Skocz do zawartości


Zdjęcie

prozba o un bana


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Futlus

Futlus

    Użytkownik

  • Frager
  • 17 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 6h 16m 35s

Napisano 10 marzec 2017 - 22:28

► pGe'_FutlusFabud_
► Nnien wiem kiedy dawno
► Powód bana:zapraszanie na mixa?
► Twoje STEAM_ID:STEAM_0:1:27761692
► Opis sytuacji:prozba od odbanowanie za to ze niby bralem ludzi na mixa.drus lubie was serwer i nie chce ci szkodzic .bede tu grac z moniterkom kasia i tecode.prozba o odbanownie.zwykle nie porozumienie.a,do tego rze ci pojechalem to bylem, pijany-wiec cie przepraszam.ziomus chce z weami grac i bede jak mozna.pozdro
► Screen/demo(zawsze pomocne):


  • 0

#2 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 10 marzec 2017 - 23:01

Fultus,

 

Dodawałeś mnie trzy razy na steam! i za każdym razem wyzywałeś, nie interesuje mnie to czy byłeś napity czy nie to Ciebie nie tłumaczy.

Osobiście dałem ci drugą szansę, warunkową, że jak jeszcze raz zobaczę, że zapraszam graczy reklamując w dodatku inny serwer, to otrzymasz Perm bana i wtedy go otrzymałeś.

 

Natomiast minęło już dużo czasu ponad rok od bana to długo i uważam, że być może zrozumiałeś powody za które otrzymałeś karę, surową, ale obiecaną.

Jedynymi osobami, które mogą spowodować zdjęcie twojego bana są Admini naszej sieci, jeżeli Administracja będzie za daniem ci trzeciej i zarazem ostatniej szansy, to ban zostanie zdjęty.

Natomiast krytyczne słowo ze strony Administracji spowoduje utrzymanie Twojego bana.

 

Twoja prośba o unban zależy już nie ode mnie a od Administracji, która może dać ci szansę albo jej pozbawić.

 

Przyjmuję Twoje przeprosiny wierząc, że są szczere i licząc, że zrozumiałeś lekcję którą od ponad roku przechodzisz.

 

Reasumując, jeżeli Administracja sieci opowie się za daniem ci ostatniej szansy to ją otrzymasz i tym samym ban zostanie zdjęty.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#3 Crunchy

Crunchy

    Progamer

  • Frager
  • 76 postów
  • Miasto:Warszawa
4
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 13h 7m 16s

Napisano 11 marzec 2017 - 13:15

Jasne, jeżeli sytuacja miała miejsce już 2 razy to dajmy ostatnią szansę :)


  • 0

#4 Mikey

Mikey

    Progamer

  • Frager
  • 73 postów
7
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 3d 10h 29m 26s

Napisano 11 marzec 2017 - 20:56

Jak to mówią do trzech razy sztuka. :) Jestem za daniem Ci szansy.
  • 0

#5 OottaT

OottaT

    Weteran

  • Weteran
  • 198 postów
17
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 47m 39s

Napisano 11 marzec 2017 - 21:10

ja tez jestem za "do trzech razy sztuka"

ALE JAK ZAWIEDZIESZ OSOBIŚCIE DAM CI BANA


  • 0

#6 Monitor

Monitor

    Weteran

  • Weteran
  • 146 postów
18
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 3h 2m 15s

Napisano 11 marzec 2017 - 22:07

jestem  człowiekiem wyrozumiałym daje ci szanse jestem na TAK pozd,,,,,m Monitorek ;)


  • 0
Dołączona grafika

#7 Tocade

Tocade

    Weteran

  • Weteran
  • 72 postów
  • Miasto:Katowice
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 16h 40m 53s

Napisano 11 marzec 2017 - 23:05

Witam. Jestem człowiekiem wielkiej wiary i wierze ze to usznuje iz inni sie za niego wstawiaja i daja mu szanse po raz KOLEJNY. Jestem na tak by dac MU szanse ale OSTATNIA. Pozdro


  • 0

#8 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 11 marzec 2017 - 23:41

Fultus,

 

Administracja się wypowiedziała dając Tobie szanse na poprawę, co jest aktem wielkiej wiary, ponieważ szanuję głos innych osób a w szczególności Administracji naszej sieci to z dniem dzisiejszym otrzymujesz warunkowe odbanowanie.

Przyjmuję przeprosiny z twojej strony i od dziś znowu pracujesz na swoje dobre lub złe imię wszystko w Twoich rękach!

 

Powodzenia na serwerze!.

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#9 Futlus

Futlus

    Użytkownik

  • Frager
  • 17 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 6h 16m 35s

Napisano 02 kwiecień 2017 - 18:04

dziekuje wam :* i was wszystkich pozdrawiam.teraz dopiero przeczytalem wszystko.3 maj Cie sie


  • 0

#10 Fast Gun

Fast Gun

    Progamer

  • Weteran
  • 705 postów
72
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 45d 13h 34m 47s

Napisano 05 kwiecień 2017 - 11:13

Sprawa wyjaśniona, Temat zamykam


  • 0
Dołączona grafika