Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polecane klawiatury

nowa klawa? zajrzyj

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ┌∩┐_(◣_◢)_┌∩┐

┌∩┐_(◣_◢)_┌∩┐

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 1136 postów
  • Miasto:Łowicz
47
Silver III  Member Reputation
  • Czas na forum: 32d 12h 37m 3s

Napisano 09 luty 2013 - 11:18

Są to najlepsze klawiatury według mnie i nie tylko :

Logitech G710+
świetna klawiatura mechaniczna Logitecha, moim zdaniem warta swoich pieniędzy ze względu na o-ringi pod klawiszami, podświetlenie, cherry mx brown pod klawiszami i sama marka Logitecha która zapewnia świetny serwis i wsparcie techniczne (moim zdaniem najlepsze ze wszystkich producentów peryferii). Jej cena jest dosyć wygórowana, ale gdybyśmy chcieli sprowadzać podświetlany model klawiatury mechanicznej to cena klawiatury+przesyłka wyszłaby nas podobnie.

Microsoft SideWinder X4 klawiatura która praktycznie nokautuje swoich konkurentów (Razery i inne wynalazki) niska cena, wysoka jakość wykonania, dobre podświetlenie, niski skok klawisza, trochę głośna. Jest to moim zdaniem najlepszy model podświetlany (oprócz wspomnianego wyżej Logitecha) jaki jest dostępny na rynku. Dodatkowo antyghosting czyli nie blokowanie się klawiatury przy wielu wciśniętych klawiszach jednocześnie.

Logitech G105 bardzo dobry konkurent SideWindera X4. Niestety występuje już tylko na allegro i z nadrukiem Modern Warfare 3 (a jak wiadomo gra ta nie była specjalnie udana). Jej największym atutem (jak każdego Logitecha jest świetne wsparcie techniczne) nadruk który się nie zmazuje i dosyć dobra cena. Jest świetną alternatywą dla SW X4.

Logitech K300 klawiatura która jest niestety wycofywana z rynku, zostają tylko resztki magazynowe. świetnie wykonana (jak na Logitecha przystało) ma dosyć charakterystyczny układ klawiszy który na pewno nie każdemu może pasować, warta swojej ceny.

CoolerMaster Quick Fire Rapid na przełącznikach cherry red jest to najlepsza i najbardziej opłacalna klawiatura dostępna w Polsce. Polecam ją każdemu ze względu na trwałość i wygodę. Warto zapłacić za nią te 340zł.

Razer BlackWidow cherry blue idealnie nadaje się do pisania. Design Razera nie każdemu może odpowiadać w cenie około 300zł to bardzo dobra propozycja.

Steelseries 6Gv2 cherry black przełączniki black potrzebują większej siły do aktywowania ale bardzo dobrze sprawdzają się w grach. Największym mankamentem tej klawiatury są ścierające się nadruki na keycapsach.

Zalman K500 najtańsza klawiatura mechaniczna, nie ma przełączników cherry ale zamiast nich są inne bardzo podobne do cherry. Bardzo dobra klawiatura, jak najbardziej godna uwagi. Dobrze wykonana. Bardzo dobra alternatywa dla droższych klawiatur na cherry.
  • 0
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.







#2 Nec

Nec

    Zbanowany

  • Zbanowany
  • 11 postów
28
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 21h 4m 41s

Napisano 09 luty 2013 - 13:05

Ja zbieram na tą klawe Roccat Isku
Dołączona grafika
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3 ┌∩┐_(◣_◢)_┌∩┐

┌∩┐_(◣_◢)_┌∩┐

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 1136 postów
  • Miasto:Łowicz
47
Silver III  Member Reputation
  • Czas na forum: 32d 12h 37m 3s

Napisano 09 luty 2013 - 13:56

w tej duzo płacisz za firmę i zbędne bajery moim zdaniem, lecz z wyglądu jest very good :D
  • 0
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.







#4 Bakman ☮

Bakman ☮

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 900 postów
  • Miasto:Lublin
73
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 25d 7h 56m 6s

Napisano 09 luty 2013 - 14:22

Dzieki playboy, do skompletowania zestawu została mi tylko dobra klawiatura, na pewno tu spojrzę na ten temat przed zakupem. Natomiast myszkę już mam (mx518) i jak będę miał trochę kwitu to kupię drugą taką samą na zapas ;p jest "szyta" pode mnie
  • 0

#5 Akrobatyczny

Akrobatyczny

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 686 postów
  • Miasto:Olsztyn
65
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 24d 2h 33m 32s

Napisano 09 luty 2013 - 16:26

Necker, ile stoi taka klawiatura?
  • 0

large.gif

 


#6 Nec

Nec

    Zbanowany

  • Zbanowany
  • 11 postów
28
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 21h 4m 41s

Napisano 09 luty 2013 - 19:22

koło 400zł :)
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#7 Akrobatyczny

Akrobatyczny

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 686 postów
  • Miasto:Olsztyn
65
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 24d 2h 33m 32s

Napisano 09 luty 2013 - 23:51

Z wyglądu elegancka :) ciekawe jak się sprawdza w grach
  • 0

large.gif

 


#8 Nec

Nec

    Zbanowany

  • Zbanowany
  • 11 postów
28
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 21h 4m 41s

Napisano 10 luty 2013 - 10:48

Podobna bardzo dobrze. Mam kolege który na niej gra :) Podobno bardzo wygodna jest.
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9 Akrobatyczny

Akrobatyczny

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 686 postów
  • Miasto:Olsztyn
65
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 24d 2h 33m 32s

Napisano 10 luty 2013 - 10:53

Moja już jest na lekkim wyczerpaniu, więc może coś pomyśle nad nią :)
  • 0

large.gif

 


#10 Nec

Nec

    Zbanowany

  • Zbanowany
  • 11 postów
28
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 21h 4m 41s

Napisano 10 luty 2013 - 10:55

ja tez mam klawe która mnie powoli zaczyna denerwować. Dokładnie spacja mi się czasami zacina :/. Czekam na jakąś promocje tej klawy i wtedy może ją zakupie :D
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika