Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ustawienia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szoszon

Szoszon

Weteran

• Weteran
  • 54 postów
3
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 10h 46m 45s

Napisano 17 maj 2020 - 14:04

Joł jol jol 

Mam 2 sprawy dotyczace serwera DD2 .

1. Bs B dostepny dla terro przy stanie graczy ct 4 i terro 3.  

Mi osobiscie to nie przeszkadza , ale na serwerze sa komentarze i konsternacja graczy 

,, Dlaczego oni tam podlozyli pake?? ,,  gracze z serwera chca ustawienia bs a B od 5 ct i 4 tt. 

2. Awp dostepne od 10 dla wszystkich

Wiem ze admini sa po to by pilnowac serwera, ale czesto gesto jest 1 admin na serwerze albo wogole i gracze z vipami graja awp przy stanie np 4vs4. sam osobiscie bylem swiadkiem takiej sytuacji niejednokrotnie i to stali bywalcy serwera jak i forum ktorzy znaja doskonale regulamin. 

Ja osobiscie zwracam pierwsze uwage damenu graczowi albo nawet na poczatku rundy pisze ,, awp od 10,, . Takie upominanie nie pomaga ani pisemne ani glosowe.  Slay pomaga na chwile, ale zazwyczaj slysze tekst << nie mam obowiazku wchodzic na forum i znac regulaminu>> 

Wiec prosze  o wypowiedz graczy na te 2 tematy  i zmiane ustawiem  :>

• 0

#2 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 9677 postów
  • Miasto:Warszawa
557
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 374d 2h 8m 19s

Napisano 17 maj 2020 - 15:24

AWP nie da rady ustawić od 10 graczy, bo są VIP i im nie można ograniczyć.

Obecna wtyczka pozwala aby podkładać pakę jak jest przewaga CT.

czekamy na wypowiedzi

• 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#3 Szoszon

Szoszon

Weteran

• Weteran
  • 54 postów
3
  • Czas na forum: 10h 46m 45s

Napisano 17 maj 2020 - 15:25

Aha czyli z awp lipa. Ale ok zobaczymy co powiedza na temat bsa xD

• 0

#4 Siara S

Siara S

Weteran

• Weteran
  • 122 postów
18
  • Czas na forum: 21d 14h 4m 5s

Napisano 19 maj 2020 - 18:53

Siema

A czy można zrobić tak aby AWP po "zmarłym" Vipie mógł podnosić i używać każdy gracz?

• 0

#5 Gimo™

Gimo™

Weteran

• Weteran
  • 132 postów
  • Miasto:Manchester / UK
5
  • Czas na forum: 5d 14h 53m 51s

Napisano 19 maj 2020 - 22:25

Jest limit 2 na team z tego co pamiętam, więc wydaje mi się, że gracz może podnieść AWP, jeśli nikt inny z graczy nie ma, tak samo jak na początku rundy, kto pierwszy ten lepszy. 

Tak mi się wydaje, ale mogę się mylić :P Druss?

• 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#6 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 9677 postów
557
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 374d 2h 8m 19s

Napisano 19 maj 2020 - 23:02

Gimo nie mylisz się :) a tak nie dałoby rady zrobić, gdyż musiałbym usunąć VIP AWP a tego nie chcemy robić

• 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.