Skocz do zawartościNovabella

Rejestracja: 23 sie 2016
Poza forum Ostatnio: sty 30 2018 21:57
-----

Moje posty

W temacie: Dwie propozycje

14 grudzień 2016 - 21:47

na taki serwer chętnie wpadniemy z paroma osobami w miarę możliwości.;)


W temacie: SKARGA GRANATOWA ORAZ CRNCHEE

30 sierpień 2016 - 00:32

Hellou, ja tylko chciałam zapytać, dlaczego po daniu bana graczowi paweuuu Granatowa i Crunchy zaczęli do mnie pisać dziwne rzeczy na czacie ogólnym? a jak mnie przeniosło, to jeszcze słyszałam jak Granatowa się napierdziela z mojej odpowiedzi (na tekst zadany powyżej, odpowiedź brzmiała "jestem Paula."). Może się mylę, ale nie pamiętam żebym jakoś się wtracala w Wasza kłótnie (poza czymś w stylu "dajcie spokój"), zważywszy na to, że na jakiś czas adminów zmutowalam, bo po tym, jak Granatowa wbija nie dało grać przez ich gadanie (dlatego wolałam zmutowac:)).
w grze robiliśmy sobie beke z graczem paweuuu (z którym dziś chyba "grałam" pierwszy raz) odnośnie statystyk - kto kogo zabił, kto wyżej w tabeli.

dostał bana i zaczęły dziwne teksty lecieć w moją stronę właśnie od adminów i moje pytanie brzmi: z jakiego powodu się do mnie doczepili i co mieli na celu?

niestety, dokładnie nie pamiętam, co gadala Granatowa po moim przeniesieniu do ich do teamu (coś w stylu "buhahaha, kropka nienawiści, zginiemy" i śmiech z tego, że nie znoszę jak się do mnie pisze "Paulinka" bo nie jestem Paulina tylko Paula), ale to było słabe i co najmniej dziwne, nie wspominając o tym, ze trochę nie na miejscu zważywszy na rangi, jakie posiadają.

Ja w każdym bądź razie czułam się mało komfortowo i uważam, że administracja nie powinna się bawić w takie dziwne gierki (i dla mnie to też normalnie by brzmiało jak jakaś prowokacja skierowana w moją stronę czy szukanie zaczepki, ale w ogóle wtf XD).

 

@EDIT

lol. nie uważam się za biedną, nie wiem tylko, co te teksty miały na celu, poza zaczepką samą w sobie - kompletnie tego nie rozumiem, ot co. nie zauważyłam też, żeby się wcinał w "moje rozmowy", po prostu uważam, że były nie na miejscu, zważywszy na to, że w Waszą kłótnię kompletnie się nie wtrącałam i nie miałam z nią nic wspólnego. a tu wyszło tak, że gościu dostał bana, po czym zaczęliście do mnie wypisywać głupoty. nie wiem, miałam tym razem ja Wam o to zrobić awanturę, czy poczuć się urażona, czy co? dla mnie to dziwne, że admin i opiekun specjalnie prowokują dziwne sytuacje - jeszcze, żebym się w Wasze sprawy wtrącała... :o


Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.