Skocz do zawartości


Zdjęcie

RUDY SKURWIEL cz. 2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Leon Zawodowiec

Leon Zawodowiec

    Frager

  • Frager
  • 19 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 15h 3m 58s

Napisano 29 lipiec 2016 - 19:45

 

Bana masz za permanentne obrażanie i wyzywanie graczy, była to recydywa i znałeś konsekwencję swoich czynów, to że minęło ponad 2 lata nic nie zmienia.

Otrzymałeś pierwszego Perm Bana i warunkowo zostałeś odbanowany i nic cię wtedy to nie nauczyło, następnie dostałeś perm bana od Krochmalę którego już nie zdejmiemy.

Decyzja jest ostateczna.

 

Pozdrawiam,

 

Chciałem jeszcze dodać. że pierwszego bana dostałem niesłusznie od Pretoriana. Oto przypomnienie sytuacji: https://www.youtube....h?v=sux8GLjmYaw

"Recydywa" zapewne wynikła poprzez widoczność tego bana.
 

ps. Najlepiej szybko zamknąć temat i nie dać dojść do słowa? Widać nic się tu nie zmieniło, pewnie dlatego w godzinach wieczornych na serwerze jest po 7 osób.


  • 0

#2 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10753 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 56m 58s

Napisano 29 lipiec 2016 - 19:54

Otrzymałeś dwie szansę i żadnej nie wykorzystałeś możesz mieć pretensję tylko i wyłącznie do siebie.

 

Bany:

10-22-14 20:25 RUDY SKURWIEL Krochmale Pranie Na Gali         Permanent

09-29-14 20:38 bo jestem rudy?Admin  deleted              10 min (Expired)

03-17-13 19:34 RUDY SKURWIEL Admin deleted              Permanent (Unbanned)

 

 

Kolejny spam zakończy się blokadą na forum!.

 

Żegnam.


  • -1

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.