Skocz do zawartości


Zdjęcie

lamik


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 obrus

obrus

    ProGamer

  • Frager
  • 34 postów
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 20h 56m 54s

Napisano 05 styczeń 2019 - 19:22

Twój nick na serwerze:
► Nick Admina: Tocade
► Powód bana: wh
► Twoje STEAM_ID: STEAM_0:0:15460488
► Opis sytuacji: Grałem scoutem i między innymi waliłem przez środkowe drzwi na początku rundy. Straciłem na strzelanki tysiące godzin w życiu i potrafię co nieco. Sprawdzaliście mnie wcześniej. Nawet druss mówił, że jestem czysty.

Nie będę się rozwodził nad niezależnością niektórych decyzji na serwerze. Powiem tylko, że lepiej stanowczo uciszyć gracza niż ulegać jego narzekaniom i karać niewinne osoby. Podczas tamtej rozgrywki oliwy do ognia dodał Słoniu, który perfidnie sugerował bana. Słyszałem na demku.
► Screen/demo(zawsze pomocne): Niestety usunąłem demko wraz z reinstalacją systemu. Mam tylko nadzieję, że nagrania z nadania bana jakoś archiwizujecie.

Link do Listy Banów


  • 0
Be water, my friend.

#2 Tocade

Tocade

    Weteran

  • Weteran
  • 72 postów
  • Miasto:Katowice
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 16h 40m 53s

Napisano 06 styczeń 2019 - 18:28

W związku iż nie ma możliwości obejrzenia demka dajmy graczowi warunkowo szanse. ps. NIGDY nie sugeruje sie tym co inni mowia jesli tego nie sprawdze sam. Jak dobrze kojarze to gracz albo ma WH albo nie ma smouków .


  • 0

#3 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10762 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 6h 59m 17s

Napisano 06 styczeń 2019 - 18:58

Dyb czy lamik, nie wiem, ale masz warunkowego unban, do ponownej weryfikacji twojej gry.

Mamy nadzieję, że wykorzystasz szansę?.

 

Masz 3 dni na napisanie prośby o unban, następnym razem, jeżeli tego nie zrobisz to 4 dnia perm będzie ostateczny.

 

pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#4 obrus

obrus

    ProGamer

  • Frager
  • 34 postów
2
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 20h 56m 54s

Napisano 07 styczeń 2019 - 17:40

Przepraszam za taką zwłokę. W momencie bana nie pamiętałem hasła na forum, a skrypt captcha potrzebny do wysłania maila resetującego hasło był wtedy nieaktualny i dlatego tak odwlekłem sprawę.


  • 0
Be water, my friend.