SKARGA GRANATOWA ORAZ CRNCHEE - [CS:GO DD2] Skargi - FragMastersi.pl

Skocz do zawartości

Zdjęcie

SKARGA GRANATOWA ORAZ CRNCHEE

• Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 paweuuuu

paweuuuu

zbanowny

• Zbanowany
  • 14 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 9h 25m 21s

Napisano 29 sierpień 2016 - 22:58

► Twój nick: paweuuUUU
► Nick gracza: Crnchee, Granatowa
► Steam ID gracza(możesz uzyskać wpisując w console sm_users ewentualnie status):  
► Powód skargi: Prowokowanie, niesłuszne banowanie
► Mapa:dd2
► Data i godzina:23:00
► Tick/screen z gry:
► Rodzaj kary według Ciebie?: odebranie praw administatorskich 

Witam. Dla większości adminów z dd2 jestem znany, nie muszę się przedstawiać. Brakuje już mi słów na to co się odpierdziela na Irackiej. Gdzie jest dawny skład adminów? Dlaczego nikt nie pilnuje jakiś żółtodziobów? Nie grałem dawno na Irackiej, ale jak wróciłem na wakacjach i zobaczyłem jaki młyn się dzieje i kto otrzymał rangi administratorów to aż mi się słabo zrobiło. Opisze dzisiejszą sytuacje na serwerze. Crnchee i Granatowa wbili na serwer po czym mieli kompletnie w dupie to, że skupiamy się na grze i chcemy fajnie spędzić czas. Zaczęli robić młyn przekrzykując się na temat Spotify'a i innych pierdół nie dotyczących gry. GRZECZNIE zwróciłem się do nich aby przenieśli rozmowę na komunikator głosowy typu teamspeak, z którego przecież korzystają jako admini.. Odparli: ''JAK MASZ Z TYM PROBLEM TO SOBIE ZMUTUJ A MY SOBIE BĘDZIEMY GADAĆ I NIC NAM NIE ZROBISZ''. Nawet im dopowiedziałem, że gdyby nie ranga to już dawno skończyłby z mute za rozmowę z dupy i ignorowanie próśb o zamknięcie wyszczekanego pyska. Przecież jeszcze niedawno gracz Buospabios czy jak mu tam, aktualnie pełniący funkcje opiekuna ANI słowa nie mówił podczas gry bez rangi, a dzisiaj tak samo głupie dogadywanie na temat statystyk innych graczy. Rozumiem jakby mówił to do znajomego, nie moja sprawa. Ale kierował słowa do mojej osoby, a ja na to nie będę sobie pozwalał, że jakiś noname będzie się do mnie pruł w dodatku opiekun... Co chwile jakieś nędzne komentarze ''Zaraz wylecisz z mute'', a jak mówiłem, żeby to zrobił, bo i tak wiedziałem, że nie ma za co mnie zmutować to siedział cicho. W ostatniej grze grałem przeciwko Crnchee i Granatowej, a gdy mnie przeniosło na chatcie napisałem '' WEŹCIE MNIE OD NICH''. Granatowa coś tam się spruła mówiąc o przeniesieniu w drużynach???? nie wiem o co chodziło, więc zapytałem, czy może powtórzyć, a wtedy CRnchyy napisał na chatcie !admin i mówił, że już wylatuje, pytałem się za co, a Granatowa wypluła z ust słowa'' TRZEBA BYŁO SŁUCHAĆ''. Nie wnikam w jaki sposób Granatowa otrzymała tego opiekuna, choć się domyślam :) Zostałem zbanowany na tydzień, za co? Pytanie kieruje do Was :)

Po moim banie z ust (jak i na chatcie) Crnchiego i Granatowej zaczęły lecieć kolejne prowokujące słówka. 

[Admin] Crnchee: Paula twój rycerz ma odpoczynek na tydzień :D
 [Opiekun] Granatowa: Paulinka :c
[Opiekun] Granatowa: teraz smutno mu :c

Reasumując, mam nadzieję, że zostaną ukarani :)  Na bana mam wywalone, szkoła się zaczyna, czasu nie będzie. Po prostu przeraża mnie ich głupota i arogancja. Chciałbym aby atmosfera na serwerze była przyjazna, a nie, że dwójka administratorów ODPIERDALA po całości. Liczę na powrót Toy, Patyka na serwer, bo chyba jako jedyni regularnie odwiedzali serwer. O S.T.A.R.Y.m nie będę już nawet pisał, bo długo nie będziecie mieć lepszego admina od niego. 

Przepraszam za brak estetyki w skardze.

Pozdrawiam

• 0

#2 Crunchy

Crunchy

[CS:GO] Starszy Opiekun Serwera DD2/FFA

• Opiekun Serwera
  • 76 postów
  • Miasto:Warszawa
4

Napisano 29 sierpień 2016 - 23:11

Nie mam za dużo czasu, napisałbym więcej. Ale szkoda, że jak cytujesz to nie cytujesz do końca, a o twoich dogadywaniach nie wspomne :) Wszystko jest na demku ludzie z administracji sobie zobaczą.

Zadaj sobie pytanie, czy serio jesteś bez winy? Czy ja Ciebie prowokowałem? Zastanów się jak zachowujesz się w strone Granatowej, nie dość, że dziewczyny to Ci nic nie zrobiła a non stop ją dojeżdzałeś. ROZUMIEM ŻEBY TO BYŁA TWOJA KOLEZANKA, ALE NIE BYŁA WIĘC SOBIE NIE ŻYCZYŁA TAKICH TEKSTÓW W JEJ STRONE :) Cytat, oznacza, ze piszesz dokładnie TAK SAMO jak powiedziało źródło, niestety, musisz się wrócić do szkoły :)

Gadaliśmy sobie o pierdołach, bo po prostu dawno się nie widzieliśmy i sobie po prostu rozmawialiśmy, nic pozatym ;) Nikomu NIC nie przeszkadzało, tylko i wyłącznie tobie. Nawet z innymi w drużynie rozmawialiśmy, bo sie dołączyli tylko ty jedyny się gotowałeś.

Pozdrawiam Cię człowieku, bo wierze, ze potrafisz być inny.

@EDIT Tak na marginesie jeszcze. Przecież nie chciałem Cię banować, chciałem z tobą porozmawiać gdzie byśmy doszli do porozumienia. Niestety, prócz sapania się i poniżania, dowiedziałem się jeszcze, że jestem jebanym zerem, który nic nie znaczy na serwerze i że strace administartora bo dasz znać jakimś ludziom, coś takiego ;)

Jak chcesz być człowiekiem poważnym i wytykać ludziom błędy, zacznij od siebie, joł

• 0

#3 paweuuuu

paweuuuu

zbanowny

• Zbanowany
  • 14 postów
0

Napisano 29 sierpień 2016 - 23:38

Ty jesteś serio przyjebany ziomek. Myślisz, że bez powodu powiedziałbym do Ciebie, że jesteś zerem? XD Co chwilę dogadywałeś mi wciskając swoje monologi, a ja miałem nic nie odpowiadać? To był chyba jedyny sposób żebyś zamknął w końcu mordę i zaczął interesować się serwerem, a nie dogadywaniem. Nawiązując do Twojej odpowiedzi wskaż mi miejsce, w którym napisałem, że CYTUJE dosłownie to co napisałeś. Sensu nie zmieniłem, odbiór taki sam.

W dodatku wszyscy z drużyny mówili żebyście byli cicho, ludzie Was mutowali bo nie mieliście nic sensownego do powiedzenia. "HEHEHE SŁUCHAŁEŚ WORK RIHANNY HAHA". Kurwa trzymaj jakiś poziom zerowcu.
  • 0

#4 Crunchy

Crunchy

• Opiekun Serwera
  • 76 postów
4

Napisano 29 sierpień 2016 - 23:42

odbiór jest podobny, powycinałeś przekleństwa i pewne słówka ;) jestem przyjebany bo bez podstawy byś tak nie mówił? Jutro fajna sklejka z meczu trafia na stół dla drussa i innych ludzi :)

tym razem bez pozdrowień, widze że kulturka na poziomie w tych Mysłowicach :)

• 0

#5 paweuuuu

paweuuuu

zbanowny

• Zbanowany
  • 14 postów
0

Napisano 29 sierpień 2016 - 23:44

Jakie Mysłowice XDD nawet pewne osoby napisały mi na steamie, że strasznie obydwoje prowokujecie, więc ja nie wiem co Ty mu na stół niby dasz, łapówkę czy co? XD
  • 0

#6 paweuuuu

paweuuuu

zbanowny

• Zbanowany
  • 14 postów
0

Napisano 29 sierpień 2016 - 23:50

Słusznie piszesz, że potrafie być inny, ale dla osób które na to zasługują. Już kiedyś mieliśmy spine, ostatnio chciałem złagodzić, zapomnieć ale pojawiły się ponownie nędzne komentarze, więc schodze na Twój poziom. Muszę się aż położyć, żeby z Tobą rozmawiać.
  • 0

#7 paweuuuu

paweuuuu

zbanowny

• Zbanowany
  • 14 postów
0

Napisano 29 sierpień 2016 - 23:53

Zero prowokacji mordo mordeczko mordunio ;)
  • 0

#8 Crunchy

Crunchy

• Opiekun Serwera
  • 76 postów
4

Napisano 29 sierpień 2016 - 23:55

musze sie położyć żeby z Tobą porozmawiać blablabla, jeju jak dobrze, ze za 2 dni zaczynasz szkołe!

Jasne, że była spina między nami, zapomniałem bo się nie pokazywałeś na serwerze, teraz wszedłeś gadamy sobie i nagle (twoim zdaniem UPRZEJMIE :D) zwróciłeś nam kulturalnie uwage, aby przenieść naszą dyskusje na teamspeak, jaki z Ciebie dżentelmen :D pokaż demko z moim zachowaniem i nie zapomnij dorzucić komentarzy w strone Granatowej i końcówki, bo jak się mówi na koniec zawsze najlepsze :) Jakoś inni funkcjonowali na serwerze w mojej obecności i gadaliśmy i się smialiśmy, niesamowite.

• 0

#9 Crunchy

Crunchy

• Opiekun Serwera
  • 76 postów
4

Napisano 29 sierpień 2016 - 23:56

o kurde, niesamowita prowokacja :D nie dość, że nie było Cie na serwerze to nie kierowalem tego do Ciebie, jeśli to była prowokacja, to według definicji powiedz jakie miałbym czerpać korzyści z tego wpisu na czacie podczas gry na serwerze?

• 0

#10 paweuuuu

paweuuuu

zbanowny

• Zbanowany
  • 14 postów
0

Napisano 29 sierpień 2016 - 23:58

A jak według Ciebie zwróciłem Wam uwagę? Nawet po moich słowach o przeniesienie się dodałeś, że w końcu wylece z mute za ciągłe płakanie i problemy. Dalej przypominam :)
  • 0

#11 paweuuuu

paweuuuu

zbanowny

• Zbanowany
  • 14 postów
0

Napisano 30 sierpień 2016 - 00:00

Co z tego, że nie było mnie na serwerze? Myślisz, że to znika czy co? Jesteś az takim kretynem? Jeżeli w tych słowach nie widzisz wszczynania awantury to może lepiej się zamienimy i pójdziesz sobie do szkoły nauczyć się pewnych rzeczy jak może hmm KURWA CZYTANIE?
  • 0

#12 Crunchy

Crunchy

• Opiekun Serwera
  • 76 postów
4

Napisano 30 sierpień 2016 - 00:01

Wklejaj to dalej, przecież będziesz mieć odpoczynek, RYCERZU :D tak jest, teraz Cie prowokuje!

i tak jest, powiedzialem że dostaniesz mute za płakanie i ciągłe dogadywanie ;) więc? nie rozumiem co dalej masz mi do powiedzenia? jestem jak najbardziej za skończeniem, ż

e tak hucznie to nazwe "dialogu" siemaneczko.

• 0

#13 Crunchy

Crunchy

• Opiekun Serwera
  • 76 postów
4

Napisano 30 sierpień 2016 - 00:03

cóż za agresor :D jasne, że nie znika ale gdzie tu wywołanie awantury? i co napisałem to, wywołałem awanture? klękajcie narody! ktoś obraził Pawełka a Pawełek NIKOGO NIGDY nie obraził!

• 0

#14 paweuuuu

paweuuuu

zbanowny

• Zbanowany
  • 14 postów
0

Napisano 30 sierpień 2016 - 00:04

XDDDD hipokryta
Straszysz mnie dowodami, które masz, a teraz chcesz kończyć kłótnie. Skończ pajacować, bo jak na razie nie napisałeś niczego sensownego
  • 0

#15 paweuuuu

paweuuuu

zbanowny

• Zbanowany
  • 14 postów
0

Napisano 30 sierpień 2016 - 00:06

Przecież nawet w skardze Cię obrażam xD gościu mam bana i mam na to wywalone, chce żebyś stracił admina za prowokowanie i wszczynanie do kłótni zakończonej banem
  • 0

#16 Crunchy

Crunchy

• Opiekun Serwera
  • 76 postów
4

Napisano 30 sierpień 2016 - 00:08

ale gdzie tu hipokryta! ja się przyznaje, ze nie jestem święty bo nie znosze jak ktoś traktuje dziewczyny tak jak traktowałeś ją ty :)

okej specjalnie dla Ciebie, skończe pajacować masz racje, źle zrobiłem jestem pajacem i zerem, wróce się do szkoły i naucze się sensownie pisać a zarazem czytać :(

Strasze Cie dowodami? uu ale jestem groźny :D czuj się przestraszony!

Nie chce skończyć kłótni ziomek, chce skończyć z tobą, bo nie dogadujemy się od samego twojego początku :)

Pozdrowienia z serwera, jak tu cicho i spokojnie :)

• 0

#17 paweuuuu

paweuuuu

zbanowny

• Zbanowany
  • 14 postów
0

Napisano 30 sierpień 2016 - 00:10

Ehhh dalej wszczynanie do kłótni :) wstrzymam się i poczekam na kogoś innego
Dobrej nocy
  • 0

#18 Novabella

Novabella

Kobieta♀

• Kobieta
  • 4 postów
  • Miasto:Nibylandia
0
  • Czas na forum: 15h 41m 57s

Napisano 30 sierpień 2016 - 00:32

Hellou, ja tylko chciałam zapytać, dlaczego po daniu bana graczowi paweuuu Granatowa i Crunchy zaczęli do mnie pisać dziwne rzeczy na czacie ogólnym? a jak mnie przeniosło, to jeszcze słyszałam jak Granatowa się napierdziela z mojej odpowiedzi (na tekst zadany powyżej, odpowiedź brzmiała "jestem Paula."). Może się mylę, ale nie pamiętam żebym jakoś się wtracala w Wasza kłótnie (poza czymś w stylu "dajcie spokój"), zważywszy na to, że na jakiś czas adminów zmutowalam, bo po tym, jak Granatowa wbija nie dało grać przez ich gadanie (dlatego wolałam zmutowac:)).
w grze robiliśmy sobie beke z graczem paweuuu (z którym dziś chyba "grałam" pierwszy raz) odnośnie statystyk - kto kogo zabił, kto wyżej w tabeli.

dostał bana i zaczęły dziwne teksty lecieć w moją stronę właśnie od adminów i moje pytanie brzmi: z jakiego powodu się do mnie doczepili i co mieli na celu?

niestety, dokładnie nie pamiętam, co gadala Granatowa po moim przeniesieniu do ich do teamu (coś w stylu "buhahaha, kropka nienawiści, zginiemy" i śmiech z tego, że nie znoszę jak się do mnie pisze "Paulinka" bo nie jestem Paulina tylko Paula), ale to było słabe i co najmniej dziwne, nie wspominając o tym, ze trochę nie na miejscu zważywszy na rangi, jakie posiadają.

Ja w każdym bądź razie czułam się mało komfortowo i uważam, że administracja nie powinna się bawić w takie dziwne gierki (i dla mnie to też normalnie by brzmiało jak jakaś prowokacja skierowana w moją stronę czy szukanie zaczepki, ale w ogóle wtf XD).

@EDIT

lol. nie uważam się za biedną, nie wiem tylko, co te teksty miały na celu, poza zaczepką samą w sobie - kompletnie tego nie rozumiem, ot co. nie zauważyłam też, żeby się wcinał w "moje rozmowy", po prostu uważam, że były nie na miejscu, zważywszy na to, że w Waszą kłótnię kompletnie się nie wtrącałam i nie miałam z nią nic wspólnego. a tu wyszło tak, że gościu dostał bana, po czym zaczęliście do mnie wypisywać głupoty. nie wiem, miałam tym razem ja Wam o to zrobić awanturę, czy poczuć się urażona, czy co? dla mnie to dziwne, że admin i opiekun specjalnie prowokują dziwne sytuacje - jeszcze, żebym się w Wasze sprawy wtrącała... :o

• 0

background-cute-galaxy-kids-favim-com-19

Cierpka jak agrest, słodka jak bez.

#19 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8702 postów
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 17h 21m 40s

Napisano 30 sierpień 2016 - 05:39

Skarga wpłynęła i zostanie sprawdzona, proszę o nie spamowanie, bo będę musiał czasowo zamknąć temat

• 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#20 PaBlOs

PaBlOs

frager

• Frager
  • 12 postów
4
  • Czas na forum: 6h 21m 25s

Napisano 30 sierpień 2016 - 07:20

Odezwę sie tylko do tego noname który mnie dodał w swej wypowiedzi , po pierwsze nie jestem opiekunem a adminem , po drugie wróc do szkoły bo moze naucza cie kultury jak zwracac sie do kobiet bo miałem wczoraj na Cb wywalone ale słyszałem , że tylko potrafisz wyzywac kobiety  , po trzecie nie zasłaniaj sie znajomosciami na serwie bo mam to tam gdzie słońce nie dochodzi , a po czwarte mogłem cie zmutowac wcześniej za obrazy ale pomyślałem ze Granatowa to zrobi za obrażanie jej własnej osobowości ale od niej tylko wiecej słysze a mnie robi. 

• 1

Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.