Skocz do zawartości


Zdjęcie

kultura

osobista

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 An.

An.

    ProGamer

  • Vip
  • 27 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 13h 15m 9s

Napisano 17 październik 2014 - 15:11

Witam ma Wielka prośbę do Administracji Serwera DD2 i Szczególnie do H@ .
Złości mnie kultura osób na serwerze

Gram na serwerze jakiś czas i co dziennie jest coraz gorzej a chodzi mi o kulturę osób grających na serwerze DD2,
Przyjdzie taki zwykły gracz na serwer gra normalnie nagle jedna osoba z naszej sieci zaczyna mu ubliżać wyzywać
Gracz się denerwuje odpowiada tym samym (wyzywa) i robi się zamieszanie.

Fakt sam nie jestem święty zdarza mi się przeklinać ale nie ubliżam innym. Ostatnio miałem sytuację że jeden GRACZ z naszej sieci zaczyna pyskować do mnie jego wiem to 16 lat (widziałem post jak się witał więc znam wiek) ja odp mu grzecznie chłopie ogarnij troszkę słownictwo.
A Gracz odpowiada mi zamknij mordę szmato zaraz Ci matkę wyruc*am. No przepraszam bardzo ale za takie coś moim zdaniem banmute na 1Mies powinien być. Kieruje teraz się do Zarządu

wiem także że i wam zależy na kulturze na serwerach, także proszę oto aby Admini serwerów jeśli będą słyszeli takie coś jak "wruc*am Ci matke" "zamknij Piz*e" i inne słowa a tym bardziej skierowane do Rodziców karać banemmute 1 mies .

Urodziła Cię kobieta więc trochę szacunku dla KOBIET.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2 lucky25

lucky25

    Progamer

  • Weteran
  • 3977 postów
  • Miasto:Szczecin
222
Master Guardian II  Member Reputation
  • Czas na forum: 191d 15h 42m 26s

Napisano 17 październik 2014 - 15:32

Takie zachowanie jest tępione jeśli w danym momencie nie ma admina napisz skargę w odpowiednim dziale a na pewno zasłużona kara poleci.
Nie pozwalamy na takie zachowanie na naszej sieci
  • 1
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika






Hej, mam prawo być chamski w stosunku do ludzi, z którymi nie spałem.Jestem szlachetny. Dr Gregory House


Są tacy którzy czekając na swoje 5 minut, tracą całe życie.

#3 TheBlackJJoker

TheBlackJJoker

    frager

  • Frager
  • 340 postów
  • Miasto:Legnica
18
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 17h 55m 16s

Napisano 17 październik 2014 - 17:19

Tylko, adminów nie ma nigdy, podwód: Trzeba płacić ...
  • 1
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#4 malyyyPL

malyyyPL

    frager

  • Frager
  • 278 postów
  • Miasto:Konin
7
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 11d 11h 42m 51s

Napisano 17 październik 2014 - 18:17

Black jeśli chodzi o dd2 na css wystarczy napisać na steam do mnie a wbije i zrobię porządek :)
Niestety nie jestem w stanie się rozłączyć i być na css ffa i dd2 jednocześnie. Lecz obiecuję że zacznę dużo częściej wbijać na dd2 :)

Pozdrawiam
  • 0

#5 Peruwiańska Lama Bojowa

Peruwiańska Lama Bojowa

    Warn do 23 Kwietnia

  • Vip
  • 443 postów
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 13h 25m 22s

Napisano 17 październik 2014 - 18:25

Jak to nie ma ja jestem i Małłły ale co z tego najpierw trzeba admina dodac do znajomych a jak ty nie masz to skad wiesz czy sa czy nie.
  • 0

#6 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 17 październik 2014 - 18:28

Witam ja jestem bardzo dużo na serwerze trzymam to wszystko krótko ale jak mnie nie ma bo jestem w pracy nie jestem w stanie tego upolować,tak jak druss napisał pisz w odpowiednim dziale i na pewno takie osoby nie ominie kara...
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#7 Kampa

Kampa

    VAC ban na 3 Kontach

  • Frager
  • 193 postów
  • Miasto:Słubice
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 6d 9h 24m 58s

Napisano 17 październik 2014 - 19:06

Zaplacilem uprawnien nie mam niestety. Chcialbym dzialac ale nie mogę. Oczywiscie po napotkaniu takich osob bede karal
  • 0

ZAWSZE TAM GDZIE TY


Dołączona grafikaDołączona grafika


Dołączona grafikaDołączona grafika


Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis – Pamiętaj zachować spokój umysłu tak w nieszczęściu jak i w powodzeniu.


#8 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 17 październik 2014 - 20:25

An,

Sam napisałeś, że "złości Cię kultura na serwerze" to czemu nic z tym nie zrobisz? czemu nie napiszesz skargi, albo adminowi żeby rozwiązał problem?.
Więcej takich graczy jak Ty i na pewno będzie tylko gorzej, bo to że napisałeś, że tak się dzieje jak nie ma admina, zawsze może taka sytuacja być, ale jeżeli zależy Ci na serwerze na którym grasz tak jak innym, to WASZYM OBOWIĄZKIEM JEST INFORMOWANIE NAS O TAKICH SYTUACJACH !!! poprzez informacje do admina albo skargi.
A tak to tylko Twoje słowa które nie są niczym poparte, choć fakt jak admina nie ma to zawsze może coś się zdarzyć i nie trzeba być Einstein-em żeby o tym wiedzieć :(.

Pozdrawiam,
  • -1

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#9 An.

An.

    ProGamer

  • Vip
  • 27 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 13h 15m 9s

Napisano 17 październik 2014 - 20:35

Od dzisiaj jak będę słyszał teksty typu "wyryc*am ci matke" albo inne o rodzinnie nie będę darował bo to jednak rodzinne powinno się szanować.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#10 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 17 październik 2014 - 20:46

Powiem tylko tyle, że na sieci jest ZERO tolerancji dla osób pozbawionych kultury osobistej a także nie ma litości dla zwykłych buraków którzy nie potrafią zachować się na serwerze a ich jedynym celem jest dowartościować się w myśl powiedzenia "Kozak w necie pizda w świecie"
Wiele zależy od Was drodzy gracze, to Wy tworzycie atmosferę na serwerze i to od Was w dużej mierze zależy jak jest na serwerze.
  • 2

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#11 Falt

Falt

    frager

  • Frager
  • 32 postów
  • Miasto:Sochaczew
3
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 13h 26m 13s

Napisano 17 październik 2014 - 21:28

Krótka piłka brak admina czy opiekuna na serwerze zgłaszasz sprawę w odpowiedni dział na forum nie jesteśmy w stanie siedzieć 24h na dobę by pilnować czy jakiś „pacan” obraża bądź wyraża się chamsko na serwie
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#12 Falt

Falt

    frager

  • Frager
  • 32 postów
  • Miasto:Sochaczew
3
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 13h 26m 13s

Napisano 17 październik 2014 - 21:34

A Gracz odpowiada mi zamknij mordę szmato zaraz Ci matkę wyruc*am. No przepraszam bardzo ale za takie coś moim zdaniem banmute na 1Mies powinien być. Kieruje teraz się do Zarządu
wiem także że i wam zależy na kulturze na serwerach, także proszę oto aby Admini serwerów jeśli będą słyszeli takie coś jak "wruc*am Ci matke" "zamknij Piz*e" i inne słowa a tym bardziej skierowane do Rodziców

a tu masz odpowiedz że to typowy dzieciak który pewnie sam w domu siedzi bądz w zamkniętym pokoju gdzie nikt go nie słyszy , bo wątpię czy dorosła osoba w ten sposób by się zachowała a po 2 to takich sytuacji na serwach to norma była jest i będzie zbanujesz 1 przyjdzie 2 itd...
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#13 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 17 październik 2014 - 21:35

Teraz będę osobiście karać bezpośrednio na serwerze banem miesięcznym bez żadnych wyjątków za oznaki ubliżania innym graczom a wtedy niech się odwołują! Nie będzie mnie interesować ze gracz gra 1 dzień czy ma 5000 godzin na serwerze!
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#14 Falt

Falt

    frager

  • Frager
  • 32 postów
  • Miasto:Sochaczew
3
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 13h 26m 13s

Napisano 17 październik 2014 - 21:48

jak będziesz miał możliwość to to zrobisz a i tak nie wyplewisz hołoty która w taki czy inny sposób ubliża innym tyle że jeśli chodzi o dd2 to tu jest masa stałych graczy więc na tym serwie ni powinno być takich problemów
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#15 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 17 październik 2014 - 21:51

Dla przestrogi dla innych! Osobiście informuje że koniec żartów!
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#16 Falt

Falt

    frager

  • Frager
  • 32 postów
  • Miasto:Sochaczew
3
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 13h 26m 13s

Napisano 17 październik 2014 - 21:55

dobra myślę że chyba wszystko zostało powiedziane "napisane" więc chyba można zamknąć ten temat
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#17 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 17 październik 2014 - 23:08

Falt,

Jesteś moderatorem forum? że będziesz nas pouczał co mamy robić i kiedy?
Twoim obowiązkiem jako opiekuna(FMTeam) jest także pomagać nam w wyłapywaniu takich graczy, mam nadzieję, że masz tego świadomość.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#18 TheBlackJJoker

TheBlackJJoker

    frager

  • Frager
  • 340 postów
  • Miasto:Legnica
18
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 17h 55m 16s

Napisano 18 październik 2014 - 07:06

O dziwo admini z cs:s piszą w dziale cs:go :P Nikt z administracji Cs go nie napisał tu nic xd
FM | Team to są zwykli gracze, których obowiązkiem jest szybsze dojście do administracji, której niestety nie ma :/
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#19 lucky25

lucky25

    Progamer

  • Weteran
  • 3977 postów
  • Miasto:Szczecin
222
Master Guardian II  Member Reputation
  • Czas na forum: 191d 15h 42m 26s

Napisano 18 październik 2014 - 07:20

Skąd wiesz że niema jak Ty nawet nie wiesz kto gdzie jest adminem.Oto przykład:

O dziwo admini z cs:s piszą w dziale cs:go :P Nikt z administracji Cs go nie napisał tu nic xd


Chciałbym Cię poinformować że Admin sieciowy ma pod sobą wszystkie serwery czy to css czy csgo (to Ci ludzie na fioletowo) wiec nie pisz że nikt się nie wypowiedział!
A po drugie kultura jest wszędzie wymagana a nie tylko w cs:go
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika






Hej, mam prawo być chamski w stosunku do ludzi, z którymi nie spałem.Jestem szlachetny. Dr Gregory House


Są tacy którzy czekając na swoje 5 minut, tracą całe życie.

#20 Jak sie gra w te karabiny

Jak sie gra w te karabiny

    2 WARN-y | 3 WARN = Perm

  • Vip
  • 60 postów
  • Miasto:zza rogu ;)
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 3h 49m 15s

Napisano 18 październik 2014 - 10:17

Dobra, mogę podać wszystkie nazwiska i kswy bez bicia.
  • 0
Wątpi pan? woń splifa :rolleyes: :rolleyes: