

PAWEL_NH

    Frager

  • Frager
  • 119 postów
-160
Spamer
  • Czas na forum: 2d 13h 7m 52s

Napisano 20 marzec 2021 - 17:04

no tu to się muszę wypowiedzieć ale krótko i na temat :) 

 

w 100 % zgadzam się że osoba w postaci Sashy ma chyba za duże mniemanie o sobie i jest przewrażliwiona ! 

 

jak widać kolejny raz kolejna spina z udziałem tej samej osoby :) ja bym ją zbanował hehehehe 

 

PRO BOT niech moc będzie z Tobą ! 

pozdro 


  • 0

#11 bot

bot

    Użytkownik

  • Frager
  • 11 postów
  • Miasto:Malbork
-1
Spamer
  • Czas na forum: 15h 28m 55s

Napisano 20 marzec 2021 - 17:04

Bo jestem uparty i się nie zmienię.
Każdą karę przyjmuję na klatę, jestem świadomy tego co piszę i mówię.


  • 0

#12 Sasha Banks

Sasha Banks

    ProGamer

  • Frager
  • 76 postów
37
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 11d 4h 22m 8s

Napisano 20 marzec 2021 - 17:15

no tu to się muszę wypowiedzieć ale krótko i na temat :)

 

w 100 % zgadzam się że osoba w postaci Sashy ma chyba za duże mniemanie o sobie i jest przewrażliwiona ! 

 

jak widać kolejny raz kolejna spina z udziałem tej samej osoby :) ja bym ją zbanował hehehehe 

 

PRO BOT niech moc będzie z Tobą ! 

pozdro 

uwielbiam twoje wypowiedzi, jesteś taki zabawny. Gówno masz do powiedzenia, ale że nie lubisz jakiejś osoby to popierdolisz sobie głupoty na prawo i lewo. Szkoda, że tak rzadko się widujemy na serwerze, chciałabym spędzić z tobą jak najwięcej czasu na BSie


  • 6

:(


#13 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 20 marzec 2021 - 17:23

Proszę na spokojnie, nie ma sensy podkręcać atmosfery, jest skarga, która zostanie rozpatrzona.


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#14 PAWEL_NH

PAWEL_NH

    Frager

  • Frager
  • 119 postów
-160
Spamer
  • Czas na forum: 2d 13h 7m 52s

Napisano 20 marzec 2021 - 17:28

uwielbiam twoje wypowiedzi, jesteś taki zabawny. Gówno masz do powiedzenia, ale że nie lubisz jakiejś osoby to popierdolisz sobie głupoty na prawo i lewo. Szkoda, że tak rzadko się widujemy na serwerze, chciałabym spędzić z tobą jak najwięcej czasu na BSie

rzadko się widujemy bo jak śmierdzi to wychodzę :) zresztą więcej osób już zaczyna tak reagować jak jesteś na serwerze wychodzą żeby się nie denerwować ! 

 

zważ na bajerę i nie pisz do mnie w sposób że pierdolę głupoty itd. bo prowokujesz a później znów będziesz płakać ! 


  • 1

#15 andrew1973

andrew1973

    Użytkownik

  • Frager
  • 23 postów
10
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3h 48m 45s

Napisano 20 marzec 2021 - 18:17

Wartko dawac Admina :D  :D  :D


  • 1

#16 Buster

Buster

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
6
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4d 1h 51m 54s

Napisano 20 marzec 2021 - 18:54

Maskarka!!!!!


  • 0

#17 Tyczka

Tyczka

    Weteran

  • Weteran
  • 385 postów
103
Silver Elite Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 25d 10h 53m 2s

Napisano 20 marzec 2021 - 19:20

Nie widzę sensu tego tematu. Obrażacie się na Sashe bo gra lepiej od was (ode mnie nie ). Może troszkę wyolbrzymia z tym obrażaniem ale wasze teksty odnośnie jej gry nie są dla Niej przyjemne, tym bardziej jak słyszy to cały czas.
Radziłbym zająć się swoim graniem. Takie są serwery FFA, są lepsi i Ci gorsi. Jakoś nigdy nie nadajecie na gorszych, zawsze Ci lepsi są tymi złymi.
To że gracze wychodzą gdy Sasha gra to nie jej wina. To są gracze którzy nie potrafią pogodzić się z tym że ktoś jest od nich lepszy, tyczy się to też was
  • 0

#18 bot

bot

    Użytkownik

  • Frager
  • 11 postów
  • Miasto:Malbork
-1
Spamer
  • Czas na forum: 15h 28m 55s

Napisano 20 marzec 2021 - 20:49

Zawsze może sobie mnie wyciszyć i nie będzie słyszał/a co mam do powiedzenia na twój temat
 


  • 0

#19 phantom.

phantom.

    Weteran

  • Weteran
  • 75 postów
  • Miasto:Opole
33
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 18d 8h 40m 41s

Napisano 20 marzec 2021 - 20:58

Równie dobrze możesz nie komentować :) 


  • 0

#20 bot

bot

    Użytkownik

  • Frager
  • 11 postów
  • Miasto:Malbork
-1
Spamer
  • Czas na forum: 15h 28m 55s

Napisano 20 marzec 2021 - 21:18

Równie dobrze możesz nie komentować :)

no właśnie nie bo zostałem poproszony o wypowiedzenie się w tym temacie przez admina ;]


  • 0