Skocz do zawartości


Jędrek

Rejestracja: 30 wrz 2014
Poza forum Ostatnio: gru 24 2016 20:05
-----

Moje posty

W temacie: Jędrek

11 grudzień 2014 - 04:58

To co pisałem ponad miesiąc temu bylo pod wpływem emocji ktore towazyszyły mi od pary tygodni (wczesniejszych). Szczerze mialem obojętne na sprawe Wei (czy czituje czy tez nie), wykorzystałem ten spór z S.A.K.E dla własnej korzysci. Moją myślą od poczatku bylo doprowadzenie do zmutowania SAKE, (chwilowego) po to by przestał mnie wk.ać. Wk.nie to wynikało z czysto złośliwych komentarzy na temat nie tylko mojej gry ale także insynuowania mojej postaci zza myszy i klawy. Dodatkowym i mozliwe ze jedynym (jak teraz sie zastanowilem) czynnikiem, akurat wtedy byly moje problemy rzeczywiste ktore wplynely na tak ostry hejt z mojej strony :/ (staram sie byc opanowany i spokojny)
Na swoją obroną mam jedynie to ze, zaczynajac ten temat myslalem ze zapoczatkuje trend w paskownicy na wzajemny szacunek i kulture wobec siebie, bo przeciez stali gracze sa juz tam miesiące!
Nie wyszło, tylko i wyłacznie przez mój jebnięty gniew.
Niedlugo po tej akcji, chialem przeprosić SAKE ale, zniechęciłem sie widząc bana forum/gra.SAKE na steam mnie chyba zablokował, bo nie moglem nawed wysłac zaproszenie.Itak sie to skonczylo....
Nie chce by tak zostało, dlatego znowu wracam i coż, Przepraszam Ciebie S.A.K.E jak i administrację Fragmasters za denne zachowanie.
Zalezy mi na tym by S.A.K.E zobaczył tą odpowiedź, wiec proszę administrację o sciągnięcie bana na forum dla niego, jesli jeszcze nadal jest i jesli ktoś ma go w znajomych na steam to proszę o przekazanie mojej myśli.

W temacie: Jędrek

04 październik 2014 - 00:36

Jedrek załatwie ci perma na forum masz załatwione!!! na serwerze juz dostałes bo nie potrafisz sie zachowac!


Nie masz zielonego pojęcia Iron co jest na moj temat gadane wiec nie wyskauj z takimi obietnicami. Pałkę na to kładę.

W temacie: Jędrek

04 październik 2014 - 00:33

To co uslyszałes na seriwe Iron to jest jakies 0.7%. Ze strony Sake,
z mojej 97.
Mnie denerwuje, gdy nie karacie obłudnego czitowania,oczerniania,PODŻEGANIA..... dajecie swobodę zaklamnemu hłamowi (niemamnamyslitlkoSake) tylko dlatego bo mają mikro i wykorzystją go do kręcenia w głowach wmiarę obiektywnej reszcie, bo Ci którzy mają wyjebane, milczą.
Dla Ciebie to jest dziwna akcja, dla mnie nie. Od jakiegoś czasu figuruje jako czit, bo nie gram reguralnie -hahah. mam wyjebane akcje że wszyscy milczą a jak padne to jest mowa ninawisci :D chowana w jebanych podtekstach. Cała akcja jest kręcona bo jestem nieogarniety przez tzw gnusnych cwierćmózgów. :D
Ps , jesli masz na mnie screena , demo , dowód z nagrania czy COKOLWIEK to kurwa PISZ "voteban" a nie pierdol przy wszystkich jakieś domysły... DO Sake i reszty plemienia popaprańców.
Nara.

W temacie: Jędrek

03 październik 2014 - 20:18

słucham ?

W imię zasad , skurwysynu. :D