Skocz do zawartościdruss

Rejestracja: 25 May 2012
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 18:24 PM
*****

Moje posty

W temacie: ZNów coś pomieszałem i nie mam VIPA

19 April 2018 - 19:00 PM

Shimo,

 

Jeżeli kiedyś dobrze wykupisz VIP-a to idę się upić z tego powodu :)

już działa.

 

Pozdrawiam,


W temacie: Niesłuszny ban za rzekome wyzwiska

18 February 2018 - 20:20 PM

Agent Tomek,

 

Ban, który otrzymałeś od Anioła nie był słuszny i dlatego otrzymałeś unban.

Admin Anioł otrzymał swoją karę i przeprosił za swoje zachowanie, myślę, że sprawa została wyjaśniona i więcej się nie powtórzy.

 

Pozdrawiam,


W temacie: Nowe życie dla piaskownicy!!

13 February 2018 - 19:12 PM

xor,

 

Problem w tym, że serwer działa płynnie i to co piszesz nie jest prawdziwe, grając nie mam skaczącego VAR czy spadków fps, (no może poza tym jak wejdę w smoke), znikająca broń nie jest winą serwera a bugiem, który został wygenerowany przez valve.

Krytykę przyjmę zawsze, natomiast, jeżeli jest ona zasadna, to jestem gotowy do współpracy, aby zmieniać to co złe i poprawiać, aby wszystkim grało się lepiej.

xor, dodam, że zmiana IP serwera naprawiła problem z serwerem pod względem wydajności, ale być może dawno na nim nie byłeś :)

 

Post został zaczęty przez naszego Opiekuna i bardzo dobrze, jestem ciekawy, powodów rezygnacji z serwera, który działa dobrze po stronie technicznej, jeżeli tak nie jest to proszę o konkrety.

 

Wielokrotnie mówiłem i pisałem, że jeżeli jest jakiś problem trzeba go zgłaszać, od tego jest forum i administracja, żeby reagować, natomiast to się nie dzieje?.

 

Produkt jest tworzony przy udziale osób i dla osób na nim grających, jak mamy poprawiać produkt jeżeli nie ma elementu weryfikującego, czyli graczy?.

 

Powtarzam się, ale powiem jeszcze raz, czekam na konkrety co do zmian, co jest powodem tej sytuacji i jakie macie pomysły na zmiany i uzdrowienie serwera? natomiast słyszę same narzekania i brak chęci do pomocy i sugestii w ewentualnych zmianach na serwerze.

 

Deadline mamy do 24 lutego, więc pozostało mało czasu na ewentualne zmiany.

 

Pozdrawiam,


W temacie: Nowe życie dla piaskownicy!!

13 February 2018 - 11:29 AM

Czytam i czytam i tylko same narzekanie, Polska domena, to źle, tamto źle, ale żeby coś zrobić to daleko, poza Japkiem reszta tylko narzeka i nic więcej, to jest właśnie jedna z przyczyn tego, że serwer stoi pusty.

 

Prosta recepta, skończcie narzekać a zacznijcie zapraszać graczy, bo alternatywę znacie, do 24 lutego serwer jest opłacony, po tym czasie jeżeli nic nie drgnie i gracze nie będą przychodzić na serwer, to serwer zostanie zamkinęty, wszystko zależy od Was, liczę na wasze zaangażowanie.

 

Pozdrawiam,


W temacie: Nowe życie dla piaskownicy!!

11 February 2018 - 14:23 PM

Drodzy,

 

Wiele negatywnych informacji od Was, bez chęci wsparcia serwera, pomocy w zmianach, część jest uzasadnionych, część nie, choćby spadki FPS których nie ma przy takiej ilości slotów, ale i wiele innych kwestii.

Myślę, że wielu stałych graczy olało serwer na którym grali (wypowiedziały się tylko 2 osoby), z ww. powodów, ale i zapewne jeszcze większej ilości innych powodów, które zaistniały w ich życiu prywatnym.

Konkurs przyniósł tylko odpowiedź, że niewielu graczom zależy nie tylko na serwerze, ale i na nagrodach, które niedawno rozdaliśmy?.

 

Oczywiście zachęcam do polemiki, ale takiej, która będzie polemiką konstruktywną.

 

Dziękuję graczom i administracji, która się angażowała w rozwój serwera w ostatnich latach, wspierała administrację i pomagała, aby na serwerze byli gracze i dobra atmosfera.

 

Uważam, być może mylnie, że nie ma woli w graczach, aby dalej rozwijać serwer, nie ma polemiki, chęci pomocy z waszej strony (2 osoby mają coś do powiedzenia?), tym samym, serwer zapewne zakończy swoją egzystencję 24 lutego, gdyż wtedy upływa termin wykupu.

 

Pozdrawiam,


Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.