Skocz do zawartości


Crunchy

Rejestracja: 11 lut 2016
Poza forum Ostatnio: lut 20 2018 21:42
-----

Moje posty

W temacie: Nowe życie dla piaskownicy!!

15 luty 2018 - 22:21

Dobra, widzę, że robi się nieciekawie.

Pragnę skupić się na serwerze, to znaczy zastanówmy się, czym charakteryzował się jaki pamiętamy, gdzie była kolejka do wejścia, bo ja pamiętam.
a ) po pierwsze, serwer był stabilny i nic się nie działo, zwyczajnie człowiek wchodził, grał ile chciał, koniec.
b ) stale IP, cały czas te same IP dzięki czemu mogły wejść osoby które nie śledzą forum, a forum śledzi ok. 5% graczy.
c ) modyfikacje - wtedy było ich kilka: plugin na !rank, plugin na panel administratora i może ze dwa jakieś, to tyle... później weszły skiny sriny, beznadziejne (subiektywizm) dźwięki które tylko przeszkadzało i człowiek tracił tylko czas na wyłączanie wszystkiego.
d ) zmiana irackiej piaskownicy na mirage only, totalne nieporozumienie. Były dwa różne serwery już są dwa takie same... ;)
e ) Usilne wpojenie w graczy czy w administracje korzystanie z forum gdzie często sprawa nie wymagała jawnego opisywania sytuacji, przez to ludziom nie chciało się pewnych rzeczy raportować i odpuszczali co automatycznie wpływało negatywnie na działanie administracji często gdy nie miała po prostu na to wpływu

Druss, nie masz racji, że to narzekanie. To po prostu czysta prawda, każdy kto wyżej opisał działanie serwera wygląda jak narzekanie dlatego, że jest negatywne - jakie ma być gdy działa jak działa? Chciałeś dobrze, trochę przekombinowałeś i również z całym szacunkiem ja jako jednostka jak i inni nie jesteśmy w stanie odratować serwera. Wejdę ja i 2 inne osoby i gramy we trójkę przez godzinę to w końcu ktoś wyjdzie bo to po prostu nudne, jest wiele innych serwerów które aktualnie działają i ludzie na nie przechodzą. Tłumaczenie, że to nie prawda bo komuś działa poprawnie jest nadal słabo uargumentowane bo to nadal jedna osoba na 10 graczy. Wszystko śmigało, wchodziłem na serwer, miałem na to czas i grałem z innymi kolegami, ogarnąłem od czasu do czasu jakąś drobną sprawę i było dobrze, teraz się zepsuło. Aktualnie 1/3 wszystkich graczy można spotkać na serwerze konkurencyjnym który nie różni się niczym od tego, co było na irackiej czy ofensywie za czasów gdy była po prostu stabilna. Nawet, jeżeli teraz jest - już za późno, za dużo komplikacji po drodze by teraz nagle wszyscy wrócili.

Pozdrawiam każdego czytelnika ;)

W temacie: Nowe życie dla piaskownicy!!

09 luty 2018 - 19:23

Jako opiekun i były administrator serwera jak i (niestety były) stały gracz na piaskownicy wiem, co jest powodem opuszczenia sieci przez graczy.
Serwer na którym stoi sieć, jest po prostu beznadziejny, on jest niegrywalny a przy takiej konkurencji dostepnej bezpośrednio z przeglądarki serwerów łatwo przejść na inny, stabilny serwer. Kolejnym kłopotem było kombinowanie z pluginami. Zmienianie, modyfikowanie, usuwanie, dodawanie róznych pluginów co również przeszkodziło w stabilnej pracy serwera jak i denerwowało graczy, dużo modyfikacji było niepotrzebnych. Były jeszcze mniejsze powody, ale nie bedę się rozpisywał. To są dwa główne argumenty.

Pozdrawiam


W temacie: prozba o un bana

11 marzec 2017 - 13:15

Jasne, jeżeli sytuacja miała miejsce już 2 razy to dajmy ostatnią szansę :)


W temacie: Propozycja :)

23 luty 2017 - 04:17

Cześć Xor,

Zapraszamy na serwer Iracka Ofensywa w wypadku, gdy brakuje Ci innej mapy a nadal chcesz pograć na naszej sieci ;)

Pozdrawiam