Skocz do zawartości

Zdjęcie

Terminarz rozgrywek i wyniki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 ecko

ecko

Head Admin

• Head Admin
  • 278 postów
  • Miasto:Mińsk Mazowiecki
75
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 30d 16h 8m 36s

Napisano dziś, 12:07

No niestety, jak widać zapał niektórym wygasł pod koniec. Też nie jestem z tego powodu szczególnie zadowolony. Dzisiaj kończy się turniej, wiec wieczorem wrzucę tabelę końcową :)
  • 0

#42 ecko

ecko

Head Admin

• Head Admin
  • 278 postów
75

Napisano dziś, 20:36

Z przyjemnością informuję, że pierwszy turniej charytatywny Fragmastersi.pl dobiegł prawie końca :) Niestety, pod koniec zapał nieco ostygł i większość meczów zakończyła się walkowerami. Tabela końcowa prezentuje się następująco: 

tabela.png

Gratuluję zwycięzcom czyli drużynie Structural Violence w składzie: Pan Julian, szekelekekelele, Makek, Quattro, ZaMiC. Za pierwsze miejsce Panowie otrzymują VIPa na 1 miesiąc oraz możliwość rozdysponowania zebranych pieniędzy na wybrany przez siebie cel charytatywny - czekamy na informację co wybiorą :) Zebrana kwota to na tę chwilę 2300 PLN. W przyszły weekend planowane jest rozegranie dodatkowego meczu: Structural Violence vs. Admini FM - stawka tego meczu to dodatkowe 100 PLN do puli od przegranej drużyny :) więc do rozdysponowania będzie 2400 PLN. 

Za drugie miejsce, drużyna Aktimelki1337 otrzymuje VIPy na 2 tygodnie, a zajmująca trzecią lokatę drużyna Ślepych Strzał VIPy na tydzień. 

Chciałbym podziękować kolegom z administracji za pomoc przy organizacji turnieju, Bakiemu za czas poświęcony na stream i komentarz oraz każdemu uczestnikowi i wpłacającemu :) Myślę, że jak na pierwszy raz wyszło całkiem fajnie. Liczę, że pod koniec obecnego roku uda się powtórzyć podobny turniej bez niedociągnięć, w jeszcze lepszym wydaniu. 

• 0

#43 Tyczka

Tyczka

Użytkownik

• Frager
  • 29 postów
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 20h 51m 43s

Napisano dziś, 22:26

Gratulacje dla SV 🙂 bo wygraliśmy wszyscy tak na prawdę 😀
Dziękuję mojej drużynie za to że odrobiliśmy lekcje i mamy trzecie miejsce 😊 za walkę, za chęci, za współpracę i za dobrą zabawę.

Z niecierpliwieniem czekam na kolejny turniej. Kto wie, Łysy może na coś wpadnie 🙂
  • 0

#44 ecko

ecko

Head Admin

• Head Admin
  • 278 postów
75

Napisano dziś, 22:38

Już wpadłem i mam prawie wszystko rozkminione :D planuję go zorganizować za 2-3 miesiące ;) 

• 0