Skocz do zawartości


szekelekelele

Rejestracja: 23 lut 2019
Poza forum Ostatnio: dziś, 09:23
*****

#57586 Turniej CS:S 2021 vol.1 - zapisy

Napisane przez szekelekelele w 16 kwiecień 2021 - 22:04

Szeke - biorę udział (mogę być el capitano)


 • 2


#57484 Wszystkie fragmovie

Napisane przez szekelekelele w 08 kwiecień 2021 - 20:24

Unbelievable Plays XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Proszę nie psuj mu dnia xD


 • 1


#57050 Patologia ze strony toksycznego gracza i admina

Napisane przez szekelekelele w 21 marzec 2021 - 12:02

Jeżeli chcesz się ze mną spotkać alternatywko, musisz zapuścić jeszcze dłuższe kudły, ładnie się umalować i zaprosić gdzieś do jakiegoś lokum. Wojowniku z charakternej cwelnicy wracaj, tam gdzie cie chca. Bez powodu bym się nie odpalał. 


 • 1


#57027 donos cześć 2

Napisane przez szekelekelele w 20 marzec 2021 - 20:07

Nie no panowie wjeżdzacie na takim grubasie, że przecieram oczy ze zdumienia XDDDDDDDDDD


 • 1


#57018 donos cześć 2

Napisane przez szekelekelele w 20 marzec 2021 - 19:19

Ja wyraziłem moje zdanie. Czysto subiektywne. Fakt, uważam, że cheeterstwo jest słabe. Bo oznacza, że ktoś próbuje udowodnić innym, że jest sprytniejszy, mądrzejszy. Ale tym tokiem rozumowania, to ja osobiście mógłbym zgłosić 3/4 graczy, bo wg mnie grają na wspomaganiu. Ale to jest moja opinia, osobista i jak już nadmieniłem, czysto subiektywna.

czyli tak jak większość serwera, która ma zerowe pojęcie nt. gry. Nic dziwnego, że padają cały czas fałszywe podejrzenia wobec innych graczy, którzy wyróżniają się skillowo na tle innych. 

to niezłe cheetosy


 • 2


#57016 donos cześć 2

Napisane przez szekelekelele w 20 marzec 2021 - 19:07

 Ja osobiście nie znoszę donosicielstwa. W każdym aspekcie.

 

 

Z tym tokiem rozumowania, dajcie spokój administracji nie zgłaszajcie, że ktoś lata odpalony xD. Lepsze jaja niż w cyrku.


 • 2


#56983 donos cześć 2

Napisane przez szekelekelele w 20 marzec 2021 - 15:26

Nie wiem, po co ta sprawa jest tak bagatelizowana. Rozumiem jak administracja może się czuć po takich docinkach, które były wymienione wyżej. Bez sensu jest to ciągnięte. Takie zachowanie na serwerze to nie pierwsza tego typu akcja. Wystarczyło posłuchać pięknej polszczyzny gdy ktoś nominował stare dollsy albo kiedy te zostały wybrane. To wy sami (gracze) stwarzacie niepotrzebne problemy a później jest mega zdziwienie, że trzeba ponieść konsekwencje swoich wypowiedzi/zachowania? Wydaje mi się, że administracja i tak jest mega pobłażliwa w stosunku do graczy. Parę osób z serwera błędnie myśli, że są "nie do ruszenia" poprzez swój staż. Nic bardziej mylnego :D. Wystarczy zachowywać się jak człowiek nie jak zwierzęta. Nic mnie nie zdziwi już na tym FFA, dlatego dalej apeluje o serwer TP - przynajmniej będzie odsiew graczy.


 • 3


#56715 Zmiana mapy bez głosowania.

Napisane przez szekelekelele w 23 luty 2021 - 12:17

Byłem przy tym więc dodam swoją cegiełkę

Drużyny na deagle były bardzo nie zbalansowane więc granie na knives only spowodował jakąś formę frajdy,inaczej gra by się skończyła 20:0 dla jednej strony

 

"bo na deaglu było 25-32 osób, a na alexandrze 17 osób. Od takich akcji odechciewa się grać"

Wybór de_dolls w mojej opinii spowodował niechęć ludzi i większość z nich wyszła zanim mapa się zmieniła

de_dolls jest mapą którą tylko kojarze z Trouble In Terrorist Town z gmoda,jest bardzo głupią mapą szczególnie jeśli nie ma spadochronów albo AWP

Szczególnie to było słychać na deagle7k jak ludzie mówili że jak są de_dolls to oni już kończą na dzisiaj

Kolego nie za bardzo wiesz o co chodzi w tej całej sytuacji. Lepsze jest granie w kółko 5 map? de_dolls to bardzo dobra mapa typu rats, gdzie setki ludzi bardzo lubią rozgrywkę na takich mapach bo to coś innego niż ciągła rutyna - alexandra > piranesi > red roofs i inne syfy. de_dolls ze spadochronami i awp jest bez sensu. Bez tych dodatków rozgrywka na tej mapie jest o wiele ciekawsza. Rozmowa byłaby zupełnie inna gdyby była dodana wersja dollsów ze zdjęciami z rozkładówek playboya... Sam post tyczy się tego, że takie akcje zawsze powinny być poprzedzane dodatkowym głosowaniem przez admina. Nie rozchodzi się tutaj żeby Kabi odszedł tylko żeby nie było takiej partyzantki. Było głosowanie, głos ludu przemówił - nie ma sprawy. Nie gram codziennie bo nie wytrzymałbym wcześniej wspomnianego cyklu map. Lubię zagrać inne ciekawsze mapy i stwierdzenie pjeti, że przez takie akcje odechciewa się grać jest trafione. 

ps. Kabi nie traktuj tego jako atak na twoją osobę tylko zwrócenie uwagi i nie powiązuj tej akcji z banem phantoma. Więcej chłodnej głowy mordziaty.


 • 4


#56709 Zmiana mapy bez głosowania.

Napisane przez szekelekelele w 23 luty 2021 - 00:01

to prawda, dodam również, że gdy inni gracze wręcz krzyczą o rtv przez mikrofon podczas grania jakiejś niestandardowej mapy nie dostają żadnych upomnień oraz gagów - chyba że lecą na taryfie ulgowej. Pamiętam też że każda zmiana mapy przez admina miała być poprzedzana komendą sm_vote. No nic szkoda, że takie rzeczy mają miejsce. Tłumaczenie, że to dla dobra serwera słabe. Gdyby tuscan wygrał w tym głosowaniu to również mapa została by zmieniona?


 • 3


#56694 Podsumowanie turnieju - SV.CSS

Napisane przez szekelekelele w 16 luty 2021 - 12:04

Co ja mogę dodać.
Po tym jak się skontaktowałem z Panią Ulą pierwszy raz, była bardzo ucieszona z faktu, że ktoś chce ich wspomóc. Wyjaśniłem w jakim turnieju i na jakich zasadach odbywał się turniej. Byłem cały czas w kontakcie z Panią Ulą przez facebook'a i przez telefon, więc była informowana na bieżąco o wszystkim, również podesłałem link do działu na forum gdzie opisany jest cały turniej. Po namyślę, Pani Ula wraz z mężem stwierdzili, że najbardziej przyda im się karta podarunkowa do sklepu MediaExpert. Na bieżącą chwile nie potrzebowali czegoś szczególnego a taką kartę mogą zrealizować w ciągu 3 lat, gdy jakiemuś dziecku np. zepsuję się telefon albo przyjdzie pora na wymianę jakiegoś sprzętu elektronicznego. Dodatkowo postanowiliśmy zebrać jakieś ubranka dla dzieciaków za zgodą P. Uli, tak jak Zamic również napisał. Ta placówka posiada dom na hektarowej działce w lesie, dzieciaki mają gdzie biegać i się bawić. Na podwórku mają szereg atrakcji - huśtawki, zjeżdżalnia, basen, rozwieszoną siatkę do badmintona/siatkówki. Na pewno się tam nie nudzą bo tak jak wspomniał Zamic "parę" zwierzaków też posiadają. Posiedzieliśmy tam chyba ponad 2 godziny i koniec naszej wizyty zakończyliśmy bitwą na śnieżki z dzieciakami. 
Mam nadzieję, że to nie pierwszy i ostatni taki turniej :) Uśmiech i zadowolenie dzieciaków bezcenne. 


 • 7


#56604 Terminarz rozgrywek i wyniki

Napisane przez szekelekelele w 29 styczeń 2021 - 10:20

ależ to będzie przedsięwzięcie!


 • 0


#56516 Terminarz rozgrywek i wyniki

Napisane przez szekelekelele w 25 styczeń 2021 - 11:35

W imieniu drużyny SV.css, chciałem podziękować w szczególności organizatorowi turnieju, dzięki któremu każdy z nas mógł się zmierzyć na zasadach turniejowych. Podziękowania ślę również w stronę wszystkich drużyn. Udało się nam zmierzyć z każdym, mecze bywały dosyć interesujące, ja bawiłem się świetnie i mam nadzieję, że reszta tak samo. Każda osoba angażująca się w turniej charytatywny powinna czuć się wygranym! To dzięki nam wszystkim udało zebrać się całkiem sporą sumę, która zostanie przeznaczona na cel charytatywny. Pokazaliśmy, że jesteśmy naprawdę bardzo fajną i zgraną społecznością. Brawo MY, brawo cała ekipa fragmastersi.pl.

 

Odnośnie celu na jaki chcielibyśmy przekazać pieniądze - to chcemy pulę rozbić na dwa, rodzinne domy dziecka. Jeden mieści się w okolicach Warszawy, a drugi w okolicach Krakowa. Jako, że niektórzy z mojej drużyny mieszkają stosunkowo blisko siebie to chcieliśmy spotkać się i dostarczyć pomoc osobiście. Stosowną relację z przekazania pomocy również umieścimy, w celu uniknięcia niedomówień. Więcej info dostaniecie od mojej drużyny po showmatchu z adminami. Stay tuned. Smacznej kawusi.


 • 3


#56493 Sasha Banks

Napisane przez szekelekelele w 24 styczeń 2021 - 17:00

śmiało można powiedzieć, że większość osób gra 4fun i ma znikome pojęcie o graniu turniejowym. Nie czytają mapy, nie nasłuchują - co za tym idzie nie analizują drogi przeciwnika i nie mają pojęcia gdzie on może się znajdować :D. Co to by było za FFA, gdzie ludzie nie czepiają się gry innych graczy? :D Trzeba wrzucić na luz i dopuścić do siebie wiadomość, że istnieją osoby, które grają o wiele lepiej od was.


 • 4


#55863 Turniej charytatywny 2020 - zapisy

Napisane przez szekelekelele w 06 grudzień 2020 - 21:48

Team 3 niech mnie doda na steam bo pewnie wszystkich nie mam w znajomkach:
https://steamcommunity.com/id/sqveek/


 • 1


#54711 Zmiany respów na 3mc_training

Napisane przez szekelekelele w 29 lipiec 2020 - 09:46

pozmieniałem trochę spawny. Teraz powinny być w buyzonie. A jak nie, to wstawiajcie tutaj screeny, w którym konkretnym miejscu nie ma możliwości kupienia broni a ja to zmienie.


 • 2