Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Pozytywne] podanie2 monitor


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ॐKrochmalę Pranie Na Gali♀

ॐKrochmalę Pranie Na Gali♀

    Kobieta♀

  • Kobieta
  • 125 postów
  • Miasto:Wałbrzych
28
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 26d 12h 40m 56s

Napisano 02 kwiecień 2015 - 15:50

Przepraszam, że tak późno - jestem na tak - i cieszę się, że jesteś w naszym gronie :)


  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika


„To Mężczyźni rządzą światem, a Mężczyznami rządzą Kobiety” Sherry Argov


"Naj­ważniej­sze spot­ka­nia od­by­wają się w Duszy, na długo przed tym, nim spot­kają się ciała" Paulo Coelho


"Kobieta intryguje Mężczyznę w takim stopniu, w jakim on czuje, że nie ma jej na sto procent w garści" Sherry Argov


"Ja­kim spo­sobem światło do­ciera do wnętrza do­mu? Przez ok­na ot­warte na oścież. A jak do­ciera się do Duszy? Przez wro­ta Miłości, o ile są otwarte" Paulo Coelho



"Dla Duszy nie ma narodzin ani śmierci. Raz będąc, nigdy nie przestaje istnieć. Jest nienarodzoną, wieczną, zawsze istniejącą, nigdy nie umierającą i pierwotną. Nie ginie, kiedy zabijane jest ciało"

Bhagavad-gita 2:20


"Tak jak człowiek zakłada nowe ubrania, zdejmując stare, podobnie Dusza przyjmuje nowe materialne ciała porzucając stare i zużyte"

Bhagavad-gita 2:22

#22 BocheN

BocheN

    frager

  • Frager
  • 76 postów
  • Miasto:Bydgoszcz
9
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3d 7h 4m 38s

Napisano 02 kwiecień 2015 - 16:19

Gratki Monitor :)


  • 0
Dołączona grafika

#23 Silver0s

Silver0s

    frager

  • Frager
  • 98 postów
10
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 10h 56m 36s

Napisano 03 kwiecień 2015 - 21:52

Gratulację :) Samych pozytywów :D


  • 0
Dołączona grafika Dołączona grafika

#24 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 21m 1s

Napisano 21 sierpień 2019 - 19:36

Monitor,

 

Dziękuję za 4 letnią pracę na serwerze w roli Admina i wniesionej pracy w rozwój serwera, nie zapomnę, serdecznie zapraszam na serwer już w nowej roli gracza :).

Mam nadzieje, że będziesz dalej rozwijał serwer i pomagał graczom :).

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.