Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam wszystkich

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sebolek

Sebolek

Świeżak

• Frager
  • 4 postów
  • Miasto:KatoVice City
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2h 44m 32s

Napisano 29 październik 2017 - 19:56

Siema mam na imię Sebastian ale nie jestem taki Typowy 

Mam 32 lata  mieszkam w Katowicach. Ostatnio zainstalowałem swojego starego stima i z ciekawości zainstalowałem CS.GO (wcześniej grałem cały czas w CSS) w wyszukiwarce znalazłem wasze serwery i postanowiłem sprawdzić, nawet spodobały mi się wiec może będziemy się częściej widzieć :) 

• 0

#2 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 9072 postów
  • Miasto:Warszawa
517
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 322d 17h 10m 36s

Napisano 29 październik 2017 - 19:59

Sebastian,

Witamy na sieci, mamy coś wspólnego jesteśmy oboje po 30-ce :)

Pozdrawiam,

• 1

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#3 Fast Gun

Fast Gun

Progamer

• Weteran
  • 705 postów
74
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 45d 12h 43m 46s

Napisano 29 październik 2017 - 20:05

Witamy na sieci FM i do zobaczenia na serwerze.

• 0
Dołączona grafika

#4 Fragmaster

Fragmaster

Progamer

• Weteran
  • 1217 postów
  • Miasto:Kladno
173
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 58d 11h 18m 21s

Napisano 29 październik 2017 - 20:05

Witaj na sieci ;)

• 0
Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy
Miły graczu,forumowiczu.Zanim postanowisz do mnie napisać,pamiętaj że:
Jeśli będziesz chciał napisać mi na steam,pw o unbana z automatu Twoja wiadomość zostanie zignorowana.Od tego mamy Forum i przeznaczony do tego dział.
Nie odpowiadam również na pytania Typu:
Dasz mi admina,opiekuna.Zapraszam do złożenia podania.
Czy dostanę Vipa'a za darmo.http://vip.fragmastersi.pl/
W innych kwestiach służe pomocą oraz radą.Pozdrawiam [email protected]

#5 BarryWeell

BarryWeell

Użytkownik

• Frager
  • 10 postów
  • Miasto:Stirling
1
  • Czas na forum: 18m 3s

Napisano 08 lipiec 2019 - 14:59

Witam mam na ImiД™ Artur mieszkam w Bydgoszczy woj Kujawsko Pomorskie mam 23 lat dokЕ‚adnie interesujД™ siД™ Gatunkiem House-Trance i jej podgatunkami Zapraszam wszystkich na moje tematyczne audycjД™ myЕ›lД™ Ејe bД™dzie nam siД™ fajnie wspГіЕ‚pracowaЕ‚o pozdrawiam i do zobaczenia na kanale Hybrid Gate w radiotp
  • 0

#6 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 9072 postów
517

Napisano 30 październik 2019 - 19:50

Witamy nowych graczy naszej sieci :)

• 0

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#7 PhyllisPiere

PhyllisPiere

Świeżak

• Frager
  • 1 postów
  • Miasto:La Lima
0
  • Czas na forum: 37m 40s

Napisano 03 listopad 2019 - 06:58

Witam wszystkich serdecznie Na imię mam Bartłomiej lat 19. Mieszkam w małej miejscowości w okolicach Białegostoku Woj. Podlaskie. Interesuję się muzyką Trance, House, Electro oraz ich podgatunki . W wolnym czasie zajmuje się grafiką poziom: Amatorski raczej. Jak macie jakieś pytanka to śmiało Pozdrawiam serdecznie BaarT

Załączone pliki

• Załączony plik  285.gif   2,8 KB   0 Ilość pobrań

• 0

#8 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 9072 postów
517

Napisano 03 listopad 2019 - 08:20

Witamy Bartłomiej, życząc wielu fragów podczas gry :)

• 0

Ogólne:

Administracyjne: