Skocz do zawartości


Zdjęcie

SSy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mr. ManiaNa

Mr. ManiaNa

    widzi Hax-y we wszystkich graczach

  • Zbanowany
  • 11 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8h 4m 7s

Napisano 20 listopad 2015 - 11:51

Witam.
Nie jestem do końca pewien czy w dobrym dziale to pisze ale ok.. do rzeczy
Chciałem podsunąć pomysł wdrążenia SS-ów Na serwerze CS:S Iracka Piaskownica..
Ogólnie wygląda to tak, że na serwerze jest wiecej cheaterów niż uczćiwych graczy a administracja zbytnio nic z tym nie robi... 
Inni piszą rób Demko... OMG to nie przejdzie w tych czasach bo zawsze znajdzie sie jakaś wymówka... Jak uświadamiam kogoś żeby wyłączył cheaty to oczywiście idą w moją strone wulgarne słowa dlatego myśle, że skoro nikt nie ma cheatów na serwerze to dla nikogo nie bedzie problemu wdrążenia tego w życie serwera a to tylko poprawi gre "zabawe" zwykłym graczą takim jak Ja 


  • 0

#2 Mr. ManiaNa

Mr. ManiaNa

    widzi Hax-y we wszystkich graczach

  • Zbanowany
  • 11 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8h 4m 7s

Napisano 20 listopad 2015 - 12:00

I chciałem dodać, że nie chodzi tutaj o jakiś przypadkowych graczy tylko o starych czesto odwiedzających wasz serwer. Nie bede tutaj wymawiał nickami ale Bardzo dużo osób wie o kim mowa ale Administracja i tak nic z tym nie robi... System VAC nie jest w  stanie wykryć Wh na kontach dlatego, żeby lepiej sie grało wydaje mi sie że wy powinniście coś z tym zrobić


  • 0

#3 fm!

fm!

    Założyciel

  • Właściciel
  • 2267 postów
  • Miasto:Kabul
352
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 68d 12h 52m 25s

Napisano 20 listopad 2015 - 19:21

Zapewne mówisz o wtyczce znanej z Counter Strike 1.6, która robiła tzw. "ss-y" graczom.

Silnik na którym jest CS:S nie pozwala na tego typu działania, gdyż jak pamiętam Valve zablokowało w nim możliwość ingerencji w pliki/komputer użytkownika.

Poza tym na wszystkich naszych serwerach włączone jest SourceTV/GOTV i demka są nagrywane 24h/7.


  • 0
"Praw­da jest dziw­niej­sza od fik­cji, a to dla­tego, że fik­cja mu­si być prawdopodobna." - Mark Twain

#4 Mr. ManiaNa

Mr. ManiaNa

    widzi Hax-y we wszystkich graczach

  • Zbanowany
  • 11 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8h 4m 7s

Napisano 20 listopad 2015 - 19:27

No to wyjaśnij mi dlaczego nie korzystacie z tej funkcji jak na tym serwerze jest cheater na cheaterze 


  • 0

#5 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10765 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 16h 26m 15s

Napisano 20 listopad 2015 - 20:05

Witam,

 

Wyjaśnienie jest proste, wystarczy napisać skarge na gracza w tym dziale: http://fragmastersi....css-dd2-skargi/skoro uważasz Ty i inni gracze, że dany gracz używa Hax-ów?.

My jako administracja pilnujemy porządku i wszystkich, kórzy używają Hax-ów wyłapujemy od 2009 roku non stop, ale dziennie pojawia się na ich miejsce kilku nowych i to jest nieustanna walka.

Twoje stwierdzenie jest delikatnie mówiąc niefortunne jak piszesz, że sieć nic nie robi, bo to nie jest prawda, robimy bardzo dużo, wystarczy wejść na Banicję i zobaczyć ile jest osób tygoniowo banowanych.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#6 OottaT

OottaT

    Weteran

  • Weteran
  • 198 postów
17
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 47m 39s

Napisano 20 listopad 2015 - 20:13

Mr.ManiaNa jak na 68 połączeń z naszym serwerem to masz dość mocno wyrobione zdanie na temat graczy i administracji. Następnym razem zapisz datę przedział czasowy i nick gracza


  • 0

#7 Mr. ManiaNa

Mr. ManiaNa

    widzi Hax-y we wszystkich graczach

  • Zbanowany
  • 11 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8h 4m 7s

Napisano 20 listopad 2015 - 22:22

powiem wam, że wystarczy chwile pograć lub poobserwować gre innych żeby to stwierdzić :D ale ok to wasza robota ja już sie w to nie wtrąca tylko chciałem podsunąć pomysł.
 


  • 0

#8 Fast Gun

Fast Gun

    Progamer

  • Weteran
  • 705 postów
72
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 45d 13h 34m 47s

Napisano 21 listopad 2015 - 00:06

Skoro masz podejrzenie o czitowanie to poprosimy o napisanie skargi (ważne wg szablonu ),a  na pewno nasza administracja podejmie odpowiednie kroki w celu wyeliminowania haxa. Wasze zgłoszenia są dla nas obowiązkiem dbania o czysta grę na serwerach sieci FM. Pozdrawiam


  • 0
Dołączona grafika

#9 Mr. ManiaNa

Mr. ManiaNa

    widzi Hax-y we wszystkich graczach

  • Zbanowany
  • 11 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8h 4m 7s

Napisano 22 listopad 2015 - 00:44

ok... bedziecie mieli godzine i nick ode mnie kto oszukuje na serwie...
i odrazu pisze wam ze... jak gracz napisze wam ( gram jak gram ) i UNban przejdzie to normalnie zrozumie że rozmawiam z dziecmi nic wiecej.. Administracja jest ciagle nam serwie a nic (KU*WA "za przeproszeniem" ) z tym nie robi to az sie we mnie gotuje ja jestem w stanie podac wam nicki graczy codziennego uzytku waszego serwa ktorzy cheatuja...
nick: Cfaniak, <kurwix>bohater  cheater,syriusz kitof BvB a Ch*j stara sie oo admina)   i co teraz z tym zrobicie?? ze taki koles jak ja glasza to??? tylko mi nie piszczie ze mam demko nagrac bo sie wywroce... zrobcie cos z tym serwem bo ogolnie wam powiem ze SS-y ustawily by tego serwa ale udowodniliscie mi ze to jest nei mozliwe w cs:s


  • 0

#10 Mr. ManiaNa

Mr. ManiaNa

    widzi Hax-y we wszystkich graczach

  • Zbanowany
  • 11 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8h 4m 7s

Napisano 22 listopad 2015 - 00:46

ale przyznam ze atmosfera na serwie jest za je bista oglnie serwer jest cool tylko powyganiajcice tych oszustow a jest ich naprawde duzo 


  • 0

#11 Mr. ManiaNa

Mr. ManiaNa

    widzi Hax-y we wszystkich graczach

  • Zbanowany
  • 11 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8h 4m 7s

Napisano 22 listopad 2015 - 00:50

PS. rpzypuszczam ze ch*j was to interesuje że ktoś cheatuje ważne żeby kupił VIP-a
POZDRAWIAM Mr. ManiaNa
PRZEPRASZAM ZA SŁOWNICTWO 


  • 0

#12 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10765 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 16h 26m 15s

Napisano 22 listopad 2015 - 00:52

Widzę nie potrafisz się zachować na forum, bo takie słownictwo może obowiązuje w Twoim domu, ale nie ma przyzwolenia na forum na takie zachowanie, jeżeli jeszcze raz zabaczę, że bedziesz używał tego typu słownictwa i będziesz pisał bez jakichkolwiek dowodów posty wyzywające to wyłapiesz WARNA na forum.

 

Ponownie podaję link gdzie możesz napisać skargę: http://fragmastersi....css-dd2-skargi/


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#13 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10765 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 16h 26m 15s

Napisano 22 listopad 2015 - 00:53

Temat został zamknięty przez Moderatora:

 

Powód: Problem został rozwiązany

 

Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją skontaktuj się z osobą zamykającą temat na PW lub zgłoś post.

 

Pozdrawiam,

 

Zarząd Fragmastersi


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.