Skocz do zawartości


Zdjęcie

Anioł


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 TYVON

TYVON

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 2h 53m 2s

Napisano 24 lipiec 2017 - 22:37

► Twój nick:TYVON
► Nick gracza:Anioł/Cocaina
► Steam ID gracza STEAM_0:0:20766003
► Powód skargi:Bez podstawne bany, bany dawane bez zadnego powodu tylko aby utrudnic gre najpierw na 4 godziny a potem na 1 week,nie mam pojecia z jakiego powodu to robi ale nie chcialem pisac bo myslalem ze przestanie lecz gdy dostaje bany bo po prostu gram i mu to nie pasuje to tego nie akceptuje, jestem graczem od prawie samego poczatku bardzo duzo osob mnie zna i wie jak gram jest wiele demek gdzie mozna zobaczyc moja gre i nigdy nic nie mialem do ukrycia tym bardziej ze na serverze jest kamerka ktora kreci demka caly czas i mozna zobaczyc wszystkie rzeczy duzo gralem w ta gre i wiele osob wraz z adminami na czele wie jakim jestem graczem. dla tego nie chce dostawac bana z powodu ze komus moja gra albo osoba nie pasuje bo nikomu krzywdy nie robie a nawet jestem chetny pomagac
► Mapa:de_dust 2
► Data i godzina:07-24-17 22:47
► Tick/screen z gry:
► Rodzaj kary według Ciebie?:Szczerze nie chce kary a jedynie rozwagi i normalnosci w stosunku do mojej osoby 


  • 0

#2 ANIOŁ

ANIOŁ

    frager

  • Frager
  • 75 postów
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 1h 12m 29s

Napisano 25 lipiec 2017 - 18:43

Witam

 

Sprawa została przekazana do administracji.

 

Pozdrawiam


  • 0
Dołączona grafika



#3 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10753 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 56m 58s

Napisano 30 lipiec 2017 - 10:04

Tyvon,

 

omówię z Aniołem całą tą sytuację i przekaże swoje uwagi na przyszłość.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#4 TYVON

TYVON

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 2h 53m 2s

Napisano 14 sierpień 2017 - 22:23

Witam myslalem ze sprawa zostala omowiona z Aniolem ale na to wychodzi ze nie , nie wiem w jakim celu sa robione glosowania na serverze irackiej podczas gry np: czy zbanowac gracza TYVON ? i widzac tylko jednego admina czyli aniola to powiem szczerze to nie jest wporzadku bo nie wiem co mam o tym myslec, jest tylko uciazliwe i pokazujace calkowity brak szacunku z jego strony w panelu mozna odnalesc te glosowania ktore byly robione i naprawde Aniol mnie takie rzeczy nie smiesza i te cale sytuacje ktore robi pisanie prywatnych wiadomosci do mojej osoby ze takie i takie tam sprawy ja po prostu nic nie robie tobie i chce tego samego w zamian nie wiem o co Ci chodzi, ogladajac demka z gry bo bardzo czesto pobieram prawie zawsze slysze ze strony Aniola  rozne rzeczy ktore sa nie wporzadku, tak jak mowilem jestem osoba ktora nie przeszkadza i wystarczy sie zapytac adminow servera czy sa jakies problemy odnosnie mojej osoby , nie chcialem pisac ale to zaczyna mi przeszkadzac ze strony admina Aniola nie wiem o co chodzi moze o to ze ktos jest dobry ? nie wiem ale to nie jest napewno wporzadku z jego strony chcialbym aby zostaly podjete jakies srodki odnosnie tej osoby , jesli sa jakies watpliwosci bez problemu pomge 


  • 0

#5 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10753 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 56m 58s

Napisano 14 sierpień 2017 - 22:31

Tyvon,

 

Posiadasz dowody, że Anioł się tak zachowuje na serwerze? bo na chwilę obecną czekam na wyjaśnienia z jego strony i oczywiście zajmiemy się Twoim zgłoszeniem.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#6 TYVON

TYVON

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 2h 53m 2s

Napisano 14 sierpień 2017 - 22:33

Druss napewno mozna sprawdzic w konsoli adminowskiej np jakie byly robione glosowania ja teraz nie jestem wstanie Ci ich dac tak? ale na pewno bym nie zawracal glowy wam takimi rzeczami bez powodu na pewno to mozna sprawdzic a glosowanie bylo robione przez niego okolo 3 albo 4 razy i dotyczylo czy zbanowac gracza TYVON


  • 0

#7 TYVON

TYVON

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 2h 53m 2s

Napisano 14 sierpień 2017 - 22:55

Dodam tylko ze te glosowania mialy miejsce jakis czas temu  ciezko mi przyblizyc ile dni ale napewno jakos niedawno po tej sytuacji kiedy zbanowal mnie bez podstawy , a teraz dopiero pisze o tym bo nie chce sluchac na swoj temat takich rzeczy i nieudolnosci z jego strony a jestem PEWNY ze mozna to sprawdzic


  • 0

#8 ANIOŁ

ANIOŁ

    frager

  • Frager
  • 75 postów
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 1h 12m 29s

Napisano 15 sierpień 2017 - 20:26

Witam

tyvon zadne dowody ci sa nie potrzebne! Bo ja dobrze pamietam te glosowania ktore ci osobiscie zrobilem!

I prosze cie przestan sie nad soba uzalac jaki to ty biedny jestes! bo gorsze zeczy sie za twoimi plecami dzieja!Narcyz sie z ciebie jakis ostatno zrobil... wes

Jestes oceniony jako CLEAR! Ja osobiscie nic do ciebie nie mam. Dzialam tylko i wyloncze ze strony graczy z serwera ktorzy jak wiesz notorycznie cie obrazaja.Tutaj akurat chcialem ci pomoc wczoraj!

Daruj sobie takie uwagi na moj temat bo ja stoje w tym momencie po dwoch stronach! Jak ci nie pasuje mozesz grac na innym serwerze. A od admina ANIOŁA wara :D

 

Pozdrawiam


  • 0
Dołączona grafika



#9 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10753 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 56m 58s

Napisano 15 sierpień 2017 - 21:01

Panowie,

 

Proszę o spokój i poszanowanie reguł jakie panują na sieci, zacznijcie więcej grać a mniej gadać, bo tu akurat sprawa nie jest jednoznaczna, gdyż Anioł zrobił źle tymi głosowaniami co sobie omówiliśmy ale Ty co chwila próbujesz prowokować Anioła i wchodzić z nim w dyskusję, widać to na czacie, po co?.

 

Reasumując mam nadzieję, że nie będzie więcej spinania się i będzie tylko gra i dobra zabawa.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#10 ANIOŁ

ANIOŁ

    frager

  • Frager
  • 75 postów
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 1h 12m 29s

Napisano 15 sierpień 2017 - 21:20

TYVON VS ANIOŁ   :D   

Pozdrawiam


  • 0
Dołączona grafika



#11 TYVON

TYVON

    Użytkownik

  • Frager
  • 14 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 2h 53m 2s

Napisano 16 sierpień 2017 - 09:11

Nie ma sprawy Druss pozdarwiam


  • 0