Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Negatywne] No pathology mr . Ponowne podanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 No pathology Mr.

No pathology Mr.

    Użytkownik

  • Frager
  • 11 postów
-11
Spamer
  • Czas na forum: 7h 43m 58s

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:26

 Imię:Dominik
 Wiek:18
 Nick:no pathology Mr.
 Steam ID:STEAM_0:0:26445678

 Składka(Tak/Nie):tak dopiero od 1 moge wysylac sms  :)
 Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie):tak , posiadalem wlasne serwery wiec ogarniam tylko ze nie mam 10 postow bo forum jak narazie nie interesuje mnie tylko gra  :)
 Miejscowość:Warszawa
 Kontakt (gg):45568803
 Doświadczenie w administracji serwerem:Tak mialem serwery jak pisalem wyzej ogarniam serwer
 Dlaczego chcesz mieć admina?:Poniewaz malo jest admniow a denerwujace jest to ze ktos jest afk , obraza albo cheatuje
 Główny serwer na którym grasz?:f_icon.png

[PL] FM | IRACKA PIASKOWNICA | DD2 |

 O sobie:interesuje sie programami komputerowymi , grafika,pilka, Ddosami, kocham rap  <3 itp  :) 


  • -2

#2 Flashu

Flashu

    frager

  • Frager
  • 130 postów
19
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8d 10h 29m 32s

Napisano 25 sierpień 2015 - 17:05

Wcześniej Twoje podanie zostało odrzucone ponieważ nie dość że używasz wulgarnego języka na serwerze to na dodatek w podaniu obraziłeś HeadAdmina. To świadczy o Twojej postawie, jaki jesteś. Raczej w tak krótkim czasie ludzie się nie zmieniają. Jestem na ogromne NIE!


  • 2
Pomogłem? -> ŁAPKA W GÓRĘ :P

Dołączona grafika

#3 Pastor

Pastor

    frager

  • Frager
  • 194 postów
35
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 10d 6h 57m 22s

Napisano 25 sierpień 2015 - 19:30

Słabe podanko = pierwszy MiNUS 

Obraza H@?! Chyba żartujesz,że ktoś Ci tu będzie na tak. Forum Cie nie interesuje,ale podanie piszesz bo trzeba?

Oczywiście jestem na duże NiE nie potrzebujemy takich ludzi .


  • 2

#4 TheBlackJJoker

TheBlackJJoker

    frager

  • Frager
  • 340 postów
  • Miasto:Legnica
18
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 17h 55m 16s

Napisano 26 sierpień 2015 - 08:29

NIE


  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#5 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 26 sierpień 2015 - 08:56

No pathology Mr.
Piszesz biegiem kilku dni drugie podanie mimo iż nie spełniasz w dalszym ciągu jednego z wymogów.Jeżeli nie spełniasz choćby jednego z poniższych wymogów nie składaj podania.
Jeżeli jesteś z rekomendacji Admina nie obowiązuje Cię punkt pierwszy dotyczący wymogu minimum 10 postów na forum.
☑ Minimum 10 napisanych postów na forum(osoby bez rekomendacji)
Następną rzeczą jest,że nie potrafisz przyjąć krytycznego zdania na Twój temat.Co w przypadku admina na pewno nie jest zaletą.To,że mi odpisałeś na moje zdanie we wcześniejszym Twoim podaniu jest ok,ale z takimi tekstami,które napisałeś w kierunku mojej osoby przekonałeś mnie i zapewne resztę administracji,że nie nadajesz się na stanowisko Administratora,bo tylko potwierdziłeś to co napisałem we wcześniejszym Twoim podaniu.Nie mi oceniać Cię jako człowieka,ale na takie stanowisko jakim jest administrator naszej sieci na pewno będę i nie zawsze będzie to pozytywna wypowiedz,bo tylko tak można przekazać rekrutowi w czym musi się poprawić aby mieć szansę zostania Adminem na naszej sieci.Ja jestem przekonany na 100%,że Ty nie sprostałbyś zadaniu bycia Adminem.Nawet pisząc drugie podanie nie miałeś odwagi przeprosić nie mnie,ale całą naszą całą Administrację za teksty,które pisałeś i to za pewne pod wpływem alkoholu,bo myślę że inaczej takich tekstów byś nie napisał.Mam nadzieję,że zamyślisz się nad tym jak się zachowywać jak na forum tak na serwerze i może w przyszłości będziesz miał przyjemność sprawować rolę Admina na naszej sieci.Na tą chwilę nie jesteś gotowy aby pełnić funkcję Administratora na Naszej Sieci.Pozdrawiam.

  • 1

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png