Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tocade ---- To jakaś paranoja / nieporozumienie że ma adma


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bony

Bony

    Świeżak

  • Frager
  • 3 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1h 11m 45s

Napisano 28 październik 2017 - 19:17

► Twój nick: BoNy
► Nick gracza: Tocade
► Steam ID gracza(możesz uzyskać wpisując w console sm_users ewentualnie status): Myślę że każdy może sobie sprawdzić steam id tocade....
► Powód skargi: Mapa DD2 , wedle zasad jakie są ustalone trzeba zejść z respa p 30 sekundach bo admini walą SLAY. Gram w drużynie Terro, zaczyna się runda, lecę w stronę B do trupy i tam sobie wojuję. Jest około 1:30 do końca rundy, zostałem ja i 1 może 2 osoby, paka padła obok respa przy wejściu na długą. No to mówię cofam się z B przez górnego trupa i przez respa ( mam AWP ). Nie gram tam że biegnę na pałę i na nic nie zwracam uwagi. Wracałem powoli patrząc czy nie widać przeciwnika ( CT ). Zdążyłem dojść do respa wychylam się z za winka patrzę awp-ą czy nikt nie wychodzi mi z długiej ani od środka żeby czmychnąć pakę i ku*wa SLAY.  Za przeproszeniem GAMOŃ TOCADE  mi dał slaya i powiedział ze po 30 sekundach powinienem zejść z respa. I nie da sobie wytłumaczyć bo ma się za wielkiego GURU albo innego kanara na tym serwerze, że wracałem z B bo on albo ktoś inny z TT zginął tam i paka leży. Niestety nie wiem czy ten człowiek nie pali na wszystkie garki czy jest coś z nim nie teges. 

Chyba że nie można wrócić przez respa ale to niech mi ktoś wytłumaczy, z kim można normalnie porozmawiać.
► Data i godzina: 28.10.2017 Godzina 18:20 ( coś w tych okolicach)
► Tick/screen z gry: Macie nagrywanie source tv to nie robiłęm
► Rodzaj kary według Ciebie?:Zabrać mu adma bo jest na niego dużo skarg a nikt z nim nie chce zrobić porzadku. Porozmawiać z nim się nie da tylko SLAYY SLAY SLAY. Chyba ma binda. // NIEODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA NIE ODPOWIEDNIM MIEJSCU !!!

 

Pozdrawiam BoNy

---------------------------------------------------------------------------------------------


  • 0

#2 OottaT

OottaT

    Weteran

  • Weteran
  • 198 postów
17
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 47m 39s

Napisano 28 październik 2017 - 19:45

Bony osobiscie Cie upominałam kilka razy jak u nas grałeś, żebyś schodził z respa. Jeżeli chodzi o schodzenie z respa ja i Tocade traktujemy wszystkich jednakowo takie zasady. Tak można wracać przez respa ale nie kampić na nim, nie raz byłeś o tym informowany


  • 0

#3 Tocade

Tocade

    Weteran

  • Weteran
  • 72 postów
  • Miasto:Katowice
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 16h 40m 53s

Napisano 28 październik 2017 - 20:02

BONY ! wrracales z b , to fakt ale podniosles pake stanoles na respie i zabiles  z awy kogos po czym sie NIE ruszyles tylko rozgladales wiec nie wiem w czym problem? po drugie to nie jest Twoj pierwszy raz. po trzecie nie widze innego powodu by CIE traktowac inaczej niz innych graczy . TAKA NASZA ROLA JAKO ADMINOW. Pozdrawiam i zapraszam na serwer pograc w miłej atmosferze. 


  • 0

#4 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 28 październik 2017 - 20:12

Bony,

 

Proszę żebyś miał więcej szacunku do pracy Administracyjnej i nie szkalował Adminów naszej sieci, gdyż jest to zachowanie żenujące które nigdy nie powinno mieć miejsca, a jeżeli uważasz, że dany Admin się nie nadaje to to napisz, a nie szkaluj typu Gamoń.

 

Skarga nie jest zasadna.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.