Skocz do zawartości

Zdjęcie

sprzątanie i czyszczenie systemu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 czerwoniak

czerwoniak

Warn do 12 Kwietnia

• Frager
  • 30 postów
  • Miasto:kwidzyn
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 11h 12m 17s

Napisano 19 październik 2013 - 10:12

witam.moja rada nigdy nierób pożądku sytemu jak czyszczenie rejestru defragmętacja itp 2ma ruznymi programami na robisz taki bałagan że nie otpalisz systemu
a nie daj boże pomylisz się i programem dla systemu xp będziez robił pożądek system vista no to bąć pewny że sytem nie odpali
pożatki rejestru systemu trzeba uważać.
  • 0

#2 Rocky Marciano

Rocky Marciano

Działanie na szkodę serwera

• Zbanowany
  • 114 postów
  • Miasto:WIELKIE KSIĘSTWO WARSZAWSKIE
5
  • Czas na forum: 9d 22h 8m 32s

Napisano 19 październik 2013 - 10:36

Polska język, trudna język. Kali jeść, kali spać.
  • 0
Dołączona grafika

#3 شٸڟڠص Яªª

شٸڟڠص Яªª

Weteran

• Weteran
  • 397 postów
  • Miasto:Bydgoszcz
17
  • Czas na forum: 7d 15m 14s

Napisano 19 październik 2013 - 13:34

Polska język, trudna język. Kali jeść, kali spać.

Nie czepiaj się proszę.

witam.moja rada nigdy nierób pożądku sytemu jak czyszczenie rejestru defragmętacja itp 2ma ruznymi programami na robisz taki bałagan że nie otpalisz systemu
a nie daj boże pomylisz się i programem dla systemu xp będziez robił pożądek system vista no to bąć pewny że sytem nie odpali
pożatki rejestru systemu trzeba uważać.

Czerwoniak,mylisz się bo ja sobie rejestr czyszczę systematycznie i żaden program mi nie jest potrzebny,wystarczy troszeczkę znać się i wiedzieć co się usuwa. A defragmentacja dysków to nie robi nic złego,i nie powoduje żadnego obciążenia kompa czy coś,tylko tyle co "zalepia luki w dysku po usuniętych programach,grach itp... co przyspiesza prace dysku.
  • 0

شٸڟڠص Яªª A.C.A.B™شٸڟڠص Яªª A.C.A.B™ Dołączona grafikaشٸڟڠص Яªª A.C.A.B™شٸڟڠص Яªª A.C.A.B™

Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4 revan

revan

frager

• Frager
  • 31 postów
3
  • Czas na forum: 3d 23h 11m 53s

Napisano 19 październik 2013 - 15:35

Nie czepiaj się proszę.

Taaaa, mnie aż oczy bolą od patrzenia na te błędy. Z szacunku do forumowiczów powinien zainstalować jakiś autokorektor...
  • 0
Dołączona grafika

#5 fm!

fm!

Założyciel

• Właściciel
  • 2267 postów
  • Miasto:Kabul
353
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 67d 16h 6m 10s

Napisano 19 październik 2013 - 17:04

Panowie nie drążmy tematu. Kolega najprawdopodobniej jest dyslektykiem. Oczywiście że takie błędy walą po oczach, dlatego proszę Cię Czerwoniak abyś najpierw pisał np. w Wordzie(tam jeżeli jest jakiś błąd to ci podkreśli) a potem poprawione zamieszczał na forum. Proszę o wypowiadanie się w temacie, bez offtopu.
  • 0
"Praw­da jest dziw­niej­sza od fik­cji, a to dla­tego, że fik­cja mu­si być prawdopodobna." - Mark Twain

#6 Bercik

Bercik

frager

• Frager
  • 19 postów
  • Miasto:Turza Śląska
1
  • Czas na forum: 1d 10h 28m 45s

Napisano 21 październik 2013 - 16:32

Nie przesadzaj czerwoniak z tym, ja też na bieżąco czyszczę rejestr Odkurzaczem, Easy Cleaner`em i HiJackThis i jedynie się poprawia nigdy w drugą stronę.

btw
reaven jak zjesteś taki poliglota to prosiłbym żebyś nie używał zwrotów typu : Taaa i autokorektor. Też oczy bolą o chałupniczego słowotwórstwa...
  • 0