Skocz do zawartości


arcyNooB

Rejestracja: 11 wrz 2014
Poza forum Ostatnio: lip 13 2015 20:41
*****

Moje tematy

[Pozytywne] Podanie arcyNooB

29 grudzień 2014 - 12:59

► Imię:Dominik
► Wiek:25
► Nick: arcyNooB
► Steam ID:STEAM_0:0:98370669
► Składka(Tak/Nie):Tak
► Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie):tak
► Miejscowość:Warszawa
Kontakt (gg): nie posiadam (w przypadku konieczności mogę podać inny)
Doświadczenie w administracji serwerem: średnie - byłem adminem paru serwerów choć krótko to trwało (powody: zamkneli serwer, miałem perzerwe w graniu)
► Dlaczego chcesz mieć admina?: ponieważ czuję że mógłbym przyczynić się do jeszcze lepszego funkcjionowania serwera, mam bardzo duże doświadczenie jako gracz, przerabiałem ogrom sytuacji w których byłem świadkiem cheatowania oraz innych nagannych zachowań. Jestem w stanie z łatwością określić oszustwo. W oczywistych sytuacjach jestem bezkomromisowy, a budzące zastrzeżenia poddaje weryfikacji innych. Promuję Wasz serwer wsród znajomych oraz zachęcam do zakupu VIP'a.
► Główny serwer na którym grasz?: CSS Iracka Piaskownica DD2
► O sobie: Pracuję i studiuję. Staram się być pomocny, mam bardzo duże poczucie humoru. Daleko mi do porywczości, jestem opanowany. Cóż mogę napisać więcej. Chyba najlepsza i najbardziej uczciwą opinię wystawią mi gracze na irackiej DD2 ;)

aktywacja VIP'a

28 październik 2014 - 19:11

Opłaciłem przelewem na 30 dni blisko 2h temu i nie działa... wcześniej VIP był aktywny od razu.

VIP błąd?

13 październik 2014 - 17:10

przed chwilą zakupiłem VIP'a na 30 dni tj przelałem 10 zł a w komunikacie końcowym dostałem odpowiedź " » Poprawny kod - VIP został automatycznie ustawiony na 14 dni !"

co jest?

----
chyba nie aktualne. Sprawdziłem do kiedy mam ważnego VIP'a i... " » Twój VIP na serwerach sieci Fragmastersi.pl jest aktywny do 2014-11-12" czyli zgadzałoby się

Lagi

16 wrzesień 2014 - 12:21

Od jakiegoś czasu mocno zauważalny jest fakt lagów na serwerze oraz wysoki ping graczy.
Prowadzone są jakieś prace?

[Negatywne] Podanie arcyNooB

12 wrzesień 2014 - 08:05

Imię: Dominik
Wiek: 24
Nick: arcyNooB
Steam ID:
STEAM_0:0:14570966
Składka(Tak/Nie): Tak
Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie): Tak
Miejscowość: Warszawa
Kontakt (gg): nie posiadam (w przypadku konieczności mogę podać inny)
Doświadczenie w administracji serwerem: średnie - byłem adminem paru serwerów choć krótko to trwało (powody: zamkneli serwer, miałem perzerwe w graniu)
Dlaczego chcesz mieć admina?: ponieważ czuję że mógłbym przyczynić się do jeszcze lepszego funkcjionowania serwera, mam bardzo duże doświadczenie jako gracz, przerabiałem ogrom sytuacji w których byem świadkiem cheatowania oraz innych nagannych zachowań. Jestem w stanie z łatwością określić oszustwo. W oczywistych sytuacjach jestem bezkomromisowy, a budzące zastrzeżenia poddaje weryfikacji innych. Najważniejsze! Moja dziewczyna zaakceptowała i pogodziła się z faktem że 2-3h dziennie są na wyłączność cs'a :P

Główny serwer na którym grasz?: Iracka Piaskownica DD2
O sobie:
pracuję, studiuję, planuje się oświadczyć :D, interesuje się wieloma aspektami dziedziny technicznych m.in nowymi technologiami w budwnictwie. Z innego worka zainteresowań - podróże, fotografia, kulinaria, hobby - gram na gitarze, sport - koszykówka.