Skocz do zawartości


Zdjęcie

Primo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 .Pr1m0™ ^

.Pr1m0™ ^

    frager

  • Frager
  • 124 postów
  • Miasto:Poznań!
3
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 13d 19h 8m 59s

Napisano 09 wrzesień 2017 - 22:10

► Twój nick: Primo
► Nick gracza: Słodziak piesio
► Steam ID gracza(możesz uzyskać wpisując w console sm_users ewentualnie status): STEAM_1:0:229905277
► Powód skargi: AIM HW
► Mapa: DD2
► Data i godzina: 09.09.2017 23:05
► Tick/screen z gry:
► Rodzaj kary według Ciebie?: Perm


  • 0

Obecny nick na steam: .Pr1m0™

 

 

 


#2 Qer

Qer

    Progamer

  • Frager
  • 43 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 18h 12m 58s

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:38

tez go ostatnio ogladalem gosciu gra dokladnie jak by na wh i bh 


  • 0

#3 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10753 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 56m 58s

Napisano 11 wrzesień 2017 - 17:47

Witam,

 

WH i BH potwierdzone, perm ban ustawiony.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.