Skocz do zawartości


Zdjęcie

zvotowany przez imbecyli


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 CDS

CDS

    Świeżak

  • Frager
  • 6 postów
-1
Spamer
  • Czas na forum: 5h 10m 37s

Napisano 14 styczeń 2016 - 00:11

► Twój nick: ; ), Wick3d
► Nick gracza:ZBIGNIEW WODECKI, rodzyn, exploration of space (ta trójka najbardziej nagabywała wszystkich do votowania) + Polishbanana( za to co zrobił w 17 rundzie: demko start:2016-01-13 23:12) + cała reszta pół mózgów, którzy nie widzieli jak wygląda cheatowanie.
► Powód skargi: zvotowanie przez graczy za domniemane cheaty
► Mapa:dd2
► Data i godzina:01-14-16 00:02
► Rodzaj kary według Ciebie?: ban na minimum 24h

 

PS. odbanujcie mnie.


  • 0

#2 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 14 styczeń 2016 - 07:26

CDS.
Twoja skarga zostanie rozpatrzona w ciągu 48h.Pozdrawiam ;)
  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png


#3 przemasmrx1977

przemasmrx1977

    VIP

  • Vip
  • 35 postów
  • Miasto:Bydgoszcz
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 12h 18m 42s

Napisano 14 styczeń 2016 - 08:51

;) uważam , że też nie jesteś bez winny bo oskarżałeś i wyzywałeś innych graczy np: mnie, mówiąc że ja wszystkich namawiam aby ciebie banować, co było nie prawdą, vota dałem ci jako 17 osoba i tylko dlatego że zaczełeś mnie wyzywać, a to twoje słowa z czata jakie pisałeś pod moim adresem: "przemas, pierdolony noobie", "jestes jebanym lamusem", "walnij sie w czache, zjebie", "wal się słabiaku", "ssij pale, nie mam szacunku dla takich jak ty", "pierdol sie frajerze" a po drugie w jaki sposób traktujesz innych graczy pokazujesz tu na forum pisząc że jesteśmy półmózgami, napisałem "że się odpaliłeś", "że o 20 godzinie miałeś marne staty", ale te słowa nie świadczą o tym że namawiam wszystkich do banowania twojej osoby. o ile dobrze pamietam statystyki po paru rundach 30:0 niejednemu dały do myslenia i podejrzewam że połowa graczy cie obserwowała. Nastepnym razem pisząc skarge uwzglednij to że się zdenerwowałeś i przez przypadek innych imbecyli i półmózgów tłumacz graczy wyzywałeś. 


  • 0

#4 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 14 styczeń 2016 - 09:06

Przedewszystkim bardzo prosimy o nie wyzywanie sie w tym poście jak Fragmaster napisał skarga zostanie rozpatrzona w ciagu 48 godzin


  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#5 przemasmrx1977

przemasmrx1977

    VIP

  • Vip
  • 35 postów
  • Miasto:Bydgoszcz
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 12h 18m 42s

Napisano 14 styczeń 2016 - 09:54

Iron ja nikogo nie wyzywam tylko cytowałem słowa oskarzyciela. pozdrawiam


  • 0

#6 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 14 styczeń 2016 - 09:55

Wszystko zostanie sprawdzone dziekujemy za opinie ;)


  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#7 CDS

CDS

    Świeżak

  • Frager
  • 6 postów
-1
Spamer
  • Czas na forum: 5h 10m 37s

Napisano 14 styczeń 2016 - 10:14

;) uważam , że też nie jesteś bez winny bo oskarżałeś i wyzywałeś innych graczy np: mnie, mówiąc że ja wszystkich namawiam aby ciebie banować, co było nie prawdą, vota dałem ci jako 17 osoba i tylko dlatego że zaczełeś mnie wyzywać, a to twoje słowa z czata jakie pisałeś pod moim adresem: "przemas, pierdolony noobie", "jestes jebanym lamusem", "walnij sie w czache, zjebie", "wal się słabiaku", "ssij pale, nie mam szacunku dla takich jak ty", "pierdol sie frajerze" a po drugie w jaki sposób traktujesz innych graczy pokazujesz tu na forum pisząc że jesteśmy półmózgami, napisałem "że się odpaliłeś", "że o 20 godzinie miałeś marne staty", ale te słowa nie świadczą o tym że namawiam wszystkich do banowania twojej osoby. o ile dobrze pamietam statystyki po paru rundach 30:0 niejednemu dały do myslenia i podejrzewam że połowa graczy cie obserwowała. Nastepnym razem pisząc skarge uwzglednij to że się zdenerwowałeś i przez przypadek innych imbecyli i półmózgów tłumacz graczy wyzywałeś. 

I nie żałuje ani jednego, napisanego wtedy słowa.Do pojedynczych banów jestem już przyzwyczajony, natomiast do czegoś takiego co wydarzyło się wczoraj-nie. Jeśli ktoś mąci na serwerze, czego skutkiem jest mój ban to uważam, że ten ktoś zasługuje na kare. Co do wyzywania: Odpowiadam atakiem na pomówienia :D Gdy zobaczyłem, że banów zrobiło się całkiem dużo (około 11) to nie mogłem siedzieć cicho, jak to zwykle robię. Z niektórymi graczami, którzy mnie votowali gram nawet 5 lat. Powiedz mi jak nazwać kogoś kto po tylu latach wspólnej gry banuje cię za oszukiwanie?


  • 0

#8 przemasmrx1977

przemasmrx1977

    VIP

  • Vip
  • 35 postów
  • Miasto:Bydgoszcz
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 12h 18m 42s

Napisano 14 styczeń 2016 - 11:42

z mojej strony nie padło pod twoim nickiem żadne wyzwisko, naskoczyłeś na mnie że to ja nawoływałem do banowania ciebie co było nie prawdą, i pisze po raz drugi że dałem ci bana jako 17 osoba a było nas na serwerze 18 osób i tylko dlatego że zaczęłeś mnie wyzywać. i nie piszę że jestem święty bo często pisze i mówie że mamy kogoś banować jak notorycznie łamie zasady kampiąc co runde po czasie na respie, bo to strasznie wkurza, jeżeli moje słowa że się odpaliłeś i że marne miałeś staty około godziny 20 tak bardzo cie uraziły że sprowokowało to ciebie do wyzywania mnie to bardzo cie przepraszam, ale wiesz dobrze że tak często gadamy, o ten się odpalił czy tamten.... ale i tak twoje zdenerwowanie nie usprawiedliwa cie do sypania wyzwiskami pod moim adresem. może nie bede sie wypowiadal jak kogos takiego nazwać, ale rozwiazanie jest bardzo proste, wychodzisz z serwera i składasz skarge na forum, jeżeli uważasz że to ja prowokowałem wszystkich do banowania twojej osoby i że to ja ciebie wyzywałem to niema problemu, zasługuje na kare od administracji. ale jeżeli było inaczej to czasami trzeba się ugryść w język i mimo nerwów napisać sorry za te wyzwiska. dużo fragów zycze i pozdrawiam


  • 0

#9 CDS

CDS

    Świeżak

  • Frager
  • 6 postów
-1
Spamer
  • Czas na forum: 5h 10m 37s

Napisano 14 styczeń 2016 - 13:00

z mojej strony nie padło pod twoim nickiem żadne wyzwisko, naskoczyłeś na mnie że to ja nawoływałem do banowania ciebie co było nie prawdą, i pisze po raz drugi że dałem ci bana jako 17 osoba a było nas na serwerze 18 osób i tylko dlatego że zaczęłeś mnie wyzywać. i nie piszę że jestem święty bo często pisze i mówie że mamy kogoś banować jak notorycznie łamie zasady kampiąc co runde po czasie na respie, bo to strasznie wkurza, jeżeli moje słowa że się odpaliłeś i że marne miałeś staty około godziny 20 tak bardzo cie uraziły że sprowokowało to ciebie do wyzywania mnie to bardzo cie przepraszam, ale wiesz dobrze że tak często gadamy, o ten się odpalił czy tamten.... ale i tak twoje zdenerwowanie nie usprawiedliwa cie do sypania wyzwiskami pod moim adresem. może nie bede sie wypowiadal jak kogos takiego nazwać, ale rozwiazanie jest bardzo proste, wychodzisz z serwera i składasz skarge na forum, jeżeli uważasz że to ja prowokowałem wszystkich do banowania twojej osoby i że to ja ciebie wyzywałem to niema problemu, zasługuje na kare od administracji. ale jeżeli było inaczej to czasami trzeba się ugryść w język i mimo nerwów napisać sorry za te wyzwiska. dużo fragów zycze i pozdrawiam

Oglądając demko faktycznie uważam, że przesadziłem z wyzwiskami pod Twoim adresem, za co Cię teraz przepraszam. Po prostu wszystkie wiadomości na czacie, wypowiedziane słowa przez mikrofon-skumulowały się i musiałem swoją uwagę (przez częściową omyłkę), głównie skierować w Ciebie. Wszystkie te wyzwiska powinienem napisać pod adresem rodzyna i exploration of space. Sory i Pozdrawiam również.


  • 0

#10 Flashu

Flashu

    frager

  • Frager
  • 130 postów
19
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8d 10h 29m 32s

Napisano 14 styczeń 2016 - 13:00

Co do banowania graczy to przyznam, że na serwerze jest z tym problem. Czasem są one na prawdę nadużywane. Ale co by nie mówić gracze mają do tego prawo, jeśli uważają, że dany gracz się odpalił. Wtedy zbanowany gracz piszę o tym na forum i sprawa jest wyjaśniana przez adminów, nic strasznego.

Nie widzę tutaj powodu by wyzywać innych, bo mnie banują. Według mnie powinieneś wykazać się większą kulturą a przede wszystkim dojrzałością.. Bo to nie podwórko gdzie jak ktoś Cię obrazi to Ty też musisz po nim pojechać. 

 

Była już moja skarga na temat tego gracza. Mam nadzieję, że teraz będzie nieco inaczej bo jest więcej dowodów.


  • 0
Pomogłem? -> ŁAPKA W GÓRĘ :P

Dołączona grafika

#11 przemasmrx1977

przemasmrx1977

    VIP

  • Vip
  • 35 postów
  • Miasto:Bydgoszcz
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 12h 18m 42s

Napisano 14 styczeń 2016 - 13:30

Ciesze sie że sobie wszystko wyjaśniliśmy. Mam nadzieje że dalej będziemy współpracować w rozwijaniu serwera i fragmastersów , bo wspólne wysiłki dają sukces. Pozdrawiam


  • 0

#12 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 14 styczeń 2016 - 16:31

Skarga uzasadniona
Powód: Namawianie graczy do bez pod stawnego banowania. 
Decyzja: exploration of space do staje bana na 3 dni oraz muta na 3 miesiące.CDS Ty masz ostrzeżenie,bo nic nie usprawiedliwia do wyzywania graczy.Od tego mamy forum.Rozumiem,że byłeś zdenerwowany sytuacją,która w danym momencie się działa,lecz nawet to cię nie usprawiedliwia do używania takich tekstów jakie miał miejsce.Pamiętaj,że jeśli jest taka sytuacja zawsze warto napisać skargę zanim się samemu zniży do poziomy tych,którzy nie wiedzą co to kultura.Gracz exploration po następej takie akcji otrzyma perm muta i braku możliwości od mutownia!!Dostał taką tylko dlatego,że wcześniej nie było z nim problemów.,lecz ostrzegam,że jeśli kiedykolwiek taka sytuacja się powtórzy zakończy karierę na sieci.Nie potrzeba nam na sieci takich graczy,którzy zamiast się cieszyć gdzie mają grać i szanować pracę tych,którzy poświęcaj czas i pieniądze dla Was,wolą wejść na serwer i robić syf,bo myśli że może wszystko!!Dla takich ludzi nie ma u nas miejsca!!
Dziękujemy za zgłoszenie.

  • 2

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png


#13 CDS

CDS

    Świeżak

  • Frager
  • 6 postów
-1
Spamer
  • Czas na forum: 5h 10m 37s

Napisano 14 styczeń 2016 - 16:59

 

Skarga uzasadniona
Powód: Namawianie graczy do bez pod stawnego banowania. 
Decyzja: exploration of space do staje bana na 3 dni oraz muta na 3 miesiące.CDS Ty masz ostrzeżenie,bo nic nie usprawiedliwia do wyzywania graczy.Od tego mamy forum.Rozumiem,że byłeś zdenerwowany sytuacją,która w danym momencie się działa,lecz nawet to cię nie usprawiedliwia do używania takich tekstów jakie miał miejsce.Pamiętaj,że jeśli jest taka sytuacja zawsze warto napisać skargę zanim się samemu zniży do poziomy tych,którzy nie wiedzą co to kultura.Gracz exploration po następej takie akcji otrzyma perm muta i braku możliwości od mutownia!!Dostał taką tylko dlatego,że wcześniej nie było z nim problemów.,lecz ostrzegam,że jeśli kiedykolwiek taka sytuacja się powtórzy zakończy karierę na sieci.Nie potrzeba nam na sieci takich graczy,którzy zamiast się cieszyć gdzie mają grać i szanować pracę tych,którzy poświęcaj czas i pieniądze dla Was,wolą wejść na serwer i robić syf,bo myśli że może wszystko!!Dla takich ludzi nie ma u nas miejsca!!
Dziękujemy za zgłoszenie.

 

 

Dzięki również.


  • 0

#14 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 14 styczeń 2016 - 17:09

Temat zamykam. 
 
Powód: Skarga rozpatrzona
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją skontaktuj się ze mną na PW lub zgłoś post.
 
Pozdrawiam,
H@Fragmastersi
 
 

  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png