Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Negatywne] Podanie o Admina : eStoren


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zyguleeee

Zyguleeee

    VAC Ban eStoren

  • Frager
  • 15 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 7h 26m 16s

Napisano 27 wrzesień 2015 - 15:36

 Imię: Michał
 Wiek:20 
 Nick:`eStoren.
 Steam ID:
STEAM_1:0:136443200 
 Składka(Tak/Nie):Tak
 Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie):Zrozumiałem, tak
 Miejscowość: Gdynia
 Kontakt (gg): Nie posiadam GG . (PW)
 Doświadczenie w administracji serwerem: Jest
 Dlaczego chcesz mieć admina?:Ponieważ lubię grać na waszym serwerze i cenie sobie atfosmere i nie toleruje jak ktoś ją na porządku dziennym psuje . 
 Główny serwer na którym grasz?:
Iracka Piaskownica DD2 (cs:go)
 O sobie: Od poniedziałku  do piątku bym był na serwerze 15:30-23:00 a w weekendy różnie .


  • -1

#2 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 27 wrzesień 2015 - 15:54

eStoren.

To Twój pierwszy post na sieci to po pierwsze.Po drugie masz przegrane 8h na serwerze.Mimo iż rozmawiałem z Tobą i kojarzę z css to wydajesz się osobą ogarniętą.Niestety dwa w/w powody skłaniają mnie do tego,że może troszkę za szybko złożyłeś podanie?Warto może się przywitać oraz pograć troszkę na serwerze ?Tak by inni Admini mogli Cię ocenić,bo wydaje mi się że 90% z nich Cię nie kojarzy.Mam nadzieję,że rozumiesz o co mi chodzi? ;)  Pozdrawiam  :)


  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png


#3 Zyguleeee

Zyguleeee

    VAC Ban eStoren

  • Frager
  • 15 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 7h 26m 16s

Napisano 27 wrzesień 2015 - 16:01

Chciałem dobrze ,Lecz wyszło inaczej .Rozumiem cie w 100% 


  • 0

#4 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10753 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 56m 58s

Napisano 27 wrzesień 2015 - 20:11

[Wymagania]:
Jeżeli nie spełniasz choćby jednego z poniższych wymogów nie składaj podania.

Jeżeli jesteś z rekomendacji Admina nie obowiązuje Cię punkt pierwszy dotyczący wymogu minimum 10 postów na forum.
☑ Minimum 10 napisanych postów na forum(osoby bez rekomendacji)
☑ Działający mikrofon.
☑ Wiek minimum 18 lat.
☑ Bardzo dobra znajomość regulaminu serwera.
☑ Kilkanaście godzin przegranych na serwerach Fragmastersi.
☑ Konto na forum fragmastersi.pl i częste udzielanie się na nim.
☑ Obowiązkowa Składka 10zł miesięcznie.

☑ Kobiety są zwolnione z opłacania składek.

 

Nie spełniasz tego warunku:

☑ Minimum 10 napisanych postów na forum

 

Decyzja:

Podanie rozpatrzone negatywnie, oczywiście zachęcamy do gry i z czasem do złożenia ponownie podania, które będziemy w stanie rozpatrzeć.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#5 Fast Gun

Fast Gun

    Progamer

  • Weteran
  • 705 postów
72
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 45d 13h 34m 47s

Napisano 27 wrzesień 2015 - 21:31

Zgadzam się z opinią Fraga. Nie znam Cię i w/w podanie przy rozegranych 8h na serwerze wydaje mi się trochę bezsensowne. Daj się poznać , bądź aktywny na serwerze i pierwszym etapem powinien być Opiekun serwera. Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerach FM


  • 0
Dołączona grafika