Skocz do zawartości


Zdjęcie

The War Z


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Akrobatyczny

Akrobatyczny

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 686 postów
  • Miasto:Olsztyn
65
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 24d 2h 33m 32s

Napisano 05 styczeń 2013 - 00:00

Kto słyszał, widział?

Gra The War Z to MMO, mające łączyć w sobie trzy gatunki – Survival Horror, RPG oraz strzelankę. Twórcy, a więc studio Hammerpoint Interactive obiecują różne tryby zabawy, co zagwarantować ma, że The War Z nie będzie się szybko nudzić.

Akcja gry The War Z toczyć będzie się w post-apokaliptycznym świecie, pięć lat po wybuchu epidemii, wyniszczającej ludzką populację. Gracz zostaje rzucony w sam środek wojny pomiędzy hordami nieumarłych, a niewielkimi grupami ludzi, którym udało się przetrwać w tych trudnych czasach. Cel natomiast jest oczywisty – przetrwać za wszelką cenę.

Rozgrywka toczyć będzie się na mapach o powierzchni od 200 do 400 km2, na których znajdować będą się miasta, zasiedlone przez zombiaków oraz graczy z całego świata, którzy mogą być zarówno przyjaźnie, jak i wrogo nastawieni do nowych na ich terenie. Celem gracza jest wykazanie się sprytem i umiejętnościami, aby zdobyć żywność, broń oraz ekwipunek, pozwalające przetrwać wojnę.

Niewiele wiadomo jednak na temat samej mechaniki rozgrywki. Z pewnością jednak, o czym warto wspomnieć, pojawi się możliwość przełączania się pomiędzy widokiem pierwszo-, a trzecioosobowym. Więcej informacji odnośnie do tego ma się jednak już wkrótce pojawić.

Jestem posiadaczem tej gry. Gra się ciekawie i bardzo fajnie wygląda(jest sporo bugów). Jest to wersja dopiero ALPHA, a już się wgrałem mimo, że jest sporo bugów. Na dniach wychodzą nowe patche poprawiające błędy takie jak np. schodząc ze stromej góry, zabiera odrobinę HP.

(trailer gry)

Jest ok. 300 serwerów, na które można wchodzić i grać na każdym z nich.

Mała porada: Nie ma co liczyć na przyjaznych graczy. Każdy walczy o przetrwanie i ekwipunek. Jeżeli widzisz kogokolwiek STRZELAJ:)

PS: Jestem w posiadaniu 3 darmowych kluczy do gry pozwalających przegrać pełne 24H w tą gre. Jak ktoś chce sprawdzić gre niech pisze na pw:) MAM TYLKO 3 KODY.
  • 0

large.gif

 


#2 akaa

akaa

    Weteran

  • Weteran
  • 2087 postów
  • Miasto:Warszawa
89
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 87d 16h 17m 22s

Napisano 05 styczeń 2013 - 19:24

a po 24h ile każą placic? Bo taka lipa troche jak sie patrzy z boku..
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikahttp://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/gaytest.swf

Dołączona grafika

#3 Akrobatyczny

Akrobatyczny

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 686 postów
  • Miasto:Olsztyn
65
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 24d 2h 33m 32s

Napisano 05 styczeń 2013 - 20:11

Jak przegrasz 24H to się kończy klucz i już nie pograsz. Chodzi o to, żeby sobie sprawdzić jak wygląda gra:)
  • 0

large.gif

 


#4 eR ^

eR ^

    Frager

  • Frager
  • 32 postów
  • Miasto:Ostrów Wielkopolski
0
Silver I  Member Reputation
  • :

Napisano 05 styczeń 2013 - 20:22

no w miarę dobre, lecz jeszcze pomału do dawana jest paczka patchy na zwiększenie fps'ów , tutaj akaa masz link cennika https://account.thew...om/buy/buy.html . Plus link by gra śmigała na Steam ! >> https://account.thew...getsteamkey.php<<
  • 0

#5 akaa

akaa

    Weteran

  • Weteran
  • 2087 postów
  • Miasto:Warszawa
89
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 87d 16h 17m 22s

Napisano 05 styczeń 2013 - 20:48

Czyli place 50 dolarow i nie musze placic co miesiac ta?
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikahttp://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/gaytest.swf

Dołączona grafika

#6 kowalski

kowalski

    frager

  • Frager
  • 1372 postów
  • Miasto:Warszawa
27
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 12d 19h 31m 55s

Napisano 05 styczeń 2013 - 21:52

Testowałem tą gierke bez kitu jest kozacka tylko ma małe luki jak przepustowość gry tzn tekstury uciekają czasami chociaż żadko mimo to jest git
  • 0

#7 Akrobatyczny

Akrobatyczny

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 686 postów
  • Miasto:Olsztyn
65
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 24d 2h 33m 32s

Napisano 05 styczeń 2013 - 22:44

Ja kupiłem na allegro za ok. 58zł. I gram ile wlezie akaa.

@kowalski to jest dopiero alpha, a już kozacka :). Powoli wychodzą nowe patche
  • 0

large.gif

 


#8 akaa

akaa

    Weteran

  • Weteran
  • 2087 postów
  • Miasto:Warszawa
89
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 87d 16h 17m 22s

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:06

To sprobuje zamienic z kims za 4 x dota 2 :D

Ten kodzik na 24 godziny mozesz mi dac to sprawdze czy wogole gra bedzie plynnie smigac ;p
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikahttp://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/gaytest.swf

Dołączona grafika

#9 eR ^

eR ^

    Frager

  • Frager
  • 32 postów
  • Miasto:Ostrów Wielkopolski
0
Silver I  Member Reputation
  • :

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:04

Tak jak pisałem powyżej ciągle jest update , więc na ta chwile jest gra naprawdę warta tych pieniędzy !
  • 0

#10 Akrobatyczny

Akrobatyczny

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 686 postów
  • Miasto:Olsztyn
65
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 24d 2h 33m 32s

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:08

Masz tą gre w pełnej wersji?:)
  • 0

large.gif

 


#11 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10766 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 16h 26m 44s

Napisano 06 styczeń 2013 - 23:42

a Ja wolę starego dobrego CSS.

Nie będę płacił 50$ za coś co jest dopiero wersją testową, a jak wyjdzie wersja finalna to się zastanowię, ale nie sądzę, żebym się skusił, ale to moje subiektywne zdanie.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#12 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10766 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 16h 26m 44s

Napisano 06 styczeń 2013 - 23:45

Polecam Metro 2033 nawet ciekawa gra też post apokaliptyczna, książka też, bo gra powstała na podstawie książki, poza tym powstaje kolejna cześć tej gry i recenzję są bardzo obiecujące.
Fakt nie jest to multiplayer, ale warto w nią zagrać.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#13 Akrobatyczny

Akrobatyczny

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 686 postów
  • Miasto:Olsztyn
65
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 24d 2h 33m 32s

Napisano 07 styczeń 2013 - 00:04

Nie płacisz 50$ tylko 15$ na stronie głownej. Wychodzi to ok. 45zł.

Metro 2033 - świetny klimat, zwlaszcza jak dialogi ustawimy sobie na język rosyjski.
  • 0

large.gif

 


#14 eR ^

eR ^

    Frager

  • Frager
  • 32 postów
  • Miasto:Ostrów Wielkopolski
0
Silver I  Member Reputation
  • :

Napisano 07 styczeń 2013 - 01:07

Akrobatyczny ja nie mam , znajomy ma !

Co do metra swat i jazda , ogółem ładnie opracowane !
  • 0

#15 Akrobatyczny

Akrobatyczny

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 686 postów
  • Miasto:Olsztyn
65
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 24d 2h 33m 32s

Napisano 07 styczeń 2013 - 07:25

A nie chcesz klucza na 24h? :)
  • 0

large.gif

 


#16 eR ^

eR ^

    Frager

  • Frager
  • 32 postów
  • Miasto:Ostrów Wielkopolski
0
Silver I  Member Reputation
  • :

Napisano 07 styczeń 2013 - 11:15

mógł bym się skusić ale co mi po 24h co innego jakbym w to nie grał ale grałem, a skąd ty masz wogole te klucze ?
  • 0

#17 Akrobatyczny

Akrobatyczny

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 686 postów
  • Miasto:Olsztyn
65
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 24d 2h 33m 32s

Napisano 07 styczeń 2013 - 12:35

Jak kupiłem gre to dostałem w prezencie :)
  • 0

large.gif

 


#18 Malinkowy

Malinkowy

    Zbanowany

  • Zbanowany
  • 340 postów
  • Miasto:Warszawa
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 12h 25m 59s

Napisano 07 styczeń 2013 - 13:45

mi mógłbyś podesłać na priv klucz, byłbym wdzięczny :)
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#19 Akrobatyczny

Akrobatyczny

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 686 postów
  • Miasto:Olsztyn
65
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 24d 2h 33m 32s

Napisano 07 styczeń 2013 - 14:56

Jasne Malinkowy. Już wysyłam :)

Został mi jeszcze jeden klucz.
  • 0

large.gif

 


#20 Anulka :*

Anulka :*

    Świerzak

  • Frager
  • 25 postów
  • Miasto:Warszawa
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3m 43s

Napisano 07 styczeń 2013 - 15:24

moglabym prosic o taki klucz? :P
  • 0