Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy te bany są słuszne?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 rage

rage

    Świeżak

  • Frager
  • 7 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3h 29m 24s

Napisano 02 grudzień 2017 - 19:46

► Twój nick: Rage
► Nick gracza: głównie Tocade 
► Steam ID gracza(możesz uzyskać wpisując w console sm_users ewentualnie status): STEAM_0:0:12529320

► Powód skargi: Nie jest to skarga, bardziej sprostowanie sytuacji, bo albo ja albo admini nie znają regulaminu. Ja go przeczytałem i nie widzę tam nic na temat tego, że za AFK dostaje się bana i to nawet na tydzień. Kilka razy zbanował mnie Tocade i raz OottaT-El Sol. Fakt, że nie jestem bez winy bo zdarza się afkować i to nie tylko mi, z różnych przyczyn czy to z powodu internetu lub innych. Nie chce żadnych podsumowań ze strony Tocade ile to razy dziennie jestem AFK chociaż na swoją obronę pewnie będzie robił jakieś wyliczenia, a mi wcale o to nie chodzi więc prosiłbym o zdanie głównego admina. Po prostu chcę wiedzieć czy taka sytuacja faktycznie karana jest banem czy po prostu łatwe i szybkie pozbycie się problemu czyli po prostu wje**ć bana.
► Mapa:de_dust 2
► Data i godzina:
► Tick/screen z gry:
► Rodzaj kary według Ciebie?: Nie chcę żadnej kary a wytłumaczenie sytuacji czy za afkowanie jest faktycznie ban czy jednak nie, bo jeżeli nie i wynika to z lenistwa adminów bo im się nie chce pilnować porządku na serwerze i np. wywalić kogoś na specta no to chyba jednak na admina się nie nadają.


  • 0

#2 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 02 grudzień 2017 - 20:13

rage,

 

Administracja posiada także regulamin Admina, gdzie ma konkretnie opisane zasady jakie panują na sieci.

 

2. Jeżeli gracz jest AFK:
- daj ostrzeżenie słowne
- przenieś na Specta

- usuń z serwera

- ban czasowy na 24 godziny

 

Jeżeli taka sytuacja miała miejsce, będziemy wyjaśniać, gdyż niedopuszczalne jest dawanie bana dłuższego niż 24H za afk. natomiast Ty otrzymałeś bana na 24H, więc nie wiem o co chodzi?

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#3 rage

rage

    Świeżak

  • Frager
  • 7 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3h 29m 24s

Napisano 02 grudzień 2017 - 20:18

Dzięki za szybką odpowiedź. Niedopuszczalne? A jednak. I to sporo dłuższego bo 24h a 7 dni to baardzo duża różnica, a niestety zdarzyło się, że dostałem dwa bany na tydzień.  Pozdrawiam 


  • 0

#4 OottaT

OottaT

    Weteran

  • Weteran
  • 198 postów
17
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 47m 39s

Napisano 02 grudzień 2017 - 20:18

Rage napiszę Ci krótko na 30 rund Ty jesteś afk czasami co drugą rundę. Bana dostałeś na 24 h zgodnie z regulaminem. Jak wchodzisz to graj bo jak serwer jest full to dla takich jak Ty nie ma miejsca

 

p.s Jak miałeś problem z jakimś banem na 7 dni to trzeba było pisać wtedy.


  • 0

#5 rage

rage

    Świeżak

  • Frager
  • 7 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3h 29m 24s

Napisano 02 grudzień 2017 - 20:24

Wspomniałem o tych wyliczeniach i wiele się nie myliłem. Szkoda, że są trochę przesadzone, ale nie będę nawet tego komentował bo rozwiązania sytuacji brak tylko szukanie czegoś na swoją obronę i z tego co sama mówisz NADUŻYWANIE regulaminu. Skoro wspominasz o tym, że teraz wszystko  ładnie i pięknie się zgadza z regulaminem to wspomnij też o tym, że jednak ten regulamin został złamany skoro dostałem DWA bany na tydzień. 


  • 0

#6 OottaT

OottaT

    Weteran

  • Weteran
  • 198 postów
17
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 47m 39s

Napisano 02 grudzień 2017 - 20:27

Ostrzeżenia słowne ( DZIESIĄTKI ICH BYŁO) nie pomogły, kicki nie pomogły ( DZIESIĄTKI ICH BYŁO ), ban 30 min nie pomógł, ban na dzień nie pomógł, ban na tydzień ( chociaż nie wiem czy to było za afk ) nie pomógł więc co mamy zrobić? skoro blokujesz miejsce


  • 0

#7 rage

rage

    Świeżak

  • Frager
  • 7 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3h 29m 24s

Napisano 02 grudzień 2017 - 20:33

Taka rola admina. Chyba wiedzieliście na co się decydujecie? A skoro spełniacie role admina to powinniście wiedzieć, że KAŻDY powinien się trzymać regulaminu tym bardziej admin a więc na banie 24 godzinnym powinno się skończyć. Co zrobić ? Złamcie ponownie regulamin i dajcie bana na miesiąc skoro i tak macie go gdzieś. Nie cheatuje. Nie wyzywam. Nie obrażam. Nie przeklinam. Jestem stałym graczem i takie surowe traktowanie mnie banami jeszcze w nieregulaminowy sposób chyba nie powinno mieć miejsca. 


  • 0

#8 OottaT

OottaT

    Weteran

  • Weteran
  • 198 postów
17
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 47m 39s

Napisano 02 grudzień 2017 - 20:39

to jest tak zwana recydywa i w takim przypadku postępuje się inaczej

 

P.S Wróć jutro i graj normalnie a nie jako afk


  • 0

#9 rage

rage

    Świeżak

  • Frager
  • 7 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3h 29m 24s

Napisano 02 grudzień 2017 - 20:47

Skoro te wszystkie czynności, które tak wymieniłaś i PODKREŚLIŁAŚ sprawiają ci problem (a są to normalne i podstawowe czynności admina) to rola admina chyba cie przerasta, tym bardziej że łamany jest regulamin, a przez admina chyba to jest niedopuszczalne jak stwierdził sam druss. Było już na Was kilka skarg i jak widać nie bez powodu. Recydywa? Czyli kolejne łamanie regulaminu, bo gdyby każdy gracz kierował się recydywą to byłby kompletny chaos, poza tym na pewno dostałby bana. A wy, admini? Po raz kolejny regulamin Was nie obowiązuje. 


  • 0

#10 OottaT

OottaT

    Weteran

  • Weteran
  • 198 postów
17
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 47m 39s

Napisano 02 grudzień 2017 - 20:57

Rage wyluzuj to tylko gra chyba za bardzo to przeżywasz. Pozatym czemu piszesz na mnie skargę bo nie kumam. Odemnie był ban kiedyś tam na 30min więc?


  • 0

#11 rage

rage

    Świeżak

  • Frager
  • 7 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3h 29m 24s

Napisano 02 grudzień 2017 - 21:15

Nie życzę sobie takich stwierdzeń. Mam problem to go poruszyłem nie "przeżywając" tego wielce tak jak ty to widzisz, jest to dla mnie normalna dyskusja a że niewiele masz argumentów na obronę tego co się stało czyli złamania regulaminu to wjeżdżasz na mnie, że mam wyluzować i olać sprawę bo tak jest wygodniej dla WAS, jak ktoś złamie regulamin dostaje bana i wtedy nie ma olewania sprawy, dlaczego więc teraz ją olać? Nie kumasz? Nie jestem adminem więc nie mam dostępu do waszego regulaminu, to chyba zrozumiałe. Nie wiem co jest w nim zawarte i czy się daje bany za afk czy nie więc zostałaś również wymieniona a głównym tematem jest Tocade, a że ty się wypowiadasz to rozmowa wygląda jak wygląda. Właśnie głównie z tego względu chciałem poznać zdanie GŁÓWNEGO admina a nie winnego, który będzie próbował jakoś wybrnąć z sytuacji, a gdy zabraknie mu argumentów to "wjedzie" na twoje życie prywatne,twierdząc że przeżywam CS'a, mimo że to jest mój pierwszy temat i tego typu problem. 


  • 0

#12 OottaT

OottaT

    Weteran

  • Weteran
  • 198 postów
17
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 47m 39s

Napisano 02 grudzień 2017 - 21:18

WIĘC?


  • 0

#13 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 02 grudzień 2017 - 21:20

rage,

 

Tocade nadał Tobie bana na 7 dni dwukrotnie, czym złamał regulamin, jak pisałem jest to niedopuszczalne, natomiast, sprawa została omówiona i myślę, że nie będzie więcej takich banów.

Oczywiście Administracja to też Ludzie, każdy ma prawo być podirytowany tym jak się zachowujesz, bo notoryczne afk, jest uciążliwe i przeszkadza innym graczom, gdyż przy pełnym serwerze odbierasz im szansę na grę.

 

Skoro podjąłeś decyzję, żeby napisać skargę, to możesz też podjąć decyzje, że jak jesteś afk, to wychodzisz z serwera, bo wtedy jesteś fer w stosunku do innych graczy i administracji, przemyśl to ...

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#14 rage

rage

    Świeżak

  • Frager
  • 7 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3h 29m 24s

Napisano 02 grudzień 2017 - 21:34

Dokładnie, dwukrotnie złamał regulamin, i? I NIC. Skoro gracz złamie regulamin jest ukarany w jakiś sposób. Skoro admin złamie regulamin to.... Odpowiedz sobie sam co jest dalej, a co być powinno. No dokładnie tak, a Tocade powinien podjąć decyzję przede wszystkim zgodną z regulaminem.. I tak się toczy koło, które każdy widzi z innej strony i niestety nie zawsze punkt widzenia jest sprawiedliwy dla obu stron. Każdy powinien być fer. Nie tylko ja dla administracji, ale oni dla mnie też bo w tym momencie to admin złamał regulamin a nie ja, a skończyło się na tym że to ja jestem winny.Problem był opisany i trochę inny.a w dalszym ciągu tematem jestem tylko ja. Rozumiem, że grono adminów się wspiera jednak sprawiedliwość powinna być, bez wyjątku czy to admin czy normalny gracz. I w tym momencie nie tylko ja powinienem coś przemyśleć. Tak czy inaczej dziękuję za rozpatrzenie sprawy. 


  • 0

#15 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 02 grudzień 2017 - 22:39

sprawa została rozwiązana


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.