Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Negatywne] Podanie - Beton


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 BetoN

BetoN

    Użytkownik

  • Vip
  • 21 postów
  • Miasto:Kabul
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 14h 41m 54s

Napisano 23 luty 2015 - 17:15

Imię: Patryk
Wiek: 25
Nick: BetoN
Steam ID:  STEAM_0:0:16398458
Składka(Tak/Nie): TAK
Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie): TAK
Miejscowość: Śląsk
Kontakt (gg): brak / tel na PW ewentualnie FB
Doświadczenie w administracji serwerem: 50% znajomości SM
Dlaczego chcesz mieć admina?: Brakuje na serwerze osoby która ogarnie dzieciaków,którzy nadużywają mikro czy też osób które afkują z paczką. Po dzisiejszym dniu zmotywowałem się napisać to podanie,bo kilka osób na serwerze mnie prosiło :P
Główny serwer na którym grasz?: FFA CS:S
O sobie: Nazywam się Andrzej mam 25 lat,hobbystycznie gram w sourca,interesuje się również sportem :) Tyle .


  • 1

#2 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10770 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 513d 10h 8m 43s

Napisano 23 luty 2015 - 17:37

Andrzej,

 

Nie znam Cię, ale łączy nas jedno widać, że oboje szanujemy Beton.

Jak wiemy oboje są różne fazy betonu i różne twardości, cykle, itd. wiemy o co chodzi, bo Beton choć Betonem pozostanie, to nieraz się przydaje i też wiemy oboje o co chodzi :).

Mimo tego szacunku do Betonu poczekam na wypowiedzi szanownego grona administracyjnego i FMTeamu?.

 

dane:

181735_101.png

banid:

http://banid.pl/kto?to=0:0:16398458

nasza sieć:

czysty.

 

Pozdrawiam,


  • 1

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#3 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 23 luty 2015 - 17:42

Witam
Jak dla mnie to trochę malo czasu spędzasz na serwerze 17 godzin to trochę za malo ale myślę ze to poprawisz...Mimo tego zaryzykowalbym dac Ci szanse...wiec masz moje male TAK
  • 2
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#4 lukizzz

lukizzz

    frager

  • Frager
  • 95 postów
  • Miasto:Płock
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 22h 25m 1s

Napisano 23 luty 2015 - 18:01

Na tak:

- ogarnia co sie dzieje na serwerze
- upomina ludzi nadużywających mikrofonu
- kultura jest
  • 1

92d2079e9e990007.png
242343_1002.png


#5 ॐKrochmalę Pranie Na Gali♀

ॐKrochmalę Pranie Na Gali♀

    Kobieta♀

  • Kobieta
  • 125 postów
  • Miasto:Wałbrzych
28
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 26d 12h 40m 56s

Napisano 23 luty 2015 - 18:33

Tak


  • 1
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika


„To Mężczyźni rządzą światem, a Mężczyznami rządzą Kobiety” Sherry Argov


"Naj­ważniej­sze spot­ka­nia od­by­wają się w Duszy, na długo przed tym, nim spot­kają się ciała" Paulo Coelho


"Kobieta intryguje Mężczyznę w takim stopniu, w jakim on czuje, że nie ma jej na sto procent w garści" Sherry Argov


"Ja­kim spo­sobem światło do­ciera do wnętrza do­mu? Przez ok­na ot­warte na oścież. A jak do­ciera się do Duszy? Przez wro­ta Miłości, o ile są otwarte" Paulo Coelho



"Dla Duszy nie ma narodzin ani śmierci. Raz będąc, nigdy nie przestaje istnieć. Jest nienarodzoną, wieczną, zawsze istniejącą, nigdy nie umierającą i pierwotną. Nie ginie, kiedy zabijane jest ciało"

Bhagavad-gita 2:20


"Tak jak człowiek zakłada nowe ubrania, zdejmując stare, podobnie Dusza przyjmuje nowe materialne ciała porzucając stare i zużyte"

Bhagavad-gita 2:22

#6 BocheN

BocheN

    frager

  • Frager
  • 76 postów
  • Miasto:Bydgoszcz
9
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3d 7h 4m 38s

Napisano 23 luty 2015 - 18:38

Myślę, że można dać szanse - przyda się Admin na FFA. TAK


  • 1
Dołączona grafika

#7 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 23 luty 2015 - 19:09

Krótko.Oczywiście,że TAK.
  • 1

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png


#8 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 23 luty 2015 - 19:51

Przypominam kto ma prawo wypowiadania sie na ten temat...


  • 1
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#9 Fast Gun

Fast Gun

    Progamer

  • Weteran
  • 705 postów
72
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 45d 13h 34m 47s

Napisano 23 luty 2015 - 22:44

20 h przegrane , trochę dla mnie to zdecydowanie za mało , ale nie mam z Tobą styczności więc mój głos pozostawiam neutralny. Ewentualnie jestem na TAK ale najpierw do FM Team.


  • 1
Dołączona grafika

#10 BetoN

BetoN

    Użytkownik

  • Vip
  • 21 postów
  • Miasto:Kabul
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 14h 41m 54s

Napisano 24 luty 2015 - 15:11

Nie chcę tutaj robić niepotrzebnego spamu,ale skoro 2 osoby się wypowiedziały na temat czasu na serwie to napisze,że to szybko nadrabiam :D

Codziennie przybywa przynajmniej 6h :P


  • 0

#11 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 25 luty 2015 - 20:07

Napisz mi proszę jedną rzecz masz na imię Andrzej?Czy może Patryk ?Co to za ban na Jamajskim dwulicowość?Starałeś się o Admina ma każdej znanej sieci w pl.Nie bardzo to wszystko ogarniam.

Edit: Jesteś z Katowic czy się mylę?


  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png


#12 BetoN

BetoN

    Użytkownik

  • Vip
  • 21 postów
  • Miasto:Kabul
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 14h 41m 54s

Napisano 25 luty 2015 - 20:15

Nom i się wydało :D . Dwulicowość? Jaka dwulicowość? Z jamajskiego poszedłem sam dając sobie perma bo tam jest burdel? Co za różnica czy Patryk czy Andrzej - po prostu BETON :P Fakt,chciałem zostać adminem u wujka - nieudanie . Byłem na jamajskim dość długo i stamtąd odszedłem,co za różnica kim jest admin,byle wywiązuje się z obowiązków ;)


  • 0

#13 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 25 luty 2015 - 20:25

Dla mnie jest to wielka różnica!Przynajmniej wiem,że nie można Ci ufać skoro nawet nie możesz napisać swojego prawdziwego imienia!!U nas też dasz sobie perma jak coś będzie źle,lub coś Ci nie będzie odpowiadać?Co z ostrovią co Ci tam nie pasowało?W naszym skromnym gronie Adminów jesteśmy uczciwi i nie kłamiemy jeden drugiego,a ty zrobiłeś to na wstępie,więc przekonaj mnie abym Ci uwierzył ;)


  • 1

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png


#14 BetoN

BetoN

    Użytkownik

  • Vip
  • 21 postów
  • Miasto:Kabul
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 14h 41m 54s

Napisano 25 luty 2015 - 20:33

Ostroovia to pomyłka co tu dużo pisać,poleciła mi serwer znajoma pograłem troche na botach bo nikt nie kwapił sie rozwijać serwera choć jest 25 adminów i poszedłem do was,bo tutaj przynajmniej nie grają boty a ludzie :P . Co tam miałem adminować na pustym serwerze? Czym Cie jeszcze mam przekonać? Nick zmieniłem po to,żeby sie jamajka odczepiła bo mi za dużo truli,puściłem to w niepamięć i do przodu :) .


  • 0

#15 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 25 luty 2015 - 20:52

Jestem dalej na TAK,lecz na próbę i mam nadzieję,że w przypadku gdybyś został Adminem to nas nie zawiedziesz.I proszę napisz jak naprawdę masz na imię;)
  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png


#16 BetoN

BetoN

    Użytkownik

  • Vip
  • 21 postów
  • Miasto:Kabul
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 14h 41m 54s

Napisano 25 luty 2015 - 20:53

Dzięki,edytowałem 1st post . I nie jestem z Katowic,okolice Wodzisławia śląskiego,miasteczko Pszów :D


  • 0

#17 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10770 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 513d 10h 8m 43s

Napisano 25 luty 2015 - 20:56

Co do 25 czy 30 adminów to nie ilość świadczy o serwerze a jakość, my zawsze stawialiśmy na to drugie :)

nadal czekam na dalsze wypowiedzi, co do tego, że gracz starał się być adminem na innych sieciach, hmm.

 

Chciałbym żebyś wyjaśnił konkretnie powody czemu tam jednak nie zyskałeś sympatii administracji i graczy skoro Ci się nie udało na tylu sieciach zostać adminem?

W czym konkretnie leżał problem i chciałbym poznać Twoją wersję?.


  • 1

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#18 ruhh_niGGa

ruhh_niGGa

    VIP

  • Vip
  • 192 postów
  • Miasto:Górny Śląsk
9
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 2h 35m 36s

Napisano 25 luty 2015 - 22:28

Okres próbny.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#19 lucky25

lucky25

    Progamer

  • Weteran
  • 3977 postów
  • Miasto:Szczecin
222
Master Guardian II  Member Reputation
  • Czas na forum: 191d 15h 42m 26s

Napisano 26 luty 2015 - 07:41

Wiesz co masz rację że nieważne czy Patryk czy Andrzej na Twoim miejscu napisał bym Zosia wtedy składek nie trzeba płacić :)
Człowieku jak ty masz 25 i ty nie widzisz różnicy tylko kłamiesz w podaniu co do imienia i zamieszkania to i może do składek kłamałeś. Napiszę tak: Nie widzę Cię jako OSOBĘ REPREZENTUJĄCĄ NASZĄ SIEĆ czy to Admin czy członek Fmteamu dla mnie pozostajesz po prostu BETONEM.
Ja jestem na NIE !!!
  • 1
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika






Hej, mam prawo być chamski w stosunku do ludzi, z którymi nie spałem.Jestem szlachetny. Dr Gregory House


Są tacy którzy czekając na swoje 5 minut, tracą całe życie.

#20 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 26 luty 2015 - 07:51

Spójrzmy.14 listopada pisałeś podanie na sieci wujka.Nie przyjęto Cię po czym złożyłeś podanie na Jamajskim.Nie znam dokładnej daty bo nie rejestruję się na innych forach.18 lutego dostałeś bana na Jamajskim,a już 19 lutego złożyłeś podanie na Ostrovi.23 lutego piszesz podanie u nas.Myślę,że na Jamajskim o tą dwulicowość chodziło,lecz to nie mój problem.Bardziej mnie ciekawi czy dalej masz Adma na Ostrovi?Jak by nie patrzeć to minął dopiero tydzień od twojego przyjęcia :blink:(4 do dnia podania na naszej sieci)Twoja odpowiedz,że nie było z kim grać nie bardzo mnie przekonuje,bo Admin jest właśnie od tego aby pomagać w rozkręcaniu serwerów,a nie przychodzenie na gotowe :( Tyle ode mnie ;)


  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png