Skocz do zawartościdruss

Rejestracja: 25 maj 2012
Poza forum Ostatnio: gru 17 2018 21:46
*****

Moje posty

W temacie: PoJaDa

03 czerwiec 2018 - 19:55

PoJaDa,

 

VAC na koncie powoduje zamknięcie możliwości gry na sieci, tyczy się to każdego gracza.

 

decyzja jest ostateczna i nieodwołalna.

 

Pozdrawiam,


W temacie: ZNów coś pomieszałem i nie mam VIPA

19 kwiecień 2018 - 19:00

Shimo,

 

Jeżeli kiedyś dobrze wykupisz VIP-a to idę się upić z tego powodu :)

już działa.

 

Pozdrawiam,


W temacie: Niesłuszny ban za rzekome wyzwiska

18 luty 2018 - 20:20

Agent Tomek,

 

Ban, który otrzymałeś od Anioła nie był słuszny i dlatego otrzymałeś unban.

Admin Anioł otrzymał swoją karę i przeprosił za swoje zachowanie, myślę, że sprawa została wyjaśniona i więcej się nie powtórzy.

 

Pozdrawiam,


W temacie: Nowe życie dla piaskownicy!!

13 luty 2018 - 19:12

xor,

 

Problem w tym, że serwer działa płynnie i to co piszesz nie jest prawdziwe, grając nie mam skaczącego VAR czy spadków fps, (no może poza tym jak wejdę w smoke), znikająca broń nie jest winą serwera a bugiem, który został wygenerowany przez valve.

Krytykę przyjmę zawsze, natomiast, jeżeli jest ona zasadna, to jestem gotowy do współpracy, aby zmieniać to co złe i poprawiać, aby wszystkim grało się lepiej.

xor, dodam, że zmiana IP serwera naprawiła problem z serwerem pod względem wydajności, ale być może dawno na nim nie byłeś :)

 

Post został zaczęty przez naszego Opiekuna i bardzo dobrze, jestem ciekawy, powodów rezygnacji z serwera, który działa dobrze po stronie technicznej, jeżeli tak nie jest to proszę o konkrety.

 

Wielokrotnie mówiłem i pisałem, że jeżeli jest jakiś problem trzeba go zgłaszać, od tego jest forum i administracja, żeby reagować, natomiast to się nie dzieje?.

 

Produkt jest tworzony przy udziale osób i dla osób na nim grających, jak mamy poprawiać produkt jeżeli nie ma elementu weryfikującego, czyli graczy?.

 

Powtarzam się, ale powiem jeszcze raz, czekam na konkrety co do zmian, co jest powodem tej sytuacji i jakie macie pomysły na zmiany i uzdrowienie serwera? natomiast słyszę same narzekania i brak chęci do pomocy i sugestii w ewentualnych zmianach na serwerze.

 

Deadline mamy do 24 lutego, więc pozostało mało czasu na ewentualne zmiany.

 

Pozdrawiam,


W temacie: Nowe życie dla piaskownicy!!

13 luty 2018 - 11:29

Czytam i czytam i tylko same narzekanie, Polska domena, to źle, tamto źle, ale żeby coś zrobić to daleko, poza Japkiem reszta tylko narzeka i nic więcej, to jest właśnie jedna z przyczyn tego, że serwer stoi pusty.

 

Prosta recepta, skończcie narzekać a zacznijcie zapraszać graczy, bo alternatywę znacie, do 24 lutego serwer jest opłacony, po tym czasie jeżeli nic nie drgnie i gracze nie będą przychodzić na serwer, to serwer zostanie zamkinęty, wszystko zależy od Was, liczę na wasze zaangażowanie.

 

Pozdrawiam,


Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.