Skocz do zawartości


Zdjęcie

PROŚBA O ODBANOWANIE LEGENDY CSS :D

ban dobry gracz :D tak nie moze byc

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 wkb

wkb

    Świeżak

  • Frager
  • 1 postów
-2
Spamer
  • Czas na forum: 30m 14s

Napisano 25 luty 2016 - 20:55

Witajcie koledzy i kolezanki. Sprawa jest krótka i niektórym znana, pewien admin dał mi bana. Ten admin to Drus i wytrzymać nie mógł już. Sam nie pamietam, o co poszlo jednak znając mój charakter mogło być za ostro a że css moim zyciem jest, niech ktoś zdejmie bana i pokaże że ma gest. Tak poważnie to chciałbym zdjac bana gdyż wieczorem czesto gram a nie lubie grac sam. Dostałem go za obraze ale do tej rany przyłożę gaze. Podobno czas leczy rany tak wiec, może dziś zagramy ? 

 

Z poważaniem WKB 


  • -2

#2 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 25 luty 2016 - 22:25

wkb,

 

poniżej masz szablon do prośby o unban:

 

► Twój nick na serwerze:
► Nick Admina: (który dał bana)
► Powód bana:
► Twoje STEAM_ID:
► Opis sytuacji:
► Screen/demo(zawsze pomocne):

 

Masz 3 dni na napisanie prośby o unban, bana otrzymałeś 04/11/2014 roku.

 

Poniżej masz powód:

http://banicja.fragm...9015060&Submit=

 

Twój steam community:

76561197978295848

 

Prośba została odrzucona także nie licz na Amnestię na sieci.

 

Pozdrawiam ozięble


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.