Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przywrócenie Admina ANIOŁ


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ANIOŁ

ANIOŁ

    frager

  • Frager
  • 75 postów
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 1h 12m 29s

Napisano 21 październik 2017 - 17:48

► Imię:Marcin
► Wiek:36
► Nick: Główny ANIOŁ
► Steam ID: STEAM_0:0:20766003
► Składka(Tak/Nie): opłacam vipa ....  Tak
► Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie): Tak
► Miejscowość: Blachownia
► Kontakt (gg): nie używam 
► Doświadczenie w administracji serwerem:  Piaskownica PSK / Mixy/Były player ESL CSS
► Dlaczego chcesz mieć admina?: Grywam na tym serwie bardzo często to widać po statach... 15 lat doświadczenia w graniu... widzę co i gdzie ... Wywalanie graczy za specjalne utrudnianie gry! i oszukiwanie mam w tym doświadczenie! Jak widać nie do końca, ale człowiek uczy się całe życie :D
► Główny serwer na którym grasz?:CSS/FFA/DD2
► O sobie: Już mnie wszyscy znają nie da się ukryć... :D  


  • 1
Dołączona grafika



#2 Siara S

Siara S

    Weteran

  • Weteran
  • 173 postów
  • Miasto:Warszawa
42
Silver III  Member Reputation
  • Czas na forum: 26d 20h 38m 30s

Napisano 21 październik 2017 - 18:46

Jestem zdecydowanie za przywróceniem admina, Popieram 


  • 0

#3 OottaT

OottaT

    Weteran

  • Weteran
  • 198 postów
17
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 47m 39s

Napisano 21 październik 2017 - 20:45

Można spróbować i dać mu szanse pod warunkiem, że nie będzie dawać banów za rzekome lagi, ping itp


  • 0

#4 Tocade

Tocade

    Weteran

  • Weteran
  • 72 postów
  • Miasto:Katowice
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 16h 40m 53s

Napisano 21 październik 2017 - 22:15

Dajmy SŁABIAKOWI szanse


  • 0

#5 Dr.Joint ٿ

Dr.Joint ٿ

    frager

  • Frager
  • 22 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 11h 20m 31s

Napisano 22 październik 2017 - 13:35

Witam

 

Juz raz sie wypowiadałem na ten temat i potrzymuje swoje zdanie, ze można dac wpieniaczowi jeszcze jedną szanse :D

 

Tylko teraz z głową aniołek, z głowa :)


  • 0

#6 iwi333

iwi333

    Kobieta

  • Kobieta
  • 20 postów
  • Miasto:Gdańsk
3
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 6h 53m 14s

Napisano 22 październik 2017 - 15:31

Jestem za przywróceniem admina. Chłopak chodzi smutny i nie śpi po nocach.  :D

 

 

#każdy popełnia błędy


  • 0

#7 DiaBlica

DiaBlica

    Świeżak

  • Frager
  • 1 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 10m 38s

Napisano 22 październik 2017 - 15:38

Witam,

 

Popieram propozycje przywrocenia mu Admina, dobry opiekun serwera...


  • 0

#8 Monitor

Monitor

    Weteran

  • Weteran
  • 146 postów
18
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 3h 2m 15s

Napisano 22 październik 2017 - 16:57

Witam dajmy mu jeszcze jedna szanse ;)


  • 0
Dołączona grafika

#9 Montek

Montek

    Świeżak

  • Frager
  • 6 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3h 21m 21s

Napisano 22 październik 2017 - 19:59

Głupiego bana (za ping, lagi) dać, nie da, tak więc można mu z czystym sumieniem zaufać.

 

Kolejna szansa mu się spokojnie należy. Nic złego chłopak nie zrobi :D


  • 0

#10 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 24 październik 2017 - 19:58

Drodzy Admini,

 

Czekamy na dalsze wypowiedzi, na razie dowiedziałem się od Was, że Anioł był złym Adminem, dawać bany za rzekomy ping i lagi, to gruba przesada, choć nie znam kontekstu?.

Cytuję: dać Admina słabiakowi, wpieniaczowi, jest to ocena jednoznaczna, wypowiedzi na odwal się, bo jak można inaczej rozumieć te słowa?

 

Chciałbym usłyszeć merytoryczne uzasadnienie dlaczego TAK dlaczego NIE ze strony Administracji?.

 

Graczy proszę o nie udzielanie się w tym temacie, gdyż to nie Wy Kochani bierzecie odpowiedzialność za Anioła a Sieć i Administracja.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#11 OottaT

OottaT

    Weteran

  • Weteran
  • 198 postów
17
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 47m 39s

Napisano 25 październik 2017 - 20:19

Robił błędy sama się na niego wkurzałam, ale jest mało adminów więc patrząc pod tym kątem można dać mu szansę. Oczywiście musi być bardziej wstrzemięzliwy. Jak spieprzy sama dam mu bana:-)


  • 0

#12 KARA

KARA

    Świeżak

  • Frager
  • 5 postów
  • Miasto:Łódź
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4h 11m 42s

Napisano 25 październik 2017 - 21:40

Witam,

 

Jeszcze nie spotkałem się żeby Anioł jako admin nadużywał swoich możliwości.

Często zanim dojdzie a zwykle nie dochodzi do usunięcia gracza jest żołnierskie ostrzeżenie, ale porządek musi być.

Anioł gra dosyć często i dobrze co widać po wynikach, co może powodować kontrowersje, ale to nie powód żeby sie na niego złościć.

 

Jestem za przywróceniem Anioła na stanowisko ADMINA

 

ps.

chociaż nie lubię jak w terro wchodzi na B i jak w CT ładuje z środka z AWP :)))

 

pozdrawiam

KARA |


  • 1

#13 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 26 październik 2017 - 06:37

Drodzy Gracze serwerów,

 

Proszę o zrozumienie i nie wypowiadanie się graczy w tematach: skargi, prośby o unban, rekrutacje,(poza osobą zainteresowaną) gdyż, to ą sprawy Administracyjne.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#14 Dr.Joint ٿ

Dr.Joint ٿ

    frager

  • Frager
  • 22 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 11h 20m 31s

Napisano 28 październik 2017 - 20:51

Każdy robi błedy. Najważniejsze, że anioł ma poczucie tego co zrobił i żałuje za to. Myśle, że jego ambicje jako administratora serwera powinny być docenione. Jestem za przywróceniem praw


  • 0

#15 Tocade

Tocade

    Weteran

  • Weteran
  • 72 postów
  • Miasto:Katowice
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 16h 40m 53s

Napisano 28 październik 2017 - 21:01

Witam, mysle ,ze powinismy dac Aniolowi szanse by przywrocic mu admina. czesto gra na naszym serwerze i to w takich godzinach co nie ma innych adminow i serwer jest jakby to powiedziec bez opieki. Popelnil kilka bledow ale kto ich nie popelnia. jestem za tym by nam pomogl przy pilnowaniu porzadku na serwerze. 


  • 0

#16 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 28 październik 2017 - 21:38

Anioł,

 

Otrzymujesz drugą i ostatnią szansę, nie zepsuj jej, zaufaliśmy Tobie i liczymy na Ciebie!.

 

Powodzenia


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.