←  [CS:S FFA] Archiwum

FragMastersi.pl

»

donos

- zdjęcie Lub3k 18 Mar 2021

► Twój nick: Lubek
► Nick gracza: Baki
► Steam ID gracza(możesz uzyskać wpisując w console sm_users ewentualnie status): STEAM_0:1:239687271
► Powód skargi: ciągle oskarzenia o cheaty, nawolywanie innych graczy do zvotebanowania mnie, wyzwiska skierowane w moja strone.

► Mapa: aim_deagle7k, nowa wersja mapy dolls ktorej dokladnej nazwy nie pamietam(ta niebieska)
► Data i godzina: 18/03/21 okolice 14:00-16:00
 Tick/screen z gry: ni ma
► Rodzaj kary według Ciebie?: Moze ban na miesiac/dwa troche go podtemperuje bo to juz sie meczace robi jak prawie dzien w dzien leca jakies oskarzenia w moja strone, wyzwiska a administracja dalej nic z tym nie robi pomimo siedzenia na serwerze. A i teoo ty masz tego admina zeby mi grawitacje zmieniac i podkrecac bakiego na czacie glosowym czy zeby zapobiegac takim sytuacjom bo wydaje mi sie ze nie po to ci dali ta range.

Odpowiedz

- zdjęcie Blu 18 Mar 2021

1. Baki został upomniany za wyzywanie i z tego co pamiętam to przestał

2. Gracze proszą cię żebyś nie robił bh-opa, to może warto się dostosować niż generować bezsensowne spiny na serwerze

3. Ja ci zmieniłem grawitacje właśnie dla tego aby uniknąć kolejnych afer.

Odpowiedz

- zdjęcie Baki 18 Mar 2021

Czekałem na to :) Nie płacz dzieciaku bo wszyscy mają dosyć Twoich bunny hopsasaków..Dajesz dalej konfidencie :)

Ps. Jak tam sprawa z vaciem płaczku? Hahahaha
Odpowiedz

- zdjęcie Natka 18 Mar 2021

Prosze o kulture w wypowiedziach..
Odpowiedz

- zdjęcie Sasha Banks 18 Mar 2021

2k21 ludzie dalej płaczą o bh, co jest xd

Odpowiedz

- zdjęcie Natka 18 Mar 2021

Baki jesli Twoim zdaniem gracz gra na czitach to powinienes zglosic to na forum. Wyzywanie na serwerze dziala tylko na niekorzyść wyzywającego.
Odpowiedz

- zdjęcie pjeta 18 Mar 2021

 

2. Gracze proszą cię żebyś nie robił bh-opa, to może warto się dostosować niż generować bezsensowne spiny na serwerze

 

A co to ma do rzeczy? Jak ja będę prosił by nie grać z p90, bo jest to wg mnie no-skillowa broń to rozumiem że gracze też maja mnie posłuchać i przestać z nią grać?

Jeśli lubek korzysta ze skryptu, proponuję bana, jesli nie to proponuję nie płakać, bo bh to część gry.

Chyba od tego jest forum, by takie sprawy rozwiązywać od ręki, nie rozumiem czemu ktoś traktuje to jak skargę do nauczyciela.

Pozdrawiam.

Odpowiedz

- zdjęcie Baki 18 Mar 2021

Baki jesli Twoim zdaniem gracz gra na czitach to powinienes zglosic to na forum. Wyzywanie na serwerze dziala tylko na niekorzyść wyzywającego.

Natalio nie wyzywałem kogoś, że ma czity tylko że leci ciągle na bh co zdenerwowało nie tylko mnie.
Nie jestem od pisania skarg a po takich ludziach, do których nie docierają nasze "prośby" zawsze będę jechał i większość graczy serwera również to zrobi.

Nie mam zamiaru się tłumaczyć bo Ci co grają bez pomagania sobie w grze zrozumieją moje zachowanie, którego nie mam zamiaru zmieniać!

A ja specjalnie i w pełni świadomy jechałem po nim bo po wiedziałem, że taka ciota od razu przybiegnie ze skargą na forum co zresztą na serwerze mówiłem ;)
Odpowiedz

- zdjęcie phantom. 18 Mar 2021

Baki, staje za Lubkiem sam skacze jest to aspekt gry odkąd powstał, nie jest to zakazane i nie jest to jakimkolwiek nadużyciem gry, ktoś umie to robi, skoro denerwuje dużo osób to musimy dojść do zgody :) bo dla mnie tak samo denerwujące jest np: latanie z p90, ale zachowuję to dla siebie i w sumie nie zachowuję się agresywnie do tej osoby :) i nie nastawiam wszystkich przeciwko tej osobie :). Nie można zakazywać komuś czegoś nie robić co nie jest wbrew regulaminowi, oraz nie jest wspomagaczem (cheatem) :)

Odpowiedz

- zdjęcie ecko 18 Mar 2021

To czego zakazujemy w następnej kolejności? Kdr powyżej 2.0? Wykręcania powyżej 40 fragów na mapie? Zdobywnaia więcej niż 3 fragów na rundę? Czekam na dalsze propozycje czego zakazać :) bh jest legalny, możliwy dla nauczenia dla każdego. Kompletnie nie mam problemu z legitnym bh. Nie lubię za to chamstwa i prostactwa. Każdy na serwerze ma prawo czuć się komfortowo i nie życzyć sobie obelg. Może chcesz odpocząć od serwera, Baki? Będziesz miał czas na rozpisanie dla nas demka, skoro taki z Ciebie profesjonalista.
Odpowiedz

- zdjęcie Tyczka 18 Mar 2021

Też staje za Lubkiem. BH był, jest i będzie dozwolony. To że ktoś używa spacji to już jego problem. 

Pamiętajmy że to jest FFA a nie TP. 

Gdyby to był TP, wtedy można blokować BH tak jak to było na turnieju  ;)

Odpowiedz

- zdjęcie Baki 18 Mar 2021

To czego zakazujemy w następnej kolejności? Kdr powyżej 2.0? Wykręcania powyżej 40 fragów na mapie? Zdobywnaia więcej niż 3 fragów na rundę? Czekam na dalsze propozycje czego zakazać :) bh jest legalny, możliwy dla nauczenia dla każdego. Kompletnie nie mam problemu z legitnym bh. Nie lubię za to chamstwa i prostactwa. Każdy na serwerze ma prawo czuć się komfortowo i nie życzyć sobie obelg. Może chcesz odpocząć od serwera, Baki? Będziesz miał czas na rozpisanie dla nas demka, skoro taki z Ciebie profesjonalista.


Gościu rób co chcesz, ale o obelgach i prostactwie mi nie pisz bo już nie raz pokazałeś swoją " klasę" na samym serwerze jak i po za jego granicami.

Nie spinam się dalej w tej kwestii i pozostawiam Wam wybór czy dać mi bana czy nie.
Odpowiedz

- zdjęcie ecko 18 Mar 2021

Gościu rób co chcesz, ale o obelgach i prostactwie mi nie pisz bo już nie raz pokazałeś swoją " klasę" na samym serwerze jak i po za jego granicami.


Dawaj przykład z serwera ;) czekam na dowód.
Odpowiedz

- zdjęcie Baki 18 Mar 2021

Dawaj przykład z serwera ;) czekam na dowód.



Dwie sprawy :
1) nie strzelam z ucha
2) nie nagrywam demek i nie prowadzę notatek
Odpowiedz

- zdjęcie druss 18 Mar 2021

Panowie, czytam skargę i nie wierzę? bo jak to jest możliwe, że Baki czy inni gracze wyzywają kogoś za to, że używa dozwolonych elementów gry? proponuję zrobić wstecz 2 kroki pomyśleć i potem coś napisać, bo zrobiło się w tym temacie po prostu nisko, blisko podłogi a ja nie lubię sprzątać, bo jak to robię to robię to aż za dokładnie, kto mnie zna to wie o czym mówię.

 

Zachowajmy spokój i obiektywnie podejdźmy do sprawy. Baki do Ciebie, pomyśl na spokojnie i zastanów, czy wyzywanie kogoś za coś co jest dozwolone jest fer i czy namawianie innych graczy do tego jest na miejscu?.

Atakujesz też Ecko? za co, bo to jakieś lakoniczne słowa, które nic nie wnoszą do sprawy a jak masz dowody że Ecko źle się zachowuje to proszę o dowody, bo tak to można obrazić każdą osobę bezpodstawnie, to jest po prostu słabe.

 

Baki proszę, abyś jednak zrozumiał, że są granice i przekraczanie ich jest ze szkodą dla serwera i graczy na nim grających, czy tego chcesz, aby zrobić syf na serwerze? chyba nie, więc trochę refleksji poproszę i słowo przepraszam, czasem pomaga oczyszcza atmosferę, więc przemyśl, bo ja jestem daleki od karania kogokolwiek i naprawdę nie chciałbym w tej sytuacji, aby poszły kary a zrozumienie po obu stronach konfliktu.

 

Sprawa zostanie omówiona w gronie Administracyjnym i podjęte zostaną decyzje co do tej sytuacji, dlatego proszę o zachowanie spokoju i kultury języka.

Odpowiedz

- zdjęcie zbój pedro 18 Mar 2021

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na teksty Bakiego o księżach. Gdybym był wtedy na serverze, to jako osoba wierząca, poczułbym się obrażony i ja. Skoro kiedyś wycofano de_cefalu z servera, bo obrazek Jezuska ranił czyjeś uczucia religijne, to z czystym sercem mogę powiedzieć, że rani mnie czyjeś pierdolenie sugerujące, że każdy ksiądz to pedofil. Nie może być przyzwolenia na taką głupotę.

Odpowiedz

- zdjęcie Baki 18 Mar 2021

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na teksty Bakiego o księżach. Gdybym był wtedy na serverze, to jako osoba wierząca, poczułbym się obrażony i ja. Skoro kiedyś wycofano de_cefalu z servera, bo obrazek Jezuska ranił czyjeś uczucia religijne, to z czystym sercem mogę powiedzieć, że rani mnie czyjeś pierdolenie sugerujące, że każdy ksiądz to pedofil. Nie może być przyzwolenia na taką głupotę.


Hahaha wygrał!
Odpowiedz

- zdjęcie ecko 18 Mar 2021

Dwie sprawy :
1) nie strzelam z ucha
2) nie nagrywam demek i nie prowadzę notatek

 

1) Oh, aleś Ty prawilny. Street credit +10. 

2) No to pech. Bo w tym momencie walisz oskarżenia bez pokrycia. 

3) Ty też wygrałeś - miesiąc mute za wyzwiska od "jebanych ciot", teksty "niech cię ksiądz w dupę wypierdoli". Drugiego demka nie mogę odpalić, bo nie mam mapy i nie mogę pobrać z neta, ale z tego co słyszałem "było ostro". Może i lepiej. Decyzja nie tylko moja, tak gwoli ścisłości. 

Odpowiedz

- zdjęcie Baki 18 Mar 2021

1) Oh, aleś Ty prawilny. Street credit +10.
2) No to pech. Bo w tym momencie walisz oskarżenia bez pokrycia.
3) Ty też wygrałeś - miesiąc mute za wyzwiska od "jebanych ciot", teksty "niech cię ksiądz w dupę wypierdoli". Drugiego demka nie mogę odpalić, bo nie mam mapy i nie mogę pobrać z neta, ale z tego co słyszałem "było ostro". Może i lepiej. Decyzja nie tylko moja, tak gwoli ścisłości.


Tam było mocniej i robiłem to specjalnie wiedząc, że dziecko pobiegnie ze skarga na forum.
Miesiąc mute powiadacie...Niech żyje sprawiedliwość :)
Oskarżenia bez pokrycia? I tego się trzymajmy xD
Odpowiedz

- zdjęcie Lub3k 18 Mar 2021

Natalio nie wyzywałem kogoś, że ma czity tylko że leci ciągle na bh co zdenerwowało nie tylko mnie.
Nie jestem od pisania skarg a po takich ludziach, do których nie docierają nasze "prośby" zawsze będę jechał i większość graczy serwera również to zrobi.

Nie mam zamiaru się tłumaczyć bo Ci co grają bez pomagania sobie w grze zrozumieją moje zachowanie, którego nie mam zamiaru zmieniać!

A ja specjalnie i w pełni świadomy jechałem po nim bo po wiedziałem, że taka ciota od razu przybiegnie ze skargą na forum co zresztą na serwerze mówiłem ;)

 

Napisałem post bo po prostu już mam dosyć, że co chwilę z ludzmi którzy ci uwierzą w twoje gadanie że cheatuję/skryptuję robisz golemiade na serwerze. Jak tak bardzo nie wierzycie, że jestem czysty to mogę wam nagrać (co chyba też proponowałem) wszystko od procesów w managerze zadań po nagranie z zewnątrz jak to wygląda na moim monitorze. Pozdrawiam.
 

Odpowiedz